Gry komputerowe

Sporo materiałów z bety Battlefront IIZgodnie z tym o czym pisaliśmy wcześniej, pierwsi szczęśliwcy testują już nowego Battlefront-a, pozostali mogą zrobić to od jutra do niedzieli. Pamiętajcie, że wszyscy, którzy chcą pograć muszą przygotować się na pobranie klienta gry, w przypadku PS4 oznacza to 15GB danych, Xbox One 13GB a na PC-ty aż 23GB. Oczywiście przy okazji otwartych testów do sieci trafia wiele nowych materiałów związanych z grą. Poniżej możecie zobaczyć gameplay-e przedstawiające nowe mapy i tryby.

Tagi: Battlefront II (2017) (62)

Komentarze (10)

Na razie rewelacja!

Właśnie trochę pograłem w nowego Battlefronta i muszę powiedzieć, że rozgrywka jest tak samo przyjemna, jak w poprzedniczce, bo jest taka sama i dobrze. Jest też na plus, że gra nawet w wersji beta już wydaje się rozbudowana i po przemierzę na pewno jeszcze więcej zawartości nam się dostanie mam nadzieję, że za darmo, a nie jak w poprzedniczce. Co do grafiki jest praktycznie taka sama i to też jest plus, bo wymagania praktycznie się nie zmieniły od ostatniej części gry przy tym jest doskonale zoptymalizowana, bo na moim komputerze wszystko śmigało na ultra ustawieniach w 50 - 60 FPS a mój komputer spełnia tylko minimalne wymagania, które podano a przy tym gra wygląda tak samo pięknie, jak poprzedniczka. Myślę, że będzie to przyjemna gra, w którą będzie się przyjemnie pogrywało, ale na pewno po jakimś czasie trochę się znudzi i granie w nią nie będzie codziennością rozrywką co 3 dzień czy w weekendy. Ale gra jeszcze nie wyszła więc zobaczymy jak to będzie.

Gram,i powiem szczerzę ,że się świetnie bawię.

No właśnie, wobec tego nie wiem czy jest sens pobierać tę betę. Pewnie i tak to zrobię, bo tata chce zagrać, ale też pewnie długo nie pogra.

Macie rację, puszczą tryb SP to filmiki na YouTube ujawnią całą skończoną od a do z historię :P

Jakby dali w becie jedną misję singla, to by dali wszystko. ~;)

Jakby dali w becie jedną misję singla to nie mieliby co ujawniać podczas premiery.

Ja zagram co prawda dopiero jutro,ale z tego co wiem to w grę wchodzi tylko multi.

Takie pytanko, dla tych co już grają w betę. Czy jest dostępna beta trybu SP, czy tylko multi?

Grałem. Rewela. Czuć dużą zmianę w stosunku do jedynki, która sama sprawia po tej prezentacji wrażenie że jest Betą :)

Mega !!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.