Gry komputerowe

Battlefront II z 2005 roku znów grywalny po sieciDobry to dzień dla fanów strzelania w realiach Gwiezdnych Wojen. Rano informowaliśmy o nadchodzącej becie nowego Battlefront II od DICE, a teraz mamy dobre informacje dla fanów wersji z 2005 roku.
Gra umarła po zamknięciu usługi GameSpy, co prawda można było grać korzystając z nieoficjalnych serwerów i usług pokroju GameRanger, ale dostęp do nich wymagał nieco zachodu. Dzięki współpracy GoG-a i Disneya można znów grać po sieci. Dodatkowo wprowadzono usługę crossplay, dzięki której zagrać ze sobą mogą zarówno posiadacze wersji zakupionej na GoG-u jak i na Steamie.Tagi: Battlefront II (34)

Komentarze (14)

A ktoś może wie dlaczego klasyczna Jedynka "znikła"? Wydana w 2004, wznowiona w 2006 w kompilacji "Star Wars: The Best of PC" i potem już chyba nigdy, nigdzie.

To taka opcja dla ludzi ze słabym sprzętem :D

Ja też tak jak dwa lata temu! :D Wrócę kolejny raz do starej gry :P
A Battlefront (2015) niech dalej leżakuje na półce :P zaś najnowszy lepiej też... w sklepie

:O wow! Nie ma co, super wiadomość!!
@Qel Asim, no nie? To samo pomyślałem. Premiera nowego Battlefronta już niedługo, a tutaj powraca gra wspominana przez wielu starych wyjadaczy i ceniona także przez młodszych graczy. No cóż, w nowego Battlefronta jakoś nie zamierzam grać, a do poczciwego Battlefronta z 2005 roku z chęcią powrócę. ;D

swoją drogą Seller nie poleca tego na Stimie...

Trudno, kupię na Steamie. Bfa 2 warto. I jeszcze się jakieś inne tytuły w paczce zdobędzie.

Super sprawa! Jak przeczytałem że Disney i GOG, to od razu pomyślałem że mając grę na Steam`ie nie dostanę dostępu do Multiplayera, a tu taka miła niespodzianka :)

Pewnie i tak dużo nie pogram, bo multiplayer to nie mój klimat, ale na pewno spróbuję - wcześniej nie miałem okazji.

Swoją drogą, Disney przywraca możliwość grania w starego Battlefronta w pełnym wymiarze, na półtora miesiąca przed premierą nowego? To nieco, hmm... nieprzewidziana sytuacja :)

Po prostu super wiadomość, będzie grane :)

Jedna z niewielu gier SW, które czekają bym ją dokończył.

Łeee, na pudełkowej się nie da?

No to pocisk, dzisiaj szukam płytki na strychu. :D

Ooo, fajnie, ale co z pudełkami? Ehh będę musiał kupić wersję Steam.

Czy będzie mi to działać jeśli mam wersję płytową?

Skoro GOG wypłynął, to mają dwie tygodniowe promocje na bundle SW: Blaster i Saber.
W Blater 8 pakietów (bo pakiet zawiera kilka wersji np. X-Wing to 2x DOS i Winda, a Galactic Battleground Saga to podstawka i klony) kosztuje 73.92 (69% poniżej ceny katalogowej)
Saber to 11 pakietów za 89.69 (77% upustu). I tu jest zabawnie, bo przy wyborze dowolnych 7 z 11 też ma się 77%, ale przy 8-10, tak jak przy 1-6 tylko, 59%. ~;)

Aha pojedyncze sztuki też są tańsze, ale nie aż tyle.

Aha2 przygodówki LucasArts w bundlu to 55.91 za 9 gier, z takimi klasykami jak Monkey Island, czy Indiana Jones. A co tam, se kupiłem. ~:)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.