Gry komputerowe

Obszerny materiał z Battlefront IIStar Wars Battlefront II zbliża się wielkimi krokami, gra będzie oczywiście częścią wielkiej machiny promocyjnej związanej z premierą Ostatniego Jedi jednak sama w sobie również wyrasta n a sporą atrakcję. Można to zobaczyć na udostępnionym właśnie materiale promocyjnym, w którym przez niemal pięć minut John Boyega opowiada o elementach gry. Z filmu dowiadujemy się, że gra będzie pod każdym względem większa od poprzedniczki -dostaniemy między innymi:
-18 lokacji z trzech trylogii -to sporo w porównaniu do czterech planet w premierowej edycji pierwszego Battlefronta.
-14 różnych bohaterów, w poprzedniej części było ich początkowo sześciu.
-39 pojazdów -znów, dużo więcej niż w "podstawce" części pierwszej -tam było ich 11.

Po więcej szczegółów zapraszam do filmu:Nie wiem jak wy, ale ja na pewno dam grze szansę gdy trafi do sprzedaży 17 listopada.Tagi: Battlefront II (2017) (64) Electronic Arts (90)

Komentarze (29)

Nie rozumiem narzekania ludzi chcących grać w SP na gry z założenia MP. Czy jak Solaris wypuszcza nowy model autobusu to też nażekacie, że bez sensu, bo wy wolicie osobówkę?

Nie narzekam, nie kupuję, nie używam - vulgo producent nie zobaczy moich pieniążków. Ale pewnie mu na nich nie zależy.

zapowiada się słabo ale to tylko trailer gra może być dobra

Najbardziej w tym wszystkim to jara mnie właśnie tryb SP.
Mam nadzieję ,że warto czekać.

Problem w tym, że autentycznie z wszystkich graczy (niedzielnych i bardziej wciągniętych w tą rozrywkę) których znam osobiście i którzy grają w właśnie w tego typu gry, żadna osoba nie gra kampanii, odpalają grę i od razu tłuką multi. To nie studia są złe, one dostosowały się do rynku, do wymagań graczy. A te wymagania się zmieniają, kiedyś FPS to kampania i ewentualnie jako dodatek multi zaczęło się pojawiać, dzisiaj FPS to multi a kampania ewentualnie jako dodatek się pojawia. Może kiedyś się to zmieni na odwrót a może zrównoważy, kto wie, może fani wrzeszczący, że chcą kampanii i którzy faktycznie będą ogrywać kampanię sprawią, że trend zacznie się zmieniać. Bo domaganie się to mało, studia muszą dostać na papierze, statystyki, że faktycznie ludzie wracają do kampanii, wtedy zacznie się coś zmieniać.

Quide
Tu chodzi o to że na rynku gier strzelankowych ostatnio jedyne co się promuje to tryb multiplayer, a SP jest totalnie przez twórców zlewany. O to całe poruszenie - o zwykłą zakichaną dyskryminację

Nie rozumiem narzekania ludzi chcących grać w SP na gry z założenia MP. Czy jak Solaris wypuszcza nowy model autobusu to też nażekacie, że bez sensu, bo wy wolicie osobówkę?

BF 2015 jako gra MP bronił się nieźle. Nie był w żaden sposób wybitny, ale trzymał poziom. A tutaj widać zdecydowaną tendencję zwyżkową, więc liczę, że jak już gra wyjdzie to potwierdzi te zapowiedzi i zapewni mi sporo godzin rozrywki w dobrym towarzystwie. A co do tego, że LAN party lepsze - owszem, ale z kolei jak pomyślę ile trzeba było zachodu, żeby przez pół miasta transportować skrzynię z komputerem i monitor CRT 15`, to zdecydowanie wolę obecny model, gdzie w ciągu kilkunastu minut można skrzyknąć się ze znajomymi i iść postrzelać i przy okazji pogadać, albo pogadać i przy okazji postrzelać. I to niezależnie od tego kto gdzie aktualnie mieszka. Także niecierpliwie czekam na premierę.

Jak zrobią wersję mobilną to zagram.

Nie mogę się doczekać :D

Co jest złego w kupowaniu pre-orderów xD?

Nie planuję w najbliższym czasie upgade`ować PCta ani kupować konsoli, więc moje doświadczenie z grą ograniczy się do Jutuba.

Oglądałem już dogfighty nad Fondor, są fajne. xD

Hejt na grę przed premierą jest tak samo uzasadniony jak kupowanie preorderów

W jedynkę grałem regularnie rok, może dłużej. W dwójkę pewnie dłużej pocisnę. Nie rozumiem narzekania na grę jaka nie miała jeszcze premiery. Jedyne co dyktuje cały hejt to chyba poziom zarobków w kraju jaki plasuje cenę gry na mało realnej do zapłacenia dla większej części młodych graczy.

LAN Party, super sprawa i CoD 2 wystarczał w zupełności, chociaż bywały już nowsze gry :P


Jacek112
Chyba tak :P
Jeszcze taka gra nie powstała, którą bym kupił dla trybu multiplayer :D Nawet TORa kupowałem dla contentu pojedynczego gracza, chociaż przyznam że rozmowy i wspólne ogarnianie Flashpoint`ów ze szkocką i później też z Bastionową gildią było super :)

Coś mi się zdaje że i tak dalej będę grał w starego Battlefronta II. Raz że nie lubię grać na PS4, a dwa że drugiej wtopy typu Battlefront (2015) nie zniosę :)

Znoszenie kilku kompów do ziomka piwnicy, by zagrać w Quake III i przy okazji poimprezować do rana. :D Zaiste, piękne to były czasy, oj piękne.

Frostbite3 robi wrażenie, ale sama gra już nie dla mnie. Gra z jakimiś obcymi (albo i nie) ludźmi przez net jest dla mnie strasznie dziwna. Kampania singleplayer może i fajna ale sama koncepcja chyba się już zestarzała. Najlepiej to w takie rzeczy grałoby się na LAN PARTY, ale kto dziś robi LAN PARTY? Nie mam z kim grać.

podali też wymagania na pc.

W BF1 mam przegrane 500h i nie rozumiem tego ciągłego narzekania. Dostaliśmy świetny zwiastun i nowa gra będzie miała więcej zawartości. Ile można marudzić? Dla mnie multi jest najważniejsze, bo lubię interakcję z innymi, nie botami.

<3 Już dawno zakupione.

@Finster Vater
to lepiej zainwestuj w Kotora bo się srogo rozczarujesz

Zdumiewa mnie, jak w stosunku do tej gry przeszłam od stanu: "Mam to gdzieś" do "Muszę to mieć!"

Na rozbudowanego singla nie liczę, choć może ładnie nam rozbudują historię. Mapy wyglądają ślicznie :).

@Jacek112 - będziesz jedynym, który kupi grę. ~;) (MSPANC)

Czy ja będę jedynym co kupi tę grę głównie dla multi?

Ot to to, Mkn i SW-Yogurt. Ja kupuję grę dla singla, nie dla multi. Pewnie dlatego, jeżel iw ogóle sprawię sobie kolejnego PS-a, to dla "odnowionego" Final Fantasy VII

Materiał ciekawy, kupiłbym w przedsprzedaży, ale trochę szkoda manej

Ozze
Gratuluję optymizmu! :D Pewnie będą tak 1-2 h :P Nie no, tak między 4 a 5 pewnie :)

Na 95% potraktuję jak jedynkę, czyli nie dla mnie, tak jak gry na mobilki.

To strzelanka sieciowa. Obstawiam max 8h dla kampani.

A mnie ilość lokacji, pojazdów i bohaterów mało obchodzi :P
Najważniejsza jest ilość misji w kampanii singleplayer i czas potrzebny na jej ukończenie. Tylko, że tym EA się wcale nie chwali, pewnie będzie tak jak w innych FPS - kilka misji + ładne przerywniki, które starczą na kilka godzin zabawy. No ale i tak kupię na premierę, no bo czasy między ROTJ a TFA i dalsze losy Inferno Squad, tego odpuścić nie mogę. Trudno odżałuje te ponad dwie i pół stówki...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.