Rebelianci

Plotki o "Rebels" #61

Różne

Okres letni nie sprzyja zbytnio plotkom serialowym i tak jest niestety i w tym roku. Oto zatem zbiór kilku pogłosek z ostatnich dni.

Niewątpliwie do najważniejszych zalicza się poniższy tweet Filoniego, który producent wstawił na swoje urodziny. Dave postanowił tym obrazkiem wyjaśnić parę kwestii, a konkretnie - "reinkarnację" Ahsoki. Jest na nim napisane, że biały wilk ze zwiastuna jest... cóż, wilkiem, a Ahsoka to Ahsoka. Wydaje się, że jest to kres teorii mówiącej, jakoby kobieta miała zmienić się po pojedynku z Vaderem w to zwierzę. Na obrazku jest widoczna jednak sowa, a nie ma ani słowa o tym, że Tano sową nie jest. Innymi słowy, wracamy do starej plotki. Zresztą, Filoni sam potwierdził, że jeden z convorów obecnych w serialu będzie wyjątkowy.James Arnold Taylor, czyli dawny Obi-Wan w TCW, ma na swoim YouTubie nowy program zatytułowany "Clone Wars Conversations". Do pierwszego odcinka zaprosił Annę Graves - aktorkę, która wcielała się w Satine. Kobieta bardzo chciałaby jakiejś prequelowej historii o początkach znajomości Obi-Wana i księżnej i wyznała, że ciągle dostaje wiadomości od fanów w tej sprawie. Pod koniec rozmowy zdradziła, że gra postać w "Rebeliantach" - nie powinna o niej mówić, ale odcinek z jej udziałem dzieje się w kosmosie. Można domniemywać, że będzie to nowa postać, choć niekoniecznie - jedną z jej dawnych bohaterek była łowczyni nagród Sugi i właściwie nie ma przeciwwskazań, by powróciła.I jeszcze słówko o "Forces of Destiny". Screencrush przeprowadził wywiad z Keyshą Ramos z Hasbro. Lalki z serii mają służyć raczej do imitowania akcji, wydarzeń, aniżeli przebierania i czesania. W serialu zobaczymy jak decyzje naszych bohaterek - zarówno te małe, jak i duże - kształtują przeznaczenie. Oczywiście zobaczymy nie tylko kobiety, towarzyszyć im będą takie postaci jak Kylo Ren, Chewbacca czy BB-8, bo twórcy chcą, by zabawki i serial były dostępne dla wszystkich, nie tylko dziewczynek. Na razie nie ma planów na 2018 - jeśli fani będą chcieli więcej zabawek z serii, to powstaną.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Anna Graves (6) Dave Filoni (362) Hasbro (548) James Arnold Taylor (36) Siły przeznaczenia (Forces of Destiny) (48) The Clone Wars (1209)

Komentarze (11)

Taki drobny szczegół - na tym rysunku (jak i na plakacie na londyńskie celebration) Aśka jest troszkę starsza niż była ostatnio widziana w Rebelsach.

Jak to mówił Kenobi: Oczy mamią, nie ufaj im.

Żyje, widać ją krótko po walce z Vaderem jak schodzi do jakiejś jaskini czy świątyni.

Jak dla mnie to Ahsoka zginęła. Wszelkie jej wskrzeszanie czy - nie daj Mocy - oszczędzenie przez Vadera byłoby naiwne. Mieliśmy już odgrzewanego kilka razy kotleta (z lepszym lub gorszym skutkiem) w postaci Maula. Nie trzeba tego robić przy okazji Ahsoki.

Oczywiście, że nie żyje, ale prowokacje muszą być, aby ludzie wymyślali coraz to głupsze teorie ;)

Ahsoka nie żyje. Na ch** drążyć temat?

Nie wydaje mi sie, ze bedzie w jednym teamie z Vaderem, ale nie wierzę też we wszelkiego rodzaju reinkarnacje

Od wilków to wara:D

Jaki wilk, jaka sowa? Nie wiem skąd ludzie biorą takie pomysły kiedy rozwiązanie jest prawdopodobnie banalne. Czuję że to sprawka *wielkiego nietoperka.:P

* Tak, o Vaddim mówię 😛

Co ma znaczyć to, ze jeden z convorów będzie wyjątkowy?
Będzie strzelał laserami ze skrzydeł czy co.*

*O Ąśce nie piszę, bo nie uznaje żadnej teorii mającej jaki kolwiek związek z tym, że aśka niby przeżyła wybuch na Malachorze o sile małej atomówki.

Wiadomo kiedy Forces of Destiny się zaczyna? Wgl będzie to tłumaczone na PL xD?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.