Gry komputerowe

Darth Maul jednak powróci?

pssite.comPamiętacie anulowaną grę poświęconą postaci Darth Maula? W połowie zeszłego roku pisaliśmy o niej więcej, teraz temat znowu wypłynął.

Dan Borth, pracownik studia Red Fly udzielił wywiadu dla portalu rededit, w którym przyznał, że studio ponownie pracuje nad grą.

Pracujemy obecnie nad demem dla dzisiejszych platform by ukazać pełną moc tego, co chcemy osiągnąć. Po tym jak gra została uśmiercona chcielibyśmy przywrócić ją do świata żywych. W tym celu musimy przekonać do siebie EA za pomocą owego dema. Myślę, że uda nam się. Jednak decyzja o wyprodukowaniu gry nie zależy od nas.


W tej chwili trudno powiedzieć, kto wyszedł z inicjatywą przywrócenia gry światu, czy był to pomył Electronic Arts, czy tylko kolejna próba studia próbującego wykorzystać powracającą modę na Star Wars. Poniżej możecie zobaczyć fragment anulowanej w 2011 roku gry.Tagi: Darth Maul (17) Electronic Arts (125)

Komentarze (19)

Słyszałem plotki i miło, że coś się zaczyna dziać w kierunku gry z Darthem Maulem. Według mnie silnik TFU nadałby się pod tą grę (oczywiście odpowiednio dopicowany, zoptymalizowany). Jeśli też zabrakłoby w niej wad występujących w obu The Force Unleashed, to byłaby gra niesamowita!

Jeśli chodzi o scenariusz... to była jedyna rzecz, której nie żałowałem po skasowaniu projektu kilka lat temu. O ile wszystko mi się podobało, tak pomysł na scenariusz z Darth Talon i Darthem Kraytem nie przypadł mi do gustu. Zdecydowanie wolę historię Maula od przyjęcia go na ucznia przez Dartha Sidiousa, poprzez kryzys na Naboo, Wojny Klonów... aż do śmierci. Jak mam rozumieć fabuła w tej grze ma być docelowo kanoniczna (chyba że oznaczą ją jako "Legends")?

Z chęcią bym w to zagrał, bo już brakuje mi większych gier ze świata SW.
darth sheldon-> Chyba widzieliśmy dwa różne seriale :D

No fajnie. Zawsze jakaś gra więcej A nie mobilne...

Darth Zabrak-> Tak się składa, że odcinki z Maulem (zwłaszcza te z trylogii mandalorianskiej) były nie tlko najlepszymi odcinkami z TCW ale pod wieloma względami były równie dobre co najlepsze filmy z sagi.

Gdyby gra była osadzona w czasie likwidacji Czarnego Słońca, jak i pościgu za Pavanem i Assant, to biorę ją w ciemno. :D

Darth Maul - na pocieszenie nie są one kanoniczne.

Michalomatek >> Wrath of Darth Maul, Darth Maul: Shadow Conspiracy i chyba jeszcze jakaś, ale nazwy nie pamiętam. Tak czy siak, dobrych rzeczy z Maulem w roli głównej jest niestety bardzo mało, to samo, a może nawet powinienem rzec zwłaszcza, jest w komiksach.

Nie powinien on mieć tego miecz co maldalorianie? W sumie z grom jestem na tak, ale raczej kanoniczna nie będzie.

Hagan - To jest niestety prawie pewne, że w tej grze będą respawnujące się w nieskończoność TIE Fightery podczas ściągania na ziemię niszczyciela.

Darth Zabrak - jak się nazywały te książki młodzieżowe?

W zasadzie zgoda na wszystko w fabule pod warunkiem, że ostatnia scena gry to bedzie śmierć Maula z ręki Obi-Wana na Naboo. Ale jak wspominałem, gdzieś w sieci krąży zlepek fragmentów gdzie ewidentnie akcja toczy się w czasie Wojen Klonów... a to baaardzo złeeeeee...

Oj tak, cieszy mnie bardzo możliwość powrotu tej gry, ale jeszcze bardziej ucieszę się jak EA zgodzi się ją wydać. Oby, bo niegdyś tajemnicza postać Dartha Maula, została w haniebny sposób zgwałcona w TCW i paru książkach młodzieżowych, ta gra mogłaby to zrekompensować :).

Graficznie - super.

Scenariusz - nie trzymał się kupy. Znowu będą chcieli wrzucić tam Darth Talon i Krayta?

Nawet ten fragment z 2011 wygląda znakomicie ^^
Nie mogę się doczekać, aż pokażą to z możliwościami nowej generacji, i mam nadzieję, że gra dostanie zielone światło ^^

I pewnie wsadzą całego "biologicznego" Maula w czasy wojen klonów z tego co widziałem na jakimś zlepku scen z prac nad ta grą... Dla mnie Maul nie powinien spotkać żadnego klona... W totalnie ekstremalnej sytuacji niech chociaż nie zapomną o jego mechanicznych szczudłach...

Ciężko będzie przebić to co pokazało Dice w Battlefroncie.

Oby tylko gra nie powtórzyła najgorszych wad TFU, tzn. automatyczne przełączenie na widok z boku podczas walk z bossami czy respawnujące się w nieskończoność TIE Fightery podczas ściągania na ziemię niszczyciela.

Darth Zabrak pewnie się ucieszy...

Nooo, jest czad. Przecież wystarczy wziąć silnik z TFU, trochę go podrasować graficznie, przerobić na Maula, zrobić bardziej bojowo a nie mocowo i mamy super gierkę. Niech koleś niszczy, miażdży i pacyfikuje w pieruny.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.