Skywalker. Odrodzenie

Jacob Tremblay w Epizodzie IX?

Colin Trevorrow intensywnie pracuje nad swoim kolejnym filmem pt. „The Book of Henry”. Jedną z ról w tym obrazie gra dziewięcioletni Jacob Tremblay. Młody aktor niedawno promował w Toronto swój najnowszy film – „Pokój”. Dziennikarze nie do końca wiedzieli jak podejść do chłopca, pytali go między innymi o to, czy zamierza kontynuować swoją karierę. Jacob odparł rezolutnie: „Tak, ale jeśli nie dostanę szansy to zamierzam być Jedi”. Zapytany za kogo by walczył, odparł tylko za Kanadę.

Sam wywiad właściwie nic nie znaczy. Znamy bowiem wielu aktorów, którzy chcieliby pojawić się w sadze, a z różnych przyczyn nie wyszło. W tym przypadku jednak Tremblay współpracuje obecnie z Trevorrowem, a on będzie miał swój wkład w IX Epizod. Dziennikarze postanowili zapytać Colina o szansę Jacoba na pojawienie się w kolejnych „Gwiezdnych Wojnach”. Reżyser odparł tylko:
- To możliwe. To naprawdę możliwe. To jest ogromnie możliwe.

Ale zanim to nastąpi minie jeszcze dużo czasu, więc wiele może się zmienić. Początek zdjęć do Epizodu IX jest spodziewany na pierwszą połowę 2018. Premiera filmu najprawdopodobniej nastąpi w maju 2019. Dokładniej to 24 jeśli Disney będzie kontynuować obecną politykę wydawania filmów z sagi.Tagi: Colin Trevorrow (80) Disney (395) Epizod IX: Skywalker. Odrodzenie (350) Plotki (1106)

Komentarze (12)

@SirStaniak owszem w OT George nie był jeszcze w stanie pokazać planety stolicy jaka chciał i po za tym nie było dużej potrzeby na pokazanie tam akcji. ( we wczesnych wersjach RoTJ miało sie pojawić Imperial City ale ostatecznie zrezygnowano z tego i powrócono do planety stolicy w latach 90)
Natomiast tutaj wszyscy juz Courusant znają po PT i raczej mogłoby się pojawić w kolejnych Epizodach, miejsce narodzin Nowej Republiki etc

Biorąc pod uwagę fakt, że Disney odrzucił projekt Lucasa do przygód i problemów nastolatków, wątpię by powtórzył błąd z TPM.

Gracu>> W ANH lub TESB nie ma Coruscant a w RotJ pojawia się na chwilę, czy to źle (wiem, że nie było na nie potrzeby)? Jak Coruscant nie będzie żadna krzywda się nie stanie. Wręcz prawdopodobne jest iż się pojawi, gdyż została całkiem ciepło przyjęta przez fanów pojawiając się w KOTORACH, książkach pre-prequeloqych oraz słynnej Trylogii Thrawna. Masz tu jeszcze bastionowy news o Coruscant w ep. VIII: http://www.star-wars.pl/News/19913,Sytuacja_w_galaktyce_wprowadzenie_do_Epizodu_VIII.html

No ale wiecie ten dzieciak może się okazać kolejnym Alem Pacino czy Dicaprio albo i jeszcze bardziej utalentowanym aktorem młodego pokolenia, nie ma co go przekreślać :)

To w takim razie chamski jest brak Courusant, w EP VII ( wszystko wskazuje, że w w TFA nie będzie tej planety ). Mam nadzieje, że w kolejnych filmach powróci.

Hehe nie będzie "dekanonizacji" jakkolwiek w tym przypadku śmiesznie ten wyraz brzmi :D prequeli. Musieliby "zdekanonizować" :D bajki i nowe książki, które w tym roku wydali :P.

Spokojnie, do EpIX jest tyle czasu że ten dzieciak jeszcze ze dwadzieścia razy zmieni zdanie :P.

Liczę, że ten dzieciak dorośnie. [2]

Obawiam się dekanonizacji prequeli tak btw :/

Jakakolwiek plotka się pojawia a na tej stronce od razu lament :D a jeżeli chodzi o podrastanie to siła rzeczy jak każdy z każdym rokiem będzie miał więcej na karku :P

Liczę, że ten dzieciak dorośnie. [1]

Już to rozkminiłem. Ten młody zagra dziewięcioletniego Anakina. Tyle, że nie w retrospekcjach...początek spoilera Na końcu okaże się bowiem, że tak naprawdę wszystko co zdarzyło się od Epizodu I wyłącznie mu się śniło. koniec spoilera I od tego momentu można zacząć budować alternatywną rzeczywistość...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Skywalker. Odrodzenie"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.