Gry komputerowe

Miesiąc do premiery -Rozpoczynamy Miesiąc Battlefronta!
Witajcie!
Dzisiaj oczy wszystkich zwrócone są w kierunku najnowszej części Gwiezdnych Wojen. Nowy zwiastun Przebudzenia Mocy udostępniony został dziś w nocy, a już za dwa miesiące wyruszymy do kin aby poznać nowy rozdział kosmicznej Sagi.
Wcześniej, bo już za miesiąc, dokładnie 19 listopada czeka nas premiera nowej gry ze świata Gwiezdnych Wojen -Star Wars Battlefront. Z tej okazji razem z portalem gamedot.pl .przygotowaliśmy dla was szereg materiałów i atrakcji związanych z grą. Przez najbliższe cztery tygodnie na obu stronach znajdziecie artykuły poświęcone grze i wydarzeniom jej towarzyszącym. Wspólnie z portalem gamedot przygotujemy również konkurs, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody.

Przypominamy, że wszyscy którzy zamówią grę przed premierą, otrzymają wcześniejszy dostęp do darmowego DLC "Battle of Jakku" będącego historią bezpośrednio poprzedzającą wydarzenia, których świadkami będziemy w Epizodzie VII.Tagi: Battlefront (2015) (117)

Komentarze (4)

Piett ---> I tu też Cie przywiało?? Mam nadzieję że masz lalkę i mama Ci jej nie zabrała :)

Serio? Sam model strzelania jest o niebo lepszy niż w Battlefroncie 2. Najlepszą rzeczą w starych częściach było odtworzenie filmowego otoczenia i KLIMAT, samo strzelanie czyli podstawa było cóż nudne

Grałem już z dwoma znajomymi w wersji na konsoli, nie umywa się do starych części i naprawdę ciężko będzie znaleźć kogoś poza starymi geekami którzy to łykną, szkoda.

Tak apropos to dzisiaj ujawnili resztę (?) bohaterów - Han, Leia i Palpatine (OMgOmgniksieniespodziweał!!1)
No ale rendery wyglądają super, szczególnie Leia (tylko ten Han trochę... za młody?). I cieszy mnie fakt że odwzorowali ich w strojach z Ep V

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.