Gry komputerowe

Zmiany w misjach w "Knights of the Fallen Empire"

oficjalna TORa
Na stronie oficjalnej gry "The Old Republic" ukazał się artykuł dotyczący misji klasowych, heroicznych i eksploracji, które mają ułatwić awansowanie na zwykłe poziomy, kiedy już wejdzie dodatek. Dowiadujemy się z niego, iż twórcy chcą, aby gracze mniej "męczyli się" robiąc mnóstwo misji na planecie i szybciej awansowali, chociaż oczywiście będzie też można robić Warzones itp. Dlatego też pojawią się:

- Ścieżka krytyczna. Będą to misje ważne z punktu widzenia fabuły klasowej, ktore trzeba wykonać aby przejść dalej. Na mapie oznaczone purpurowym trójkątem.

- Misje heroiczne. Zostały skonstruowane tak, że będą mogły robić je 2+ osoby. Oznacza to, iż trudność dawnych "heroiców 4" została zmniejszona. Na mapce oznaczone będą złotym trójkątem. Nie trzeba też będzie zwracać się do NPC lub terminalu misji by je skończyć - po zakończeniu pojawi się odpowiednia informacja. Dostaniemy też specjalny transport, który zawiezie nas do miejsca misji. Misje heroiczne "Weekly" zdobywać można będzie od NPCów albo specjalnego teminalu na zewnątrz portu kosmicznego. Dodatkowo misje heroiczne będzie można powtarzać co tydzień i zyskiwać za nie zupełnie nowe nagrody.

- Eksploracja. Misje takie będą niewidoczne domyślnie, jednak będzie można je zobaczyć wciskając odpowiednią ikonę na ekranie mapy. Oznaczone będą trójkątem z gwiazdką. Nagrody i doświadczenie za nie będą takie same jak wcześniej.Przypominamy, że starsze newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forumTagi: The Old Republic (502)

Komentarze (6)

No, ale przecież...

heh... mówiąc szczerze... jacy [nowi] gracze taki poziom gry...

No i bardzo dobrze

... rozkręca :P

Nie podoba mi się to wieczne obniżanie poziomów trudności na niemal wszystko. Cała frajda była w wyzwaniu :(

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.