Różne

Gwiezdne koszulki

101greatgoals.com

Jak wiadomo Gwiezdne Wojny już dawno wyszły poza ekrany kinowe i stały się zjawiskiem, które przenikło praktycznie każdą dziedzinę życia i kultury. Twórczość w tej tematyce jest wiecznie żywa, więc zdarzają się również powiązania ze sportem, o czym już kiedyś wspominaliśmy.
Niektóre z tamtych drużyn mogłyby skorzystać z projektów Nerei Palacios, Hiszpanki która w oryginalny sposób zgłasza swoją chęć pracy w firmie Nike. Projektantka rodem z Barcelony na różnych portalach społecznościowych prezentuje swoje pomysły oparte o różne popkulturowe zjawiska. Jeden z ostatnich dotyczy właśnie połączenia Star Wars i footballu (soccera, w zależności od kontynentu).Więcej "gwiezdnych" projektów (ze szczegółami, nawet 'włochatymi') znajdziecie w tym miejscu, polecam również zwiedzić cały profil autorki w Behance, jak również jej Instagram. Znajdziecie tam pomysły na stroje inspirowane superbohaterami czy niezwykle popularną od dłuższego czasu Grą o Tron.
Miejmy nadzieję, że Nike spełni marzenia i zatrudni Nereę chociaż na okres próbny, bo ostatnie komplety sportowe np. dla reprezentacji krajowych były, skromnie mówiąc, słabe i schematyczne.Tagi: Fanart (327) Odzież (66) Sport (17)

Komentarze (3)

Z tych zaprezentowanych na Bastionie najlepszy ten z Bobą. Poza tym jestem zdania, że strój inspirowany pilotami Rebelii gładko i bezboleśnie mogłaby wziąć w użytkowanie drużyna Holandii, a ten inspirowany szturmowcami: Niemcy (a kapitam drużyny nazywałby się wtedy sturmbahnfuhrer :) )

te ostatnie zjawiskowe i ten z Bobą rewelacja

hahaha najpierw trza w noge grać :D :P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.