Rebelianci

Poznajmy Simona Kinberga

StarWars.com

Oficjalne wieści o "Rebels" zaczynają nabierać tempa; po Gregu Weismanie przyszedł czas na prezentację Simona Kinberga, jednego z producentów serialu. Z poniższego filmiku można się dowiedzieć, że Simon wyrósł na komiksach, jego ulubionym filmem jest "Imperium kontratakuje", a postacią - Han Solo. Wedle słów producenta, "Rebels" ma się zbliżać swym tonem do Oryginalnej Trylogii, ale z nowymi bohaterami i historiami. Poświęcił również kilka chwil, by powiedzieć o Inkwizytorze - Vader jest "największym czarnym charakterem w historii", a nowa postać będzie niejako serialową wersją Dartha - twórcy starali się, by był równie przerażający i "odczłowieczony", co on.

Swoją drogą, na Oficjalnej dodano już podstronę "Rebels" w dziale z filmikami (na razie nie działa), zapewne możemy więc spodziewać się większej ilości nowych materiałów zza kulis całkiem niedługo. Tymczasem zapraszamy do oglądania.Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Epizod V: Imperium kontratakuje (426) Greg Weisman (25) Simon Kinberg (109) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (490)

Komentarze (1)

Zdaje mi się, że z każdym filmikiem mówią coraz więcej i nie mogę się doczekać "prawdziwych" materiałów zza kulis. Przy TCW chyba też zaczynali od przedstawień Filoniego i Winder.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.