Star Wars TV

Dwie części "The Yoda Chronicles" na DVD

StarWars.com

Jak pisaliśmy w tym newsie, w niektórych sklepach pojawiło się DVD zawierające "The Phantom Clone" i "Menace of Sith", czyli dwie pierwsze części cyklu "The Yoda Chronicles". Dzisiaj dostaliśmy oficjalną zapowiedź: płyta ma się ukazać 15 października (tego samego dnia, co piąty sezon "The Clone Wars") ekskluzywnie w sieci sklepów WalMart (tak jest w przypadku Stanów Zjednoczonych, w innych krajach może być inaczej; w tym brytyjskim sklepie data premiery to 30. września). Na razie brak informacji o cenie, aczkolwiek warto zauważyć, że wydawcą nie jest Disney, lecz Twentieth Century Fox. A oto oficjalny opis:

W "The Phantom Clone" pełna akcji przygoda rozpoczyna się w chwili, gdy Darth Sidious chce wcielić w życie swój plan, polegający na stworzeniu nowej superbroni - klona Sithów o imieniu Jek-14, który pomógłby mu pokonać Republikę raz na zawsze. Zadaniem mistrza Yody i jego młodych padawanów jest współpraca, aby ocalić galaktykę!

W "Menace of Sith" hrabia Dooku używa swojej ulepszonej klonomaszyny, aby stworzyć sobowtóry Jeka, ale oryginalny Jek-14 nie chce brać udziału w tym złowieszczym planie. Teraz, z pomocą starych przyjaciół i dwóch znajomych droidów, nauczyciel zastępczy Anakin Skywalker musi poprowadzić klasę mistrza Yody do zwycięstwa!


Po wyemitowaniu jeszcze nienazwanej trzeciej części zapewne możemy się spodziewać pakietu z cała trylogią animacji. Ponieważ poprzednie filmy LEGO miały swą premierę w Polsce, to pewnie i ten trafi również na nasze półki. Polska premiera "Złowieszczego klona" na Cartoon Network to 22 września.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: DVD (537) LEGO (477) LEGO Star Wars (262) LEGO Star Wars: The Yoda Chronicles (51) The Clone Wars (1302)

Komentarze (3)

W ogóle jest już druga część TYC? Niech Moc będzie z Wami.

Proszę o kontakt osoby, które oglądały drugą część.

Ja tam poczekam na trylogię :).

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.