Komiksy

Vader zmierzy się z zabójcą

DiamondComicsDistributors.com

Dzisiaj za oceanem ukazały się nowe gwiezdnowojenne zeszyty serii Dark Times i Darth Vader and the Ninth Assassin i pierwszy omnibus przedstawiający losy pechowego Jedi, Zayne'a Carricka.
Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi szczegółami.

Dark Times #29: A Spark Remains #2 (5)

Załoga Uhumele planuje atak w samo serce nowo utworzonego Imperium Galaktycznego - w samego Dartha Vadera! Gdy poszukują pewnego konkretnego Jedi, by dołączył do ich misji, tajemnice zaczynają tworzyć pęknięcia w ich sojuszu. Czy ich plan mógłby się zakończyć zanim na dobre się zaczął? Gdzie indziej, Vader trenuje zabójcę na polowanie na Jedi!
Scenariusz Randy Stradley, rysunki Douglas Wheatley, kolory Dan Jackson, okładka Benjamin Carré. Cena $3,50, 32 strony.

Temat na forum.

Darth Vader and the Ninth Assassin #5 (5)

Wyśledziwszy Dartha Vadera, zabójca jest gotowy do ataku... Wydaje się, że atak na Vadera strapionego zagrożeniem życia Imperatora może się udać. Ale zabójca popełnił jeden błąd. Uwierzył, że ma szansę w potyczce z najniebezpieczniejszym człowiekiem w galaktyce!
Scenariusz Tim Siedell, rysunki Iván Fernández, tusz Denis Freitas, kolory Michael Atiyeh, okładka Ariel Olivetti. Cena $3,50, 32 strony.

Temat na forum.

Omnibus: Knights of the Old Republic Volume 1

Padawan Zayne Carrick zostaje nagle oskarżony o zabójstwo swoich przyjaciół z Zakonu. Jednak nikt nie jest świadomy, że za tym wszystkim tak naprawdę stoją Mistrzowie Zayne’a i że to właśnie oni starają się go zabić zanim odkryje prawdę.
Wydanie zawiera komiksy Knights of the Old Republic #0-18.
Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Brian Ching, Travel Foreman, Harvey Tolibao, Dustin Weaver, kolory Michael Atiyeh, Jay David Ramos, okładka Travis Charest. Cena $24,99, 424 strony.

Temat na forum.Tagi: Brian Ching (25) Dark Horse Comics (790) Darth Vader i dziewiąty zamachowiec (Darth Vader and the Ninth Assassin) (17) Douglas Wheatley (45) John Jackson Miller (172) Mroczne czasy (Dark Times) (143) Omnibus (80) Randy Stradley (99) Rycerze Starej Republiki (Knights of the Old Republic) (146) Tim Siedell (20)

Komentarze (5)

Sebo --> Vader będzie:

http://tinyurl.com/l2s6h6o

Nie powiem assassin zapowiada się ciekawie, beda jakies albumy zbiorcze?

No jasne, ja czytam zawsze dzień-dwa po premierze. Trzeba tylko dobrze poszukać (choć mnie zawsze Mandalorianie wyręczają).

Dark Times lub Ninth Assasin można gdzieś w Polsce nabyć, lub przeczytać?

Vader to jednak jest kozak, po tym co pokazał w ostatnim numerze, stał się chyba największym rozpieduchowiczem komiksowym od czasów Maula i jego wjazdu na domówkę Czarne Słońca.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.