Gry komputerowe

Co nowego w "The Old Republic" ?

różne

Ostatnio trochę dzieje się w światku związanym z "The Old Republic". Jedną z ciekawszych rzeczy jest znalezienie przez kilku fanów w plikach gry tego, co może ukazać się w przyszłości. Dogrzebali się oni mianowicie do plików, z których wynika, że być może pojawią się nowe planety (Bothawui, Ziost, Sleheyron oraz Yavin IV). Dodatkowo testuje się kilka war zones, choć nie wiadomo dokładnie ile - być może trzy. Mają rozgrywać się na Korelii i Makeb oraz na nieznanej jeszcze planecie. Nie wiadomo czy w związku z pojawieniem się Bothawui dostaniemy rasę Bothan, jest to jednak mało prawdopodobne. Być może otrzymamy również wyczekiwane przez graczy wyścigi ścigaczy.

Z oficjalnych wieści:

- Jak już informowaliśmy wrócą "weekendy podwójnego doświadczenia". Trwać będą 3 tygodnie, od piątku do poniedziałku. Pierwszy już od dzisiaj.

- 9. lipca, w patchu o nr. 2.2.2 pojawi się tryb Nightmare dla operacji "Scum and Villainy".

- 23. lipca powróci wydarzenie Relics of the Gree, przeznaczone tym razem dla graczy na 55. poziomie doświadczenia. Jak zwykle za jego skończenie przewidziane są nagrody w postaci nowych zbroi, znajdziek, komendacji itp. Możliwe jest również trafienie na nowy pojazd dla gracza - Sphere Transport Enclosure.

- 6. sierpnia otrzymamy poprawkę 2.3. Z ciekawszych rzeczy należy wymienić nowe Flashpointy, nowy obszar Daily oraz comiesięczne wydarzenie pt. Bounty Contract Week.

Mimo, że będzie częścią poprawki 2.3, zacznie się nieco później, bo 13. sierpnia. Będzie to, jak nazwa wskazuje, polowanie na różne cele, rozrzucone po galaktyce. Uczestnictwo będzie możliwe już od 15. poziomu doświadczenia, a nagrodami będą, jak zwykle, przydatne przedmioty oraz kredyty, a także reputacja. Otrzymamy również przydatną sondę do wyciągania informacji z opornych NPC-ów.

Oto kilka screenów związanych z Bounty Contract Week:- Na październik szykowana jest poprawka o numerze 2.4. Będzie zawierała dużo nowych rzeczy, w tym coś dla graczy PvP. Twórcy obiecują, że zaczną dzielić się swoją wiedzą na ten temat w lipcu.Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.Tagi: The Old Republic (504)

Komentarze (11)

Tak grają :) Myślę, że 1,5 miliona graczy to nie tragedia, jak na grę osadzoną w gwiezdnych wojnach (tak wiem WoW ma 12 ale nie ma co porównywać). Ja osobiście dobrze się bawię i nie widzę powodu dla którego gra jest gorsza jeśli jest F2P z ograniczeniami. Po pierwsze to już dzisiaj standard wśród MMO, poza tym daje to możliwość grania casualowcom, którzy nie są zainteresowani płaceniem co miesiąc.

To w to ktoś jeszcze gra? [5]

To w to ktoś jeszcze gra? [4]

To w to ktoś jeszcze gra? [3]

To w to ktoś jeszcze gra? [2]

To w to ktoś jeszcze gra?

@Jarenty2000 dla wyjaśnienia jestem posiadaczem Deluxe Digital Edition i miałem dostęp do early access więc nie wiem kto nie zna tematyki? "suby mają całkiem przyjemnie"...dlatego TOR ma AŻ ~1mln playerów? Rozumie że każda gra znajdzie swego amatora ale fakty są oczywiste. Chyba że drogą nadwornego ciecia "nikt nam nie wmówi że białe jest białe a czarne jest czarne" ehe?

A te weekendy podwójnego dowiadczenia sa tez dla f2p?

ja za to jestem fanem tej gry i nie rozumiem że oceniają je osoby nie znające tematyki , ograniczenia są tylko na f2p a suby mają całkiem przyjemnie, pozdrawiam ograniczonych inaczej

Widzę że z gry robi się kolory kał i do tego "cudowne" F2P. Dobrze ze przygode z MMO ograniczam do jednej gry i spróbuje na horyzoncie Neverwinter z sentymentu do D&D i Forgotten Realms. Zabawe z TORem zakonczylem juz dawno i nie ciągnie mnie w ogóle by wracać, do tego ograniczenia F2p...ograniczony nie jestem więc nie będe grał w ograniczone MMO, nie mniej miłej gry wszystkim biedaczkom, którzy jarają się "starłarsami za darmo"

Mam zamiar w wakacje w końcu zagrać w The Old Republic <3

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.