Kolekcjonerstwo

Star Wars - Kultowe Statki i Pojazdy #54

Vergesso

W środę do sprzedaży trafił 54. numer magazynu kolekcjonerskiego Star Wars - Kultowe Statki i Pojazdy, wydawnictwa DeAgostini. Znajduje się w nim krążownik kalamariański MC80. Za magazyn wraz z modelem zapłacić trzeba 34,90 zł (w prenumeracie 29,90).

W numerze znaleźć można artykuły o: Krążowniku Mon Camari MC80, okręcie liniowym "Baza Jeden"(Home One), Admirale Ackbarze, Krążowniku patrolowym Tartan, ucieczce z I Gwiazdy Śmierci, Mon Mothmie oraz Lornie Petersonie, szefie zespołu modelarzy. Oczywiście wraz z magazynem nabywamy odpowiedni model.Możliwy jest również zakup wybranych numerów archiwalnych z kolekcji, za pośrednictwem uruchomionej przez DeAgostini podstrony. Znajdziecie ją w tym miejscu.

Kolejne numery prezentują się następująco:
#55 - Gungańskie Bongo (20.03.2013)

Temat na forumTagi: DeAgostini (156) Kultowe Statki i Pojazdy (67)

Komentarze (13)

Jak ja nienawidzę tego statku w EAW. Zawsze gdy gram Imperialnymi i taki statek wkracza na pole bitwy to jest -50 do prawdopodobieństwa wygranej bitwy i +50 do prawdopodobieństwa przegranej bitwy.

Pamiętam jak kiedyś pykałem w kampanię na jakimś modzie i musiałem pacyfikować Kalamar przy pomocy VSD I i Dreadnotów. To dopiero była zabawa. :D

Vergesso -> nom om, pamiętam jak się napierniczałem, nagle patrzę, straciłem kontrolę nad Vaderem? Co jest, a ten odlatuje w przestrzeń dysząc, że on nie da rady i w ogóle IT kszksz IS kszksz A kszksz TRAAAAAP!
:D

Nie wiem co gorsze: 2 MC80 bolcujące nas od tyłu czy najazd tatarski z Total Wara :P


BTW gungańskie bongo XDXDXDXD
if u know what misa say'n, Snoop...
i know, Jar... let's smoke it...

Bart -> Co nie? W EaW MC80 potrafił być większym hardcorem w walce niż zwykły/niezwykły ISD :P

MC80, mój koszmar walk kosmicznych w EaW...

Ten statek wygląda jak czopek z rewelacyjnym rozwiązaniem uniemożliwiającym wyskakiwanie z miejsca, w które jest aplikowany! Trzeba to opatentować!

Taki sobie. Niezbyt mi się podoba. Poczekam na następny numer :D. Bongo może być fajne. Niech Moc będzie z Wami.

55 numer to ostatni?

Znaczy się za wąskie? Może minimalnie. Sporo zakłamuje tu marne oświetleni zdjęcia i malowanie. Nie widać dobrze załamania na granicy skrzydło-kadłub.

Wydaje mi się ze ma za krótkie skrzydła, prawda?

Azarius-> to zależy od modelu. Przyznam, że kilka mam i prezentują się spoko. Zwłaszcza wszystkie TIE oraz klasyczne statki z OT.

Może ktoś powiedzieć jak jest z jakością tych modeli, czy nie szkoda kasy wydawać? Nie wymagam jakiegoś świetnego odwzorowania szczegółów za tą cenę, ważne żeby jako tako wyglądało. Zdjęcie trochę oszukują, a nie chcę żeby się okazało że w rzeczywistości jest to takim szajsem że wstyd na półkę postawić. Nigdy nie interesowałem się tego typu figurkami więc nie mam żadnej wiedzy na ten temat ani porównania, tylko ostatnio stwierdziłem że mam parę wolnych półek i fajnie by było zapełnić je czymś z akcentem Star Wars.

nawet moro takie trochę ma. : ?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.