Gry komputerowe

Star Wars: The Force Unleashed w wersjach na PS3 i Xboksa 360 bez trybu multiplayer

gry-online.pl

Fani Gwiezdnych Wojen, którzy z niecierpliwością wyczekują pojawienia się na sklepowych półkach Star Wars: The Force Unleashed, a dysponują konsolą PlayStation 3 lub Xboksem 360 zapewne poczują się mocno zawiedzeni po przeczytaniu tego, co panowie z LucasArts mają do powiedzenia.

W rozmowie z serwisem Total Video Games, Adam Khan z działu PR firmy Lucasa wręcz rozbrajająco szczerze mówi, dlaczego wersja Force Unleashed na najmocniejsze konsole będzie pozbawiona jakiegokolwiek trybu multiplayer. „Nie będzie multiplayera na Xboksie 360 ani na PlayStation 3, ponieważ jest on zaimplementowany na innych konsolach – Wii, PSP i DS. W zasadzie nie chciałbym się zagłębiać w szczegóły dlaczego tak postanowiliśmy, gdyż sądzę, że nie jestem w stanie udzielić graczom na takie pytanie satysfakcjonującej odpowiedzi.”

Czyżby był to modelowy przykład skoku na kasę? Chcesz pograć z innymi graczami, kup sobie jeszcze jedną wersję gry. Obojętne jaką, byleby tylko napchać nam kieszenie. Nie ma co, pogratulować tylko cywilnej odwagi i szczerości. Na wszelki wypadek jednak przypominamy – premiera we wrześniu tego roku.Tagi: The Force Unleashed (146)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.