Fandom

Kolejne wieści z obozu rebeliantów

Eagle Base

Oto kolejna dawka wieści, którymi podzielili się z nami zaprzyjaźnieni rebelianci.


Chociaż za oknami zima, Eagle Base ani myśli zapadać w sen zimowy! Wręcz przeciwnie – wre u nas jak na Hoth podczas ewakuacji bazy rebeliantów – z tą małą różnicą, że nie uciekamy przed Imperium, a stawiamy mu godnie czoło! Poniżej – w skrócie – informacje o naszych ostatnich dokonaniach i podbojach.

Po pierwsze: mamy zaszczyt pochwalić się dwojgiem nowych członków: nasze szeregi zasilili ostatnio znamienici trooperzy w osobie Krzysztofa „GrafaZero” Nowakowskiego, odtwarzającego komandora Cody’ego,


a także pięknej Slave Lei – Ewy „Eddi” Poręby.


Obojgu życzymy owocnej służby ku chwale Rebelii i licznych udanych misji!

A teraz czas na relację: na lubelskim Falkonie gościmy od wielu lat i zapraszać nas na niego nie trzeba – a gdybyśmy przypadkiem nie zostali zaproszeni, to i tak byśmy się pewnie wprosili, bo impreza to zacna i polecać jej nikomu chyba specjalnie nie trzeba ;) Tym razem okazja była wyjątkowa – i to nie tylko dlatego, że w tym roku przypadła 13. już edycja tego znanego większości z Was konwentu, ale i dlatego, że event zmienił nieco konwencję: teraz nie ma już statusu konwentu, a festiwalu! Nam pozostaje tylko cieszyć się, że zmieniła się (na lepsze!) lokalizacja, a także, że zapowiadają się kolejne odsłony tej (sic!) fantastycznej imprezy! Nasza reprezentacja – jak zwykle – wyróżniała się pozytywnie na tle uczestników festiwalu. Poniżej możecie obejrzeć kilka zdjęć z jej przebiegu. Oprócz zapewniania oprawy wizualnej eventu, dostarczyliśmy jego uczestnikom kilka niewątpliwych atrakcji, m.in. udział w rozgrywkach Kinect Star Wars, konkursie dźwiękowym ze Star Wars czy – tradycyjnej już – prezentacji organizacji kostiumowych. Mamy nadzieję, że kolejny Falkon będzie równie udany i że nie zabraknie na nim zarówno jego stałych fanów, jak i nowych uczestników!


Tradycyjnie, zapraszamy do śledzenia naszych poczynań na naszej stronie na Facebooku: http://www.facebook.com/RebelLegionEagleBase, a także na naszej stronie internetowej: http://www.rebellegion.pl. May the Force be with You!Tagi: Eagle Base (47) Falkon (35) Imprezy / eventy (142) Lublin (87) Rebel Legion (44) Relacja (276)

Komentarze (7)

Cody pełen wypas, taki strój (lub Fetta) bym chciał.

Gantis Ericteon -> Nie naginaj rzeczywistości ;)

nadal uważam że strój zwany Leia's Metal Bikini or Slave Leia... nie nadaje się dla wszystkich

smajlush-> Krzychu sam go robił- nic kupnego oprócz materiałów i farb.

Ja natomiast powiem, że genialny ten strój Cody'ego :)

Nigdy nie za wiele dziewczyn w strojach Star Wars <3

Slave Leia to ważny krok dla polskiego fandomu. Gratulacje. :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.