Komiksy

Nowa gwiezdnowojenna parodia

Kaboom!Studios

Za oknami jesień zaczyna wkraczać do naszych ogrodów, ale rynek komiksowy nie zwalnia tempa. Od niedawna wydawnictwo BOOM! Studios wydaje sześciozeszytową miniserię-parodię, której akcja rozgrywa się w czasach Imperium. Mowa oczywiście o komiksie pt. „Space Warped”. Czytając ten komiks będziemy mogli zobaczyć jak mogły się potoczyć losy Luke`a Skywalkera, księżniczki Leii i innych kultowych postaci.
Zachęcamy do zapoznania się z krótkim opisem poniżej.

Space Warped # 1 (6)

Daleko, na pewnej ziemi, dawno temu… był sobie osierocony chłopiec z farmy z problemami rodzicielskimi, który próbował ratować osieroconą księżniczkę nie bojąc się jej własnych problemów rodzicielskich!
Kontynuując tradycję filmów “Robot Chicken: Star Wars” i “Kosmiczne Jaja” ta świetna i czuła parodia ma kontynuację! Pierwszy zeszyt mini serii pokaże największe i najciekawsze przygody, jakie kiedykolwiek miały miejsce!
Scenariusz Hervé Bourhis, rysunki Rudy Spiessert, kolory Mathilda, tusz Deron Bennett, okładka Rudy Spiessert. Cena 3,99 $, 40 stron. Preview dostępny tutaj.

Space Warped # 2 (6)

Daleko, na pewnej ziemi, dawno temu… był sobie osierocony chłopiec z farmy z problemami rodzicielskimi, który próbował ratować osieroconą księżniczkę nie bojąc się jej własnych problemów rodzicielskich!
Kontynuując tradycję filmów “Robot Chicken: Star Wars” i “Kosmiczne Jaja” ta świetna i czuła parodia ma kontynuację! Drugi zeszyt mini serii na pewno dostarczy wiele nowych, śmiesznych sytuacji!
Scenariusz Hervé Bourhis, rysunki Rudy Spiessert, kolory Mathilda, tusz Deron Bennett, okładka Rudy Spiessert. Cena 3,99 $, 40 stron.

Space Warped # 3 (6)

Krzywa przestrzeń kontratakuje! Daleko, na pewnej ziemi, dawno temu... mało prawdopodobny zespół podróżników rozpoczął prześmieszną podróż przez jeden z największych wszechświatów science fiction w historii!
Kontynuując tradycję filmów “Robot Chicken: Star Wars” i “Kosmiczne Jaja” ta świetna i czuła parodia ma kontynuację! Następny rozdział w tej wesołej sadze rozpoczyna się tu, jako wolne swawole, przechodzące przez największe przygody, które kiedykolwiek kontratakowały!
Scenariusz Hervé Bourhis, rysunki Rudy Spiessert, kolory Mathilda, tusz Deron Bennett, okładka Rudy Spiessert. Cena 3,99 $, 40 stron.

Temat na forum.Tagi: BOOM! Studios (3) Space Warped (4)

Komentarze (15)

R2D2 mówi po bengalsku :}

Komiks narysowany niesamowicie badziewnie.

Seller --> prawda, dlatego trudno nazwać to Indiana Jones -1

Obi-Wan Shinobi 12 -> akcja Świątyni Zagłady ma miejsce w 1935, natomiast Poszukiwaczy Zaginionej Arki w 1936, o ile mnie pamięć nie myli.

Master redaktor?

żal, taka sama parodia jak TCW bo w końcu TCW wygląda jak parodia

Seller - nigdy wcześniej o tym nie słyszałem.

Adakus -> Nie tyle urlop, co po prostu część obowiązków oddał, ale wciąż będzie się zajmował polskimi komiksami ;)

Arjon >>> Nawiązanie stare jak świat. Każdy o tym wie. A poza tym to nie Indiana Jones 2, bo Świątynia Zagłady jest prequelem Poszukiwaczy zaginionej Arki.

Trochę nie na temat. Oglądam właśnie Indiana Jones 2. Scena w chińskim pubie. Wychodzą, a tam szyld "pub Obi Wan" :P

Witam nowego kolegę redaktora i życzę sukcesów w Firmie :D

Jedyna dobra parodia SW to Spaceballs i Blue Milk Special ;p

http://www.bluemilkspecial.com/

A co z promilem, ma urlop? komiksy to jego działka przecież.

Witamy, witamy :] Miłej zabawy ;]

A komiksy wyglądają... intrygująco... to chyba najlepsze słowo.

Witam nowego kolegę w redakcji ;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.