Gry komputerowe

Kolejne wiadomości o "Kinect Star Wars"

TheForce.Net, różne

Podczas konferencji Microsoftu na E3 ukazana została kilkuminutowa prezentacja gry Kinect Star Wars. Na początku pokazany został film, na którym znalazło się parę niezwiązanych ze sobą, krótkich sekwencji z tej produkcji, a później mieliśmy okazję ujrzeć urywek z misji na Bespinie - a także ruchy gracza. Jak widać na poniższym filmie, przedstawiającym ten pokaz, odbijanie strzałów z blastera czy zadawanie ciosów mieczem będzie wymagało pewnej gimnastyki.Ponadto na SW.com został zaprezentowany również wygląd pudełka z grą, która ma trafić na półki sklepów w grudniu tego roku.

Co więcej, uruchomiona została oficjalna strona gry. Na razie zawiera ona ukazany już wcześniej trailer oraz kilka screenów i opis gry, prezentowane poniżej:

Wkrocz do Galaktyki: Wierne "Gwiezdnym Wojnom", które znasz i kochasz, oszałamiające efekty wizualne przeniosą cię do wszechświata "Star Wars", łącznie z ikonicznymi postaciami, pojazdami, statkami, droidami i wieloma innymi.
Użyj Mocy: Posługując się kultowymi chwilami z filmów, "Kinect Star Wars" pozwala wejść we wszechświat "Gwiezdnych Wojen" i przeżyć szeroki zakres fizycznej gry.
Spersonalizuj swój trening: Poczuj rozmach wszechświata "Gwiezdnych Wojen", gdy dzierżysz miecz świetlny i szkolisz się, by być mistrzem Jedi, zostajesz wybitnym kierowcą ścigacza, opanowujesz Moc, pilotujesz kultowe statki i śmigi oraz wiele innych.
Połącz siły: Dziel Moc z przyjaciółmi poprzez tryby kooperacji, współzawodnictwa i pojedynku. Łatwe dołączanie i odłączanie się pozwala drugiemu graczowi natychmiast wkroczyć do akcji.


Temat na forumTagi: E3 (37) Kinect (35)

Komentarze (14)

Wreszcie będzie można przypakować ;p

@Nestor: przecież wiem, że nie będzie Star Wars Kinecta na PC. z polskiego wynosi się też umiejętność wychwycenia ironii :P

W sumie wyniki to jedno, ważniejsze co się z tej szkoły wynosi, np. takie czytanie ze zrozumieniem.

A Kinectem bawiłem się w zeszłą niedzielę w sklepie, graliśmy w golfa na telewizorze konwertującym obraz na 3D. To dopiero dawało po berecie...

@Nestor: niestety! za moich czasów, maturę zdawało się już na punkty procentowe, a nie na oceny. I weep for Polish educational system... :(

Aldebar-> o, widać, że maturę z polaka na pięć napisałeś. :D

@Nestor: jak popchniesz to ruszy. Dlatego to Kinect nazwali, że niby ruchu wymaga...

ale kicz... a wy narzekacie na TORa

To wygląda jak zmodowany battlefront II :d

O ile ma napis x-klocek na obudowie...

Grafika trąci raptem pięcioletnią myszką. Ta clonewarsowa platformówka nie była lepsza. Ot kolejny ochłap dla casuali.

O ile to jest Kit Fisto :P

Ciekawe czy na moim kompie ruszy.

No właśnie, grafika jak z początku wieku, a Kit Fisto topless.

Rzeczywiście ciekawe to, ale grafiką się nie popisali.

Ciekawy projekt, to całe Star Wars Kinect.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.