Gry komputerowe

Nowy trailer "Star Wars Kinect"

EUCantina, różne

Wyczekiwane targi E3, na których ma zostać zaprezentowana gra Star Wars Kinect jeszcze się nie zaczęły, ale już rozpoczęło się odkrywanie informacji o rozgrywce. Ukazany został nowy trailer, na którym możemy zobaczyć fragmenty gry - m.in. sterowanie ścigaczem, rankorem i statkiem kosmicznym oraz używanie Mocy.Pojawiło się jednak jeszcze więcej konkretów. W grze dostępny będzie tryb współpracy z drugim graczem. Głównym rodzajem rozgrywki będzie Jedi Destiny ("przeznaczenie Jedi"; tryb ten zostanie przybliżony na E3), będący swego rodzaju kampanią pozwalającą na wcielenie się w kilka dotąd nieznanych postaci. Choć akcja będzie się działa pomiędzy wydarzeniami z Mrocznego widma a Zemsty Sithów, będzie można odwiedzić także miejsca z klasycznej trylogii (wśród których znajdzie się Bespin i Tatooine; ponadto mamy zobaczyć m.in. Coruscant) czy spotkać Lorda Vadera. Istotną informacją jest to, że konsola Kinect będzie odwzorowywała ruchy graczy, jednocześnie nieco je "usprawniając" - dzięki temu będą możliwe m.in. efektowne salta. Niektóre czynności będziemy jednak mogli wykonywać także za pomocą poleceń głosowych - choć na razie nie wiadomo, do czego może to zostać użyte.

Ukazał się również krótki dokument, który co prawda jest po francusku, lecz zawiera nie ukazane nigdzie indziej fragmenty gameplaya:Przypominamy, że gra ma się ukazać zimą tego roku.

Temat na forumTagi: Kinect (35)

Komentarze (13)

"Przypominamy, że gra ma się ukazać zimą tego roku"
Hehe, wyproszę Xboxa na święta :P

Niezły trailer, oczywiście musiał być epic end :P

może przestraszył się rancora... fajne ale chyba szybko się znudzi, ile mozna w coś takiego pykać, 3h?

IMO nie wygląda to za dobrze, a najgorzej w tym zwiastunie wygląda C3PO.

Ja chce, blastery do tej gry buuu: <

smajlush---> Spadłem z krzesła 2 razy. Za pierwszym jak przeczytałem twojego posta, a za drugim gdy sprawdziłem minę gościa :-)

Piękny trailer, ale... koleś zrobił pod koniec taką minę, jakby mu się na nie powiem co zbierało :D

Ja i tak nie mogę się doczekać 3 trailera TORa : D

Nie jeden as wprasuje telewizor kopniakiem w ścianę przez tego Kinecta. <3

Wreszcie gracze będą chudli podczas grania :D

Sekwencja z kanonierkami lecącymi w kierunku miasta w chmurach była przepiękna.

To powinnno być marzenie każdego fana SW - tak żeby choć na chwilę przenieść się w świat Star Wars nie w śnie, jak do tej pory, ale w rzeczywistości :d. No ale grafika wymaga jeszcze troszkę pracy.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.