Gry komputerowe

Gildie w "The Old Republic"

SWTOR.com

W grze "The Old Republic", podobnie jak w innych grach MMORPG możliwe będzie stworzenie gildii, zrzeszającej różne osoby z danej frakcji, niekoniecznie z tej samej klasy. Na przykład w gildii założonej przez Inkwizytora Sithów znaleźć się mogą łowcy nagród, Wojownicy Sithów itp. Dołączenie i tworzenie gildii nie będzie obowiązkowe, ale może się opłacić. Oferują one np. pomoc przy trudniejszych wyprawach, poznawanie ludzi, pomoc przy zdobywaniu pieniędzy i tak dalej. Mają także określone cele, jak gildie przeznaczone do walki z innymi graczami (PVP), nastawione na eksplorację środowiska (PvE) czy odgrywaniu ról (RP).

Jeśli chcecie założyć swoją lub dołączyć do istniejącej, nawet przed premierą gry, możecie to zrobić klikając w ten link. Musicie przedtem jednak być zarejestrowanymi członkami społeczności TOR.Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.Tagi: The Old Republic (504)

Komentarze (16)

RAVEN zaprasza
http://www.swtor.com/guilds/8349/raven

Revs - Bo takie miało być :D

@Rodzyn Nie chcę napisać ale pierwsze zdanie, co napisałeś, to mi się skojarzyło z Pokemonami. Wybacz że źle przeczytałem twój komentarz, oddaję honor...

Revs - rly?! OMG! WTF! -_-'.
Popatrz ShaakTi zapytała kto dołącza do klanu, a wcześniej Urthona napisał, że będzie to klan Imperium, no więc odpowiedziałem, że gdyby grali po stronie Republiki to ok, dołączyłbym. I teraz powiedz mi, czy ja gdzieś komuś mówię, dla kogo ma grać? Człowieku, poznaj najpierw wszystkie komentarze, a dopiero próbuj zaistnieć.

@Rodzyn nie każdy musi chcieć grać Republiką O_o

mnie zastanawia jedno: po co temu Jedi na ilustracji cylinder na wysokości organów rozrodczych? :P

Gry MMORPG to najglupsza rzecz pod Sloncem.

ale fajno :O kiedyś się napalałem, żeby 2 tyg przed premierą zaproponować jakąś masową gildię dla polskich fanów, najlepiej nazwaną "Bastion" ;) zarezerwuje sobie moją bank altową guild nazwę z wowa ("Brzęczyszczykiewicz", The Venture Co)

Gdybyście grali po stronie Republiki no to ok, ale Imperium...
borys_ru - Zakładanie gildii teraz jest o tyle fajne, że zaklepujesz sobie jakąś dźwięczną, budzącą respekt nazwę, jak Aniołowie Piekieł itp.

Właśnie, kto dołącza do Urthony i mnie?

Cóż, powstała kolejna gildia, dla Imperialnych, mówiących po angielsku i polsku, nastawiona na odgrywanie ról :D

http://www.swtor.com/guilds/7372/glory-empire

Załóżcie gildię i nie będziecie mieć dylematów.
Mnie to zajęło ze 2 minuty ;D

To pewnie jak ktoś się do gildii nie zapisze to nici z grania. Oby nie było tak że muszę bo jak tak to ja z takiej zabawy się wycofuję.

zakładanie gildii przed premiera chyba jest troche dziwne, ale co ja tam wiem

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.