Komiksy

Wywiad z J.J. Milerem

Bastion

Jak na pewno pamiętacie w sierpniu tego roku w Stanach Zjednoczonych odbył konwent poświecony w całości Gwiezdnym Wojnom, Celebration V. Samą imprezę i atrakcje jakie były jej udziałem opisaliśmy już szerzej w naszej relacji, przygotowanej przez Lorda Sidiousa. Na tym jednak nie koniec.

Podczas Celebration V nasz wysłannik miał okazję zamienić kilka słów z Johnem Jacksonem Millerem, scenarzystą komiksowym oraz pisarzem, autorem m.in. komiksowego cyklu Knights of the Republic, eBooków Lost Tribe of the Sith, współtwórcą podręcznika RPG Knights of the Old Republic Campaign Guide, obecnie pracującym nad nową komiksową i zbliżająca się książkową serią Knight Errant. W przeprowadzonym wywiadzie J.J. Miller opowiada nieco o swoich byłych, aktualnych i przyszłych projektach. Zapis rozmowy z tym autorem znajdziecie tym miejscu.Tagi: Celebration (408) John Jackson Miller (172) Rycerze Starej Republiki (Knights of the Old Republic) (146) wywiad (150)

Komentarze (3)

Trochę ogólnikowo, ale cieszy mnie to, co JJM mówi o KotORze, że nie zmieścił wszystkiego. Ta seria miała potencjał na bycie najdłuższą. Szkoda, że Del Rey nie poszedł tym tropem, spokojnie dociągnęli by 100 numeru, przerobili go trochę na opowieści i usunęli Zayne'a w cień. A JJM niech Carickowi nie da "umrzeć" i kiedyś napisze o nim książkę, dobrą książkę.

Spoko wywiadzik.

Fajny wywiad, nic ''odkrywczego'' co prawda, ale milo posluchac co ma J.J. do powiedzenia : D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.