Gry komputerowe

Kolejne biografie bohaterów "The Old Republic"

SWTOR.com

Dziś na stronie gry "The Old Republic" ukazały się kolejne biografie bohaterów. Oto oni:

I. Bouris Ulgo

Będący arogantem i "sztywniakiem", Bouris Ulgo jest jednak patriotą, który uważa siebie za jedynego szlachcica przy zdrowych zmysłach żyjącego na Alderaanie. Jest dowódcą sił zbrojnych planety i wielokrotnie odznaczanym generałem Republiki. W armii spędził 35 lat. Po zakończeniu Wielkiej Wojny pragnął wrócić do swoich posiadłości, jednakże ku swojemu zdziwieniu nie został zwolniony ze służby tylko poproszony o pozostawanie w stanie najwyższej gotowości podczas gdy alderaańska szlachta rozgrywała swoje polityczne gierki.

Ulgo popierał senatora Gaula Panteera, następcę tronu, który zadeklarował niepodległość planety, aby wymusić na Republice poprawki do Traktatu z Coruscant. Wiele lat później Bouris widział jak książę i królowa dokonują żywota w tajemniczych okolicznościach, zostawiając Alderaan bez władcy i oficjalnie pozostający poza Republiką.

Kiedy kłócący się zwykle członkowie rady poparli Ród Thul i pozwolili jego członkom wrócić z wygnania, Ulgo zareagował. Ród Thul był podejrzewany o współpracę z Imperium. Kiedy imperialni robotnicy przybyli aby odbudować posiadłości Thulów, generał ogłosił stan wyjątkowy i zażądał, aby rada zaprzestała bezsensownych sporów o sukcesję i ogłosił się królem.

A potem oszalał....II. Diab Duin

Niewiele osób w Republice wiedziało o Aetenie II, małej górniczej planecie na Zewnętrznych Rubieżach. Ale kiedy odkryto złoża kryształów stygium, nieocenionych przy budowie statków i mieczy świetlnych, Wielki Kanclerz zdecydował się utajnić odkrycie, obawiając się imperialnych szpiegów. Wybrał dla Aeten II kogoś, kto nigdy nie zdradzi: Diaba Duina.

Duin jest ponurym, małomównym Sullustaninem, zawsze przekonanym, że galaktyka znajduje się na skraju rozpadu, a każdy sukces jedynie odwleka nieuniknione. Jeśli uda się go w końcu przekonać, że wszystko będzie dobrze, ujawnia niezwykłą intuicję, ale przebicie się przez jego ponurą osobowość nie jest łatwe. Ludzie nie zwracają na niego uwagi, myśląc, że jest pesymistycznie nastawionym biurokratą, ale wkrótce ze zdziwieniem odkrywają, że jest o wiele bardziej niezależny niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Ma żonę i dwoje dzieci, jego domeną są negocjacje, posiada rozległe kontakty.

III. Strażnik

Osoba znana jako "Strażnik" jest jednym z najlepszych szpiegów Imperium Sithów. Jego zadaniem jest doglądanie Wywiadu Imperialnego, aprobowanie infiltratorów wrogiego terytorium oraz egzekucje wrogów Imperium. Jest opdowiedzialny za wszystkich swoich agentów a jeśli zawiedzie, Minister Wywiadu i Mroczna Rada zawsze może wyznaczyć kogoś innego.

Obecny Strażnik swoje stanowisko piastuje od 10 lat, jest biegły zarówno w sztuce szpiegostwa jak i biurokracji. Doglądał zawieszonych obecnie projektu Morning Crest i operacji Starbender. Utrzymuje swoją pozycję wiedząc, kiedy słuchać rozkazów, a kiedy przejąć inicjatywę. Potrafi też dyscyplinować swoich agentów - ci, którzy zdobędą jego podziw są traktowani surowo ale sprawiedliwie, podczas gdy ci, którzy nie sprostają zadaniom zostają usunięci.

Niewiele wiadomo o jego życiu przed wstąpieniem do wywiadu, chociaż wywiad Republiki przypuszcza, że służył kiedyś w marynarce. Wojskowy idealizm zniknął zastąpiony przez pragmatyzm a pod osobowością niepozornego adminstratora czai się najbardziej niebezpieczny człowiek w Imperium..Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forumTagi: Family Guy (27)

Komentarze (8)

Aeten II -> nowy Mustafar?

Tłumaczenie z Aurebesha mówi For Trask:)

@Mastergrader ---> hehe to by było w sumie fajne nawiązanie do przodka TORa, sam z początku nawet nie zauważyłem tej zbieżności nazwisk.

niezłe

Niezłe "A potem oszalał...." ciekawe dlaczego?

Czy Bouris Ulgo jest potomkiem Traska Ulgo? Fajny życiorys.

W końcu nowe biografie :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.