Komiksy

Redakcja SW Komiks w Łodzi

Egmont Polska

Dzisiejszego dnia w Łodzi rozpocznie się XXI Międzynarodowy Festiwal Komiksu. Do niedzieli włącznie miłośnicy komiksu będą mogli spotykać się z twórcami graficznych powieści, podziwiać wystawy, polować na autografy oraz uczestniczyć w wielu atrakcjach przygotowanych na te okazję. Podczas tegorocznej edycji przewidziano również wiele atrakcji dla fanów Gwiezdnych Wojen.

Tym razem uczestnicy łodzkiego MFK mogą się spodziewać pełnego bloku Star Wars, na temat którego pisaliśmy już wcześniej. Na tym jednak nie koniec.
W sobotę 2 października, w Łódzkim Domu Kultury przy ulicy Traugutta 18, sala nr. 7, na godzinę 13.30 zaplanowano spotkanie z redakcją Star Wars Komiks, podczas którego na pewno będzie można zadać kilka pytań. Warto również wspomnieć o zniżce sięgającej nawet do 20% dla osób będą chciały nabyć komiksy wydawnictwa Egmont.

Zatem jeżeli jesteście tylko chętni i dysponujecie wolnym czasem w ciągu najblizszych trzech dni, to zachęcamy do wzięcia udziału w XXI edycji festiwalu.

Więcej informacji znajdziecie bezpośrednio na stronie internetowej MFK.Tagi: Egmont Polska (603) Imprezy / eventy (142) Łódź (177) Międzynarodowy Festiwal Komiksu (21)

Komentarze (5)

Kumpel jedzie, a ja nie mam kasy, bo na Limp Bizkit jadę w następną sobotę, wiec muszę miec na pociąg itp :<

Fajny plakat.

No to do zobaczenia, Redakcjo. :)

Może zaprezentują fragmenty Star Wars Extra, to by było coś.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.