Komiksy

Zapowiedzi komiksowe na grudzień

StarWars.com

Na oficjalnej stronie StarWars.com pojawiły się zapowiedzi komiksowe wydawnictwa Dark Horse na grudzień 2010 oraz luty 2011.

The Old Republic #6: Blood of the Empire #3(3)

Dzięki bólowi, cierpieniu i potędze ciemnej strony, uczeń Sithów Teneb Kel poznał straszliwą prawdę o Exar Kressh i dzieciach Imperatora. Teraz staje przed wyzwaniem uczynienia z tej wiedzy śmiertelnej broni i pokonania wroga, który niemal pozbawił go już raz życia. Wraz z wojną siejącą spustoszenie w galaktyce nadchodzi ostateczne starcie pomiędzy Tenebem, Magotem i Exal.
Scenariusz Alexander Freed, rysunki Dave Ross, tusz Mark McKenna, kolory Michael Atiyeh, okładka Benjamin Carré.
40 stron. Premiera: 1 grudzień 2010.

Temat na forum


Knight Errant #3: Aflame # 3(5)

Będąca pomiędzy gniewem Sithów, osamotniona Jedi Kerra Holt próbuje uporać się z jej prawie niewykonalną misją. Uwięziona pomiędzy liniami wroga, ciągle gorliwie próbuje pomóc będącym w opresji górnikom na Chelloa. Kerra przeprowadza atak na własną odpowiedzialność by uwolnić Galaktykę przynajmniej od jednego Lorda Sithów. Ale jest nadal niewyobrażalnie zielona i daje się zbytnio ponosić swoim własnym uczuciom, a trzymanie się założonego planu może dowieść, że jest to za dużo jak na młodą Jedi...
Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Ivan Rodriguez, tusz Belardino Brabo i Marcio Loezer, kolory Michael Atiyeh, okładka Joe Quinones.
40 stron. Premiera: 8 grudzień 2010.

Temat na forum


Legacy #51: War # 1(6)

Nie można na długo uspokoić złego Sitha! Darth Krayt powrócił zza „grobu” jeszcze silniejszy, jeszcze bardziej zły i jeszcze bardziej zdeterminowany, by zmiażdżyć Galaktykę pod swoim butem. Otaczają go imperialni Roana Fela, Sojusz Galaktyczny, Jedi, a nawet część z jego sprzymierzeńców i wydaje się, że Krayt może być łatwo pokonany – lecz jego przeciwnicy nie doceniają potęgi Ciemnej Strony! Jeśli Cade Skywalker zamierza kiedykolwiek uciec od swojego dziedzictwa, teraz nadszedł odpowiedni moment!
Scenariusz John Ostrander, rysunki Jan Duursema, tusz Dan Parsons, kolory Brad Anderson, okładka Jan Duursema.
40 stron. Premiera: 15 grudzień 2010.

Temat na forum


Star Wars Adventures Volume #5: Boba Fett and the Ship of Fear – Digest

Plotki głoszą, że wrak Reverie, porzuconego 400 lat wcześniej luksusowego liniowca, mieści antyczny relikt o niewyobrażalnej wartości. Kiedy Boba Fett staje się właścicielem mapy kursu dryfu statku, postanawia zdobyć nagrodę. Ale nie jest w tym osamotniony, dwaj bracia łowcy nagród, mający urazę do Fetta, są teraz na jego ogonie, mając nadzieję na zdobycie skarbu. Ale ani Boba ani bracia nie są przygotowani na to, co ich czeka wewnątrz przerażających korytarzy zapomnianego Reverie...
Scenariusz Jeremy Barlow, rysunki Daxiong, okładka Sean McNally.
80 stron. Premiera: 2 luty 2011.

Temat na forum


Omnibus: A Long Time Ago ... Volume #3

Ten omnibus to powrót do wielkich przygód i odkryć, do części Gwiezdnych Wojen, która nigdy nie była powszechnie znana. Od 1977 roku do 1986, wydawnictwo Marvel Comics wydawało miesięcznik komiksowy Star Wars. Były to czasy, kiedy odległa galaktyka była jeszcze czymś nowym, kiedy praktycznie wszystko mogło się wydarzyć i często tak bywało!
Trzeci omnibus z serii „A Long Time Ago...” zawiera komiksy z serii Marvel Comics Star Wars numery od 50 do 67. Cały album liczyć prawie 500 stron, pełnych akcji i przygody.
Scenariusz Chris Claremont, Michael Fleisher, Archie Goodwin i David Michelinie, rysunki Walter Simonson, Al Williamson, Tom Palme i inni.
480 stron. Premiera: 16 luty 2011.Tagi: Blood of the Empire (20) Dark Horse Comics (742) Digest (15) Dziedzictwo (Legacy) (231) Knight Errant (52) Marvel Comics (307) Omnibus (80) Star Wars Adventures (21) The Old Republic (491)

Komentarze (9)

Czyli Krayt powrócił?

Poza Legacy, to reszta zapowiedzi delikatnie mówiąc szału nie robi. Chociaż o Knight Errant będzie można więcej powiedzieć dopiero, gdy się ukażą pierwsze zeszyty.

Omnibus i Adventures - whatever
TOR - czytałem
Legacy i Knight Errant - <33

No właśnie Adventures jest mocno średnie, Jacek się skrzywił jak mu zaproponowano ten tytuł.

Nowy komiks do wydania specjalnego? ;> Dotychczas Adventures nie porażały ani rysunkowo, ani fabularnie :P

A Invasion? :<

Idealne komiksy pod choinkę.

Omnibus sie konczy akurat przed Shysą : <

Kolejny omnibus z Marvelami <3
Dzięki genialnej prelekcji Nestora mam ostatnio fazę ta te komiksy! :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.