Komiksy

The Old Republic: Blood of Empire #11

SWTOR.com


Przyszedł czas na nowy fragment internetowego komiksu "Blood of the Empire" nawiązującego do gry The Old Republic. Podobnie jak w przypadku "Threat of Peace", tak i tym razem komiks jest dostępny bezpłatnie i ukazuje się w regularnych odstępach czasu na oficjalnej stronie gry.

Akcja "Blood of the Empire" została umiejscowiona na długo przed podpisaniem traktatu z Coruscant i przywróceniem pokoju pomiędzy wielkimi siłami galaktyki. Komiks oparty na zbliżającej się grze Star Wars: The Old Republic przynosi ze sobą nowych, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych bohaterów, a także przedstawia nowe rewelacje na temat wewnętrznych intryg samego Imperatora.

Najnowszy, jedenasty odcinek, znajdziecie bezpośrednio w tym miejscu. Autorem scenariusza jest Alexander Freed, jeden z pracowników firmy BioWare pracujący nad grą, rysunki wykonał David Ross, tusz Mark McKenna, a kolory Michael Atiyeh.

Akt 3: Burn the Future
Dzięki bólowi, cierpieniu i potędze ciemnej strony, uczeń Sithów Teneb Kel poznał straszliwą prawdę o Exar Kressh i dzieciach Imperatora. Teraz staje przed wyzwaniem uczynienia z tej wiedzy śmiertelnej broni i pokonania wroga, który niemal pozbawił go już raz życia. Wraz z wojną siejącą spustoszenie w galaktyce nadchodzi ostateczne starcie pomiędzy Tenebem, Magotem i Exal.

Temat na forum.Tagi: Blood of the Empire (20) Komiks internetowy (146) The Old Republic (491)

Komentarze (11)

Świetne rysunki, trzyma klimat.

Corellia (nie lubię polskiej nazwy) wygląda jak futurystyczny NY. lubię to!

Wojna, spustoszenie to mnie kręci!

jest nowa planeta w Tor - Korelia

Do premiery TORa na pewno wydadzą Wojny Exara Kuna oraz Odrodzenie Imperium Sithów. Wielka Wojna Nadprzestrzenna jest bardzo prawdopodobna. Jeśli chodzi o tożsamość Mroczka to obstawiam osobny trailer.
Co do komiksu to nie spodziewałem się takiego rozwoju wydarzeń. Znając życie w ostatniej części pojawi się jakiś łysol opętany przez Imperatora, który powie "wszystko poszło po mojej myśli".

czyli wychodzi na to że do zakładanej premiery gry około marca wyjda jeszcze 2-3 timeline

Znaczy jest możliwość, że wyjdzie pod koniec września, ale raczej październik. Wychodzą średnio co 2 miesiące i nawet jeśli jeden wyjdzie np. po miesiącu i dwóch tygodniach, to potem kolejny wyjdzie po 2 miesiącach i 2 tygodniach :) Ten odcinek nie był może jakiś szokujący, ale wyklarowała nam się akcja, właściwie to... komiks się prawie skończył, na tych ostatnich 7 stronach będzie pewnie jakiś deus ex machina i posiłki Imperium, które rozwalą Republikę.

szkoda :/ jeszcze dużo czasu

W październiku będzie.

@flippooo: sam chciałbym wiedzieć :P nie moge się doczekać...

Wie ktoś może kiedy następny timeline będzie o Exar Kunie ??

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.