Komiksy

Plan wydawniczy Egmontu na StarForce

Egmont Polska

Jak już zapewne wiecie, w ten weekend w Bydgoszczy odbędzie się impreza poświęcona w całości tematyce Gwiezdnych Wojen o nazwie StarForce. Wśród licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów imprezy na godzinę 16.00 w sobotę zaplanowano spotkanie z przedstawicielem wydawnictwa Egmont, Jackiem Drewnowskim. Jak udało nam się dowiedzieć, podczas tego spotkania zostanie ujawniony plan wydawniczy komiksów Star Wars, które będą się ukazywać na naszym rynku do marca przyszłego roku włącznie. Na tym jednak nie koniec. Poza dyskusją i pytaniami, jakie będzie można zadać redaktorowi Star Wars Komiks, przewidziano pewna niespodziankę... Oczywiście nie zapomnimy Was poinformować o szczegółach tego spotkania.
Dodatkowo przypominamy, że podczas konwentu na stoisku Egmontu będzie można nabyć komiksy tego wydawnictwa z 10% zniżką, w tym trzeci tom Rycerzy Starej Republiki, który pojawi się w Bydgoszczy przed premiera specjalnie z okazji StarForce.Tagi: Bydgoszcz (146) Egmont Polska (537) Konwent (437) StarForce (76)

Komentarze (15)

A tego to nie wiedziałem.Dzięki za informację.

Jaro -> nie mieszaj się do mojego bełtania selera.

Melethron -> "A to feler", westchnął Seller...

seller nazw miesięcy nie pisze się wielką literą oO

Zao>>>> Żeby wydać następne Legacy muszą wydać Vector (który składa się z KotOR, DT, Rebellion i Legacy). A, żeby wydać Vector musieli wydać DT i KotOR. Po czwartym KotOR wydadzą Vector. W drugim tomie będą kolejne zeszyty Dziedzictwa. Wyjdzie on najprawdopodobniej w Marcu, a pierwszy tom w Styczniu. O ile znów coś się nie poprzesuwa tak jak z KotOR tom 3.

Niespodzianka będą dziewczyny poubierane w stroje mikołajek ;D

Szkoda tylko,że od dłuższego czasu nie wydają legacy,a pozostałe serie zaczęli i je kontynuują.Żal im kasy na legacy,czy jak?Co do zniżki to w poznaniu dostaję zawsze 20% i nie co 5 komiks,ale do każdego zakupu.Więc niech się tym tak nie chwalą.Z drugiej strony zniżka to zniżka:)

Carth Onasi>>> Na Avangardzie 6 mówili, że Invasion zaczna po skończeniu/dogonieniu trzech obecnych serii (KotOR, Legacy i DT)

Pewnie kupię tam ten komiks jak i wiele innych gadżetów. Hmm. Zawiele wydaje kasy ostatnio.

czyli trzeba czekać do niedzieli :)

Tylko nie psioczcie na tym spotkaniu o wydanie Invasion! Niech najpierw skupią się na tym, co zaczęli - Dziedzictwie, KotORach i Mrocznych czasach. ;)

Srarforce? No, ciekawe.
A pomysł zniżek chwalebny. Może wreszcie nadrobię zaległości (nie kupowałem żadnego dużego komiksu od października...).

Srarforce :D

Ten błąd w nazwie Konwentu to przypadkowo? :D :D :D Szkoda że nie pojadę :(

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.