Komiksy

Zapowiedź Rycerzy Starej Republiki #3

Egmont Polska

Nadszedł czas na przedstawienie kolejnej z trzech komiksowych pozycji Star Wars, które trafią we wrześniu do sprzedaży (informacje na temat dwóch pozostałych znajdziecie tutaj). Za kilka dni, dokładnie 13 września, na rynek powinien trafić trzeci tom Rycerzy Starej Republiki pt. "Dni strachu, noce gniewu". Zachęcamy do zapoznania się z opisem oraz wybranymi planszami tego komiksu.
Wcześniej jednak informacja dla wszystkich osób wybierających sie 11 września do Bydgoszczy na Starforce. Przypominamy, że w tym dniu odbędzie się spotkanie z jackiem Drewnowskim, redaktorem Star Wars Komiks. Dodatkowo na stoisku Egmontu będzie można przedpremierowo zakupić najnowszy tom Rycerzy Starej Republiki oraz inne komiksy tego wydawnictwa z 10% rabatem.

Rycerze Starej Republiki tom #3: Dni strachu, noce gniewu

Załoga Ostatniej Szansy nie ma szczęścia. Padawan Zayne Carrick z własnej woli oddaje się w ręce sił Republiki, które niesłusznie oskarżają go o zamordowanie kolegów ze szkolenia Jedi. Z kolei zniedołężniały geniusz Camper trafia w szpony korporacji, przed którą ukrywał się całe życie. A to dopiero początek ich kłopotów...
Gdy Zayne i jego znajomy hochsztapler Gryph starają się nie rzucać w oczy i trafiają na linię frontu wojen mandaloriańskich, przerażająca wizja przyszłości sprawia, że Zayne poświęca własne bezpieczeństwo w nadziei na uratowanie niewdzięcznej Republiki. W tym samym czasie choroba ukochanego mistrza, Campera, zmusza Jarael do powrotu na Arkanię – rodzinną planetę, której nie miała okazji poznać. To także ostatnie miejsce, gdzie chciałby trafić Camper.
Komiks pierwotnie został wydany w zeszytach Knights of the Old Republic #13-18 przez Dark Horse Comics.
Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Dustin Weaver i Brian Ching oraz Harvey Talibao, kolory Michael Atiyeh, okładka Colin Wilson. Tłumaczenie: Jacek Drewnowski. Cena 39,00 zł, 144 stron. Premiera: 13 września 2010 r. Przykładowe plansze dostępne poniżej.

Temat na forum.Tagi: Egmont Polska (537) Rycerze Starej Republiki (Knights of the Old Republic) (138)

Komentarze (35)

Po przeczytaniu komentarza Sellera odstawiłem używki, narkotyki i alkohol, bowiem mam jeszcze ochotę poczytać parę komiksów Star Wars!

Ja już mam <3 Szkoda, że krótki, dla mnie mógłby mieć 1000 stron...

KyleLawliet>>>> Pisząc po raz kolejny zapomniałem dopisać, że o ile się nic nie przesunie to Vector będzie w styczniu i marcu. W każdym razie Vector będzie następnym TPB po czwartym KotORze i to jest pewne.

Czy moglibyście wszyscy przestać ciągle pytać kiedy 3 tom "Mrocznych Czasów"??? Seller odpowiadał na to pytanie już chyba ze sto razy. Od 50-tego przestał już pisać ile tam jest stron i ile wyjdzie opłaty za pojedynczy zeszyt! Opanujcie się, ludzie!
A tak poważnie, to skąd Seller wiesz czy 4 KotOR też się nie opóźni o miesiąc, a potem I Vector? Bo wtedy to wypada nie styczeń a marzec. Więc proponuję przestać snuć ciągle domysły i nawalać te same pytania tylko czekać grzecznie na takie ogłoszenia jak Starforce i tyle.

Nie kupujcie gumek, przestawcie się na tabsy, laska sama będzie na nie wydawała :)

Get a life, Seller...

Ja kupuje, Kotora, Mroczne Czasy, Dziedzictwo, SW Komiks i wydania specjalne SW komiks i niczego nie neguje ani nie hejtuje bo kazdy wydany w Polsce komiks przez egmonta jest dla mnie znaczący. Nikt tych komiksów przez X lat nie wydawał wcale, a każdy kolejny numer pozwala nam być fanami SW w Polsce, czytając nie skany od greengianta z torrentów ale normalne numery. Kupujcie książki i komiksy, udzielajcie sie na ossusie, jeździjcie na zloty. Big Up.

NIE KUPUJCIE
Jak mawia pewien klasyk / aż nie będzie niczego

Mastergrader>>>> W styczniu, bo tom3 KotOR się opóźnił o miesiąc, co przesunęło inne komiksy. Vector będzie w styczniu i marcu.

Nie kupujcie żadnej z tych wszystkich rzeczy! Weźcie je sobie! Co do pytania VOJASa: Będzie się nazywał Vector a i wg Sellera będzie w grudniu.

VOJAS>>> Kolejne Mroczne czasy w I tomie Vectora na początku 2011 roku. Vector to seria, która łączy KotOR, Mroczne czasy, Rebelliona i Dziedzictwo. Po wydaniu Vector wydadzą III tom.

Nie kupujcie komiksów ze świata SW! Ściągajcie je!

Nie wiem gdzie ale, widziałem podobny tytuł w innym dziale:) A może się mylę;)

Nie kupujcie Sellera! Przecież wszyscy wiedzą, że mentolowe papierosy są zdrowsze od jabłek!

a tak poza tematem, kiedy wyjdzie Mroczne czasy tom 3 ?

Seller zapomniał dodać, że warto kupować Caresy i Unimile, a nie jakieś wyprodukowane w Holandii droższe zamienniki. Dwa razy tygodniu zrobicie taką oszczędność i macie na SWK i na albumy Egmontu.

Zabijcie Sellera albo kiedyś ktoś jego zabije!

Z SWowych komiksików KotORa lubię najbardziej. A portfel chudzieje :<

KotOR jest 1000 razy lepszy niż Dziedzictwo. Ta seria warta jest 40 złotych.

Nie kupujcie fajek i alkoholu czy dopalaczy to niszczy wam zdrowie i skraca wasze życie. A przez to możecie nie dożyć innych świetnych komiksów i książek SW.

Kupuję bez gadania. Muszę to kupić, muszę! Kupujcie KotORa, kupujcie Mroczne Czasy, nie kupujcie Dziedzictwa!

@Abe: mądrze prawisz!

flippooo > u mnie tak samo

Nie kupujcie mrocznych czasów, nie kupujecie KOTORA, nie kupujcie dziedzictwa, nie kupujcie wódki i szlugów.
WSZYSTKO DAJCIE MI!!!!!!!

Nie kupujcie KotORa, Dziedzictwa, Mrocznych czasów i wydań specjalnych! Kupujcie wódkę i szlugi!

cholera czas zamówić 2 część bo jak narazie tylko 1 na półce figuruje

Gdzie jest moja mama ?

Nie wiem jak wy, ale ja miałem straszny niesmak i niedosyt po zeszytach zawartych w tym albumie.

Eee, a ja kupię, nie ma co. Jak będzie Invasion czy Dziedzictwo, też będę sie starał kupować. :P

KotOR i DT <3 Dziedzictwo to kÓpa </3

Nie kupujcie Wydań Specjalnych! Kupujcie KOTORa, Dziedzictwo i Mroczne Czasy!

E tam Dziedzictwo rządzi bez dwóch zdań;p

Nie kupujcie KotORa! Nie kupujcie Dziedzictwa! Kupujcie Mroczne Czasy!

Kupujcie KotORa! Po kilka razy! Dziedzictwo brzydko pachnie! KOTOR rządzi!

przecież KOTOR jest 100 razy lepszy od Dziedzictwa :/

Pozwolę sobie uprzedzić Sellera i napisać:

Nie kupujcie KotORa! Niedługo wydadzą Dziedzictwo!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.