Komiksy

Wrześniowe komiksy Egmontu – zapowiedź

Egmont Polska

Wrzesień będzie miesiącem, na który fani komiksów Star Wars nie powinni narzekać. Tym razem na rynku ukażą się trzy nowe pozycje. Już za dwa dni do sprzedaży trafi najnowszy numer Wydania Specjalnego Star Wars Komiks, a po kolejnych dwóch tygodniach pojawi się sam miesięcznik. Szczegółowe zapowiedzi znajdziecie niżej. Na tym jednak nie koniec ponieważ od trzynastego września będzie można nabyć trzeci tom Rycerzy Starej Republiki. Dodatkowo przypominamy, że 11 września podczas odbywającego się w Bydgoszczy zlotu fanów Gwiezdnych Wojen o nazwie Star Force będzie można spotkać oraz zadać kilka pytań Jackowi Drewnowskiemu pracującemu przy wydawaniu komiksów SW w Polsce. Więcej na ten temat znajdziecie w tym miejscu.

Star Wars Komiks Wydanie Specjalne 3/2010 (6): Wróg Imperium

Boba Fett, znany wszystkim łowca nagród, wydatnie przyczynił się do schwytania Hana Solo, z którym już wcześniej miał na pieńku. Vader pozwolił mu potem zabrać zamrożonego w karbonicie Hana, a tym samym zgarnąć sowitą nagrodę, wyznaczoną przez Jabbę.
Skoro jednak później Boba Fett współpracował z Imperium, skąd tytuł niniejszej historii, rozgrywającej się na dwa lata przed zniszczeniem pierwszej Gwiazdy Śmierci? W klasycznej trylogii filmowej Vader doceniał i szanował łowcę nagród. Dlaczego zatem „wróg Imperium”? Dowiecie się tego z tego komiksu.
Scenariusz John Wagner, rysunki Ian Gibson i John Nadeau, tusz Ian Gibson i Jim Amash, kolory Perry McNamee, Brian Gregory, okładka Ken Kelly.

Tłumaczenie: Maciek Drewnowski. Cena 9,99 zł, 96 stron. Premiera 2 września 2010r. Przykładowe plansze dostępne poniżej.

Temat na forum.
Star Wars Komiks 9/2010 (25)

"Pokaz mocy" (Show of Force, Republic #65–66) - Po jednej z bitew wojen klonów pojawia się nowe niebezpieczeństwo. Okazuje się, że ktoś wyznacza nagrody za śmierć Jedi. Rycerze, uczestniczący w wojnie przeciwko Separatystom, nie mogą pozwolić, by zagrożenie czyhało na nich także poza polem bitwy. Postanawiają rozprawić się z łowcami nagród. W misji udział biorą najlepsi szermierze zakonu: Mace Windu, Agen Kolar, Kit Fisto i Saesee Tiin – dokładnie ci sami, którzy dwa lata później podejmą próbę aresztowania kanclerza Palpatine’a, co ukazano w pamiętnej scenie filmu Zemsta Sithów. Historia rozwija także wątek znanego już czytelnikom z innych komiksów Quinlana Vosa.
Scenariusz John Ostrander, rysunki Jan Duursema, tusz Dan Parsons, kolory Brad Anderson.

Tłumaczenie: Jarosław Grzędowicz. Cena 5,99 zł, 48 stron. Premiera 16 wrzesień 2010 r. Przykładowe plansze dostępne poniżej.

Temat na forum.Tagi: Egmont Polska (537) Republic (181) Star Wars Komiks (198)

Komentarze (21)

CZekem na premiery

Zapowiada się ciekawie. Kupię. ;D

Btw, Pies_Yuki - Ty żyjesz?! ;D

Portfel krwawi, muszę sobie jeszcze zakupić 2 tom KOTORa bo jestem nie na bieżąco.
No i SWK będzie raczej dobry.

kupię i kupię.

BobaFett3 >>> Następne zeszyty z mrocznych czasów będą w I tomie Vectora, który łaczy cztery serie komiksowe. Vector zostanie wydany po wydaniu 4. tomu KotORa. Po Vectorze trzy dotychczasowe serie będą wydawane na przemian.

Wiecie może kiedy pojawi się w sprzedaży III tom mrocznych czasów?

Hmm, a co z KOTORem? Chyba ma być 13.

same pyszności

Mama ogóra wam kupi na 100% !

Matek> I 4 dyszki na KOTORa, w sumie ~56zl (okladkowo) we wrzesniu. Wiec.. xD

E tam krwawi, co to jest 6 zeta na miesiąc i dodatkowa dyszka co kwartał ? Rzuciłem fajki i proszę :P

Dusza się raduje, portfel krwawi:(

Tiin jakoś śmiesznie trzyma swój miecz świetlny.

Carth --> a w dodatku okładka następnego Wydania Specjalnego. Czyli aż 3 zapowiedzi. :P

A w "Wydaniu specjalnym", jak to zwykle bywało, z pewnością zostaną ujawnione także okładki dwóch następnych numerów "Star Wars Komiksu". :)

Wydanie Specjalne podobnie jak komiks z Grievousem. Nie podchodzi mi tym razem. Za to "Show of the force" przeczytam, pomimo że niedawno sobie odświeżałem :P

WOW! Extra!

Odkąd nie ma mi kto kupować komiksów nie jestem wystarczająco na bieżąco. Jakie to smutne, że muszę kupować nerd komiksy przez internet :/.

W SWK-WS pozycja średnich lotów (ale z braci Pesymistów zawsze można się pośmiać), a w zwykłym miesięczniku (który już wyraźnie okrzepł i zadomowił się na rynku, z czego tylko się cieszyć) opowieść naprawdę niezła. Do tego trzeci TPB KotORa. Wrzesień to istotnie udany miesiąc dla fana.

SWK zapowiada się fajnie.

Już się przyczajam <3.
ładna kreska w nowym SWK i oczywiście brakuje Obiego >>. No cóż, ale jest Kit Fisto <3.

Szkoda, że nie ma zapowiedzi KotORa. Fajnie, że w SW komiks będzie czasem jeden dłuższy komiks zamiast kilku.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.