Świat Filmu

Co się kręci?

Różne

Przyszła pora na kolejną porcję wieści o tym, czym obecnie zajmują sie aktorzy i filmowcy związani ze Star Wars. Dziś kilka informacji o nadchodzących projektach, w które zaangażowani są Lawrence Kasdan i Mark Hamill.

Lawrence Kasdan, współautor scenariuszy do "Imperium kontratakuje" i "Powrótu Jedi" oraz uznany reżyser (m.in. "Żar ciała", "Silverado") pracuje obecnie nad ekranizacją powieści Richarda Russo (autora "Koniec Empire Falls") pt. "The Risk Pool". W roli ojca głównego bohatera ma wystąpić Tom Hanks. Film powstaje w wytwórni Warner Bros., zaś Kasdan (który jest także autorem scenariusza) ma zasiąść na krześle reżyserskim. Planowana data premiery to najwcześniej rok 2012.

Na zakończenie kilka słów o tym, czym zajmuje się obecnie Mark Hamill. Jak możemy dowiedzieć się z portalu imdb.com, trwa proces postprodukcyjny filmu zatytułowanego „Minkow” w reżyserii Bruce’a Caulka. Obraz, który na ekrany ma zawitać jeszcze w tym roku, jest biografią amerykańskiego biznesmena, który trafił do więzienia za defraudację i odsiadując wyrok przeżył religijne nawrócenie. Obok odtwórcy roli Luke’a Skywalkera zobaczymy w nim również Jamesa Caana, Talię Shire i Vinga Rhamesa.Tagi: Mark Hamill (344)

Komentarze (8)

Fajny news :D
!!

Cześć Balav :D

A witamy, witamy :D

Ej, kto to jest ten cały Balav? :P

Cóż - nudy. I witamy nowego redaktora :D Gratulacje, Balav!

Gratulacje awansu społecznościowego ;).

Witamy nowego redaktora :D Pierwszy nius :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.