Komiksy

The Old Republic - kolejny internetowy komiks

SWTOR.com


Mniej więcej rok temu na oficjalnej stronie gry The Old Republic wystartował sieciowy komiks o nazwie "Threat of Peace". Od tego czasu, przeważnie w dwutygodniowych odstępach, twórcy dostarczali kolejne fragmenty tej opowieści, której zadaniem miało być wprowadzenie fanów i przyszłych graczy w realia nadchodzącej gry. Niedawno ukazał się ostatni, dwudziesty siódmy odcinek, tej historii. Wszystkie części komiksu "Threat of Peace" znajdziecie w tym miejscu. Jak się jednak okazuje na tym nie koniec.

Firmy BioWare i LucasArts wraz z wydawnictwem Dark Horse postanowiły ponownie połączyć swoje siły i stworzyć nowy bazujący na grze komiks, który podobnie jak w poprzednim przypadku, będzie w całości dostępny bezpłatnie w Internecie.
Komiks zatytułowany Blood of the Empire, którego fabuła została osadzona kilka lat przed podpisaniem Traktatu z Coruscant i ustanowieniem pokoju pomiędzy wielkimi siłami w galaktyce, przedstawi nam nowych, zarówno pozytywnych jak i negatywnych bohaterów, opisując konflikt pomiędzy Republika a Imperium Sithów z nowej perspektywy. Pozwoli czytelnikom bardziej wniknąć w kulturę Sithów, lepiej zrozumieć to kim są dzisiaj oraz zapoznać z mechanizmami wewnętrznych intryg Imperatora.
Według zapowiedzi pierwsza część "Blood of the Empire" ma pojawić się już wkrótce na stronie gry The Old Republic. Gdy tylko to nastąpi na pewno Was o tym poinformujemy, tymczasem przedstawiamy komiksową planszę udostępnioną przez autorów komiksu.Tagi: Blood of the Empire (20) Komiks internetowy (149) The Old Republic (503)

Komentarze (8)

Wow Extremalnie git.

Warto wspomnieć, że Alexander Freed, scenarzysta komiksu (i zarazem scenarzysta gry z BioWare) jest autorem historii klasy imperialnego agenta :)

zapowiada się nieźle ;]

Ciekawie się zapowiada, fajna kreska :)

Niezłe, podoba się

bardzo ładnie to wygląda - nawet na czarno-białym xD

Najpierw od tyłu pokazywali nam filmiki o chronologii, teraz to samo będzie z komiksami?

ekstra :) starają się :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.