Twórczość fanów

Bastion w twórczości fanówBastion od początku był miejscem, w którym swoje dzieła mogli prezentować fani uzdolnieni literacko, plastycznie czy w jakikolwiek inny sposób. Z biegiem lat tematem niektórych prac stał się sam Bastion oraz jego użytkownicy.
Na stronie możecie znaleźć m.in. opowiadanie pt. „Bastion”, którego autor - Shadow, w zabawny sposób opowiada właśnie o powstaniu Bastionu.
Duża część życia około bastionowego i około fandomowego skupiała się zawsze na Forum Bastionu Polskich Fanów Star Wars, które jest starsze od samej strony, ale szybko stało się jej integralną częścią. To właśnie na łamach forum przez lata powstawały różne, mniej lub bardziej zwariowane, teksty inspirowane ówczesnymi wydarzeniami na stronie i w fandomie. Jedną z lepiej obecnie znanych serii jest „Forest Wars” autorstwa Halcyona. Seria, podobnie jak filmowa saga, składa się z sześciu epizodów i odzwierciedla wiele z wydarzeń, które miały miejsce na forum i samym Bastionie w ciągu kilku ostatnich lat. Warto zaznaczyć, że Halcyon zdołał również przewidzieć pewne zdarzenia! Pierwszą część [Otas the Hood (aka Kto tu rządzi?)] znajdziecie w tym miejscu. A kolejne odpowiednio:
 • FW2: Drużyna Butelki
 • FW3: Woocze Imperium
 • FW4: Atak Noobów
 • FW5: Forest Storm
 • FW6: The Final Absurd

  Oczywiście Forest Wars to nie jedyne forumowe opowiadania. Pełny wykaz starych opowieści, począwszy od „Pogawędek przy koreliańskim” Lorda Sidiousa (w którym po raz pierwszy pojawiły się postacie wywodzące się z naszego fandomu), a skończywszy na dramacie „Misiek SzB i Tiramisu - Śmierdź w Wenecji”Tremayne’a opartym na prawdziwych wydarzeniach, znajdziecie w tym miejscu.

  Mówiąc o Bastionie i twórczości fanów nie można zapomnieć o przeprowadzonym z okazji piątych urodzin konkursie na urodzinową laurkę dla naszej strony. Zwycięskie prace możecie zobaczyć w tym miejscu.

  Twórczość fanów związana z Bastionem jest zaledwie ułamkiem ogółu dzieł i dziełek zgromadzonych w czeluściach naszej strony. Po raz kolejny pochwalimy się, że posiadamy największą polską biblioteczkę z fanowskimi opowiadaniami . Liczy ona już ponad 170 tekstów, a w najbliższym czasie możecie spodziewać się następnych.
  Mamy również pokaźny zbiór fanartów i tapet oraz nawet fanowskie komiksy. Jeden z nich, autorstwa Strida, możecie zobaczyć poniżej:  Wszystkich fanów zapraszamy do korzystania z bogatych zbiorów Bastionu oraz do dzielenia się z nami swoimi osiągnięciami w dziedzinie twórczości fanów.  Tagi: Fanart (328) Fanfik / opowiadanie (213) Inna twórczość fanów (393)

  Komentarze (21)

  Najlepsze jakie widziałem.

  Kaiss->Jeszcze muszę dokończyć ale prześlę.

  Testar --> wyślij do mnie i zobaczymy co dalej ;)

  FoolECK->Tyle ti ja wiem ale jak opublikować.

  Opowiadanie "Bastion".. prawdziwa wersja powstania tego serwisu :D

  Nero -> Nie słucham, nie słucham, nie słucham!!

  Bolek, a może na "straciłem wiedzę razem z włosami" ?:D

  Fajne. Taki się trochę Tydzień Bastionu robi widzę :D

  FoolECK -> Jeszcze trzeba mieć pomysł :D

  Testar -> można. O ile się dobrze orientuję wystarczy notatnik, klawiatura i umiejętność pisania :].

  A czy można jakoś napisać opowiadanie?

  niezły komiks ! A to z tym , że mamy największą polska biblioteczkę z tymi tekstami to chyba najlepsza wiadomość! Ponad 170 tekstów ! very well!

  Ja to szambo czułem własnym nosem. Nic śmiesznego :/.

  Szambo pierwsza krew :D

  było jeszcze dziedzictwo Neostrady :D

  Szkoda że mnie nie ma w Forest Wars :( Idę się utopić :(

  Zmiueńmy nazwę na Breastion!

  Kochamto xD

  :D:D

  Bastion wyciągnął akta Z Archiwum X :D

  Oooo, ale fajny rysunek <3
  I <3 Bastion 2 :P

  Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

  Login:
  Hasło:
 • Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

  Loading..

  Ustawienia


  Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
  Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.