Komiksy

Dziedzictwo #5 w sprzedaży

Egmont Polska

Wszystkich czytelników serii Dziedzictwo zapewne ucieszy fakt, iż najnowszy tom "Ukryta Świątynia" znalazł się już w sprzedaży. Tym samym jest to ostatnie zbiorcze wydanie komiksu jakie pojawiło się w tym roku na naszym rynku.
Jednocześnie przypominamy, że na wydanie kolejnych przygód z odległej galaktyki, których akcja rozgrywa się ponad 130 lat po Nowej Nadziei, przyjdzie nam niestety długo poczekać. Nowy tom cyku Dziedzictwo trafi do sprzedaży prawdopodobnie nie wcześniej niż w 2011 roku, a możliwe, że nastąpi to nawet później. Jak już pisaliśmy przerwa ta jest podyktowana koniecznością wcześniejszego wydania crossovera "Vector" oraz serii Knights of the Old Republic, której premiera nastąpi najprawdopodobniej w przyszłym roku. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w naszych wcześniejszych newsa – tutaj i tutaj.

Dziedzictwo tom #5: Ukryta świątynia

Cade Skywalker wyrwał się z rąk Dartha Krayta i uciekł z więzienia w Świątyni Sithów. Stawił czoło ciemnej stronie mocy i wrócił do przyjaciół, dysponując nową wiedzą i paroma tajemnicami wroga. Cade pragnie jedynie powrotu do życia w szczęśliwej anonimowości, nie chce być kojarzony ze sławnymi przodkami. Ale to nie takie proste, gdyż Sithowie wyznaczyli nagrodę za jego głowę. Będzie musiał zdecydować, co naprawdę się dla niego liczy: beztroskie życie łowcy nagród czy walka z ciemną stroną mocy. Czy spadkobierca dziedzictwa Skywalkerów zostanie bohaterem, czy kolejną ofiarą czarnej ścieżki mocy?
Oto kolejna powieść z przyszłości świata Star Wars, rozgrywająca się sto trzydzieści lat po śmierci Dartha Vadera i klęsce pierwszego Imperium.
Wydanie zbiorcze zawiera historie pierwotnie wydane jako Legacy #23-24: Loyalties oraz Legacy #25-26: The Hidden Temple.
Scenariusz John Ostrander, rysunki i okładka Jan Duursema, kolory Brad Anderson, tusz Dan Parsons. Tłumaczenie: Jacek Drewnowski. Cena 39,00 zł, 104 strony. Przykładowe plansze dostępne poniżej.

Temat na forum.

Zachęcamy również do odwiedzenia konta na facebooku poświęconego komiksom Star Wars wydawanym przez Egmont.Tagi: Dziedzictwo (Legacy) (237) Egmont Polska (603)

Komentarze (14)

a portfel pusty...

ja > ty

Okładki Duursemy > Okładki Adama Hughesa

Dzisiaj nie było premiery Dziedzictwa.Została ona przełożona na jutro o czym egmont poinformował w czwartek lub piątek.

Ogładki Adama Hughes'a > Okładki Duursemy

Kulfajnie!

W krakowskim Fankomiksie nie było, o Empikach nie wspominając. W tym pierwszym, "Ukryta świątynia" ma się pojawić najprawdopodobniej jutro.

Będzie wyrąbiaszczo. A Sojuszu nie było po co recenzować. Za krótki i za mało wnosi do fabuły, więc odpuszcze z tą recenzją i biore sie za piątke <3

Haha, lista świątecznych zakupów rośnie z każdą następną chwilą :D

Fajny?

Zamówione. Czekam na przesyłkę.

Kupię wraz z książkami po świętach.

Na empiku jeszcze/już:( niedostępna.

Ten tom jest chyba jednym z bardziej rewolucyjnych w serii, czy tam kontrowersyjnych.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.