Komiksy

SW Komiks #11 - w sprzedaży

Egmont Polska

Przyszedł czas na premierę kolejnego zeszytu SW Komiks. Zbiór trzech najnowszych przygód z odległej galaktyki od dziś powinien być dostępny w sprzedaży w całej Polsce. Najnowszego numeru miesięcznika wydawanego przez Egmont należy szukać w wybranych kioskach, salonach prasowych i księgarniach.

Star Wars Komiks 7/2009 (11)

"Boba Fett: Gruba przesada" (Boba Fett: Overkill) - Minęło dziewięć miesięcy od zniszczenia pierwszej Gwiazdy Śmierci. Imperium wciąż włada galaktyką, lecz czasami dochodzi do konfliktów administracji imperialnej z lokalnymi władzami. Także z tego powodu mandaloriański łowca nagród Boba Fett ma pełne ręce roboty. Ci, którzy go wynajmują, nie zawsze zdają sobie sprawę z jego możliwości. Scenariusz Thomas Andrews, rysunki Francisco Ruiz Velasco.

"Duch" (Ghost, Tales #11) - W tej historii występują dwie postacie, które odegrały ważną rolę w historii uniwersum Star Wars. Młody Han Solo, późniejszy bohater Rebelii, spotyka Quinlana Vosa – Mistrza Jedi i generała Republiki z czasów wojen klonów (znanego Czytelnikom z komiksu Ofiara, zamieszczonego w numerze 5/2009). Mimo tego spotkania upłynie jeszcze wiele czasu, zanim Han uwierzy w istnienie Mocy. Scenariusz Jan Duursema, rysunki Jan Duursema i Dave McCaig.

"Rozbitkowie" (Marooned, Tales #22) - Akcja tego komiksu rozgrywa się na Endorze trzynaście miesięcy po bitwie, która doprowadziła do zniszczenia drugiej Gwiazdy Śmierci i upadku Imperium. Na lesistym księżycu pozostali zagubieni żołnierze obu stron konfliktu, którzy nie wiedzą o zakończeniu działań wojennych i nie znają ich wyniku. Scenariusz i rysunki Lucas Marangon.

Tłumaczenie: Maciek Drewnowski oraz Jarosław Grzędowicz. Cena 5,90 zł, 48 stron. Przykładowe plansze dostępne poniżej.

Temat na forum.Tagi: Boba Fett (komiksy) (14) Egmont Polska (604) Jan Duursema (147) Star Wars Komiks (216) Star Wars Tales (132)

Komentarze (9)

W najbliższym czasie kupię. ^^

Kupię... kupię...

zakupiony i przeczytany...

Już mam i wg. mnie jeden z lepszych. Po prostu nie ma słabej historyjki. Najlepsza to wg. mnie "Duch", a "Gruba przesada" i "Rozbitkowie" też są fajnymi komiksami. ;P

O, prawie zapomiałem

jeden ze słabszych SW komiksów jeśli nie najsłabszy

Średni były lepsze 6/10

Po pracy biegiem do kiosku:D

zakupiony, przeczytany, i mogę powiedzieć ze nawet fajny :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.