Komiksy

Nowości komiksowe w USA

Reblescum.com

Dziś do sprzedaży w Stanach trafiają kolejne dwa komiksy. Pierwszym z nich czterdziesty trzeci numer Knights of the Old Republic, drugim zaś nowy zeszyt the Clone Wars rozpoczynający trzyczęściową miniserie zatytułowaną "In the Service of the Republic".

Knights of the Old Republic #43: The Reaping # 1(2)

Zaczyna się nowa niesamowita przygoda byłego padawana Zayne'a Carricka, który tym razem trafi na kometę.
Kiedy Zayne i jego załoga infiltrują kopalnię na komecie, ich partner Gryph wierzy, że jest to kolejna okazja do zdobycia szybkiej gotówki. Nie wie on jednak, że Zayne i Jarael mają inne zamiary jak na przykład ratunek górników pracujących niewolniczo w kopalni. Oczywiście, szlachetne intencje zespołu zdadzą się na nic, jeśli ich intryga zostanie odkryta.
Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Bong Dazo, kolory Michael Atiyeh, okładka Benjamin Carré. Cena 2,99$, 40 stron. Preview dostepne tutaj.

Temat na forum.
The Clone Wars #7: In the Service of the Republic # 1(3)

W pierwszej części trzyczęściowej historii, przewaga powietrzna Republiki na planecie Khorm okazuje się dyskusyjna z powodu burz nienaturalnego pochodzenia. Uziemieni Jedi Kit Fisto i Plo Koon planują odważny zamach z udziałem najtwardszych Komandosów Republiki.. Jakby mało było walki ze zdeterminowanym i okopanym siłami separatystów, Jedi muszą także borykać się z młodym i bardzo ambitnym oficerem Republiki w ich szeregach, kapitanem Kendalem Ozzelem.
Scenariusz Henry Gilroy i Steven Melching, rysunki Scott Hepburn, tusz Dan Parsons, kolory Michael E. Wiggam. Cena 2,99$, 40 stron. Preview dostepne tutaj.

Temat na forum.Tagi: Dark Horse Comics (790) Henry Gilroy (73) John Jackson Miller (172) Rycerze Starej Republiki (Knights of the Old Republic) (146) The Clone Wars (1272)

Komentarze (12)

To będzie pierwszy komiks TCW który przeczytam, ze względu na Kita Fisto

Nowy KOTOR - zajejfanie...

KotOR ma świetną okładkę. A i fabuła może być dobra.

Kotor , jak zwykle wymiata . Jarael wygląda sexy :P Nie wiecie kiedy wyjdzie w Niemczech ? :D

jest jest nowy kotor :D

Okładka KotORa to pierwsza klasa.

Fajnie jakby KOTORa zaczęli w Polsce wydawać...

Kit Fisto & Plo Koon <3 Hura!

Bez postaci "pierwszoplanowych"? To może nawet przeczytam. ^^

TCW jest nawet spoko

O, wojny klonów bez Anakina i Obi Wana, biorę ! :)

Dobrze, że KotOR wkracza, albo z tym numerem już wkroczył w dłuższą historię. Te krótkie historyjki były strasznie nudne.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.