Gry komputerowe

LucasArts potwierdza Battlefront: Elite Squadron

LucasArts

5 dni temu pisaliśmy o przyznaniu stosownych kategorii wiekowych grze Star Wars Battlefront: Elite Squadron przez Entertainment Software Rating Board. Miał to być przedsionek informacji jakie wypłynęły do sieci w związku z nową grą. Dziś oficjalna strona LucasArts potwierdziła tytuł „Star Wars Battlefront: Elite Squadrons” oraz to że zostanie wydany on na konsole PSP i Nintendo DS. Nad grą pracuje Rebellion (PSP) oraz n-Space (NDS). Powstała już nawet oficjalna strona gry, na której znajdziecie krótkie opisy oraz pierwsze screeny.Po raz pierwszy w Battlefronta będzie można grać na kilku poziomach jednocześnie. Grę rozpoczniemy na własnych stopach, dowodząc pojazd naziemny, lub walczyć w kosmosie. Później będziemy mogli przemieścić się w dowolną lokację, lądować na okrętach flagowych. To na ilu frontach przyjdzie nam walczyć zależy tylko od gracza. Tutaj każdy oddany strzał i pokonany wróg decyduje o zdobyciu przewagi na jednym z frontów i przyspieszy nasze przejście do innej bitwy.

Fabuła gry będzie wplątana pomiędzy najważniejsze bitwy jakie widzieliśmy w gwiezdnej sadze. Graczom przyjdzie się wcielić w X-2, klona stworzonego z DNA mistrza Jedi, którego oryginalnym zadaniem jest eliminacja Jedi, czyli wykonanie rozkazu 66. X-2 postanawia jednak nie wykonywać zadania i przyłącza się do Rebelii. X-2 nie jest jednak jedynym klonem, który posługuje się Mocą. Istnieje jeszcze jego brat X-1, który wybrał mroczną ścieżkę. Konfrontacja między nimi jest nieunikniona.

W „Star Wars Battlefront: Elite Squadron” na PSP będziemy mogli grać w trybie multiplayer przeznaczonym dla 16 graczy, natomiast dla Nintendo DS przewidziano 4 osobowe intensywne potyczki. Ponadto wersja na PSP pozwoli tworzyć własną postać w stopniu dotąd niespotykanym w Battlefroncie, z ujęciem takich szczegółów jak ubranie, uzbrojenie, rasa, umiejętności. Gracze będą mogli odblokować setki przedmiotów dostępnych w grze. Wersja na Nintendo DS będzie stawiać bardziej stanowczo na poszczególne klasy broni, takie jak: broń ciężka, miecz świetlny czy blastery. W grach będzie można wcielać się w nowych i starych „złych i dobrych” bohaterów, w tym w Dartha Vadera, Luke’a Skywalkera, Bobę Fetta, Kita Fisto, Dartha Maula oraz ikony poprzednich Battlefrontów i „The Force Unleashed”. Poniżej kilka przykładowych screenów z gry, pierwsze 2 pochodzą z wersji PSP a 2 kolejne z Nintendo DS.

Premiera gry zaplanowana jest na koniec tego roku. Konsolowcy mają więc na co czekać!Tagi: Battlefront: Elite Squadron (10)

Komentarze (24)

wtf?

no psp juz jest gotowe

My God,już na siłę próbują robić fabułę,co to za galimatias !!!

Resvain -> Nie dziw się tak, bo pewnie żaden bidak komentujący grafikę nie widział w akcji Battlefront: Renegade Squadron na PSP :)

A przecież wyglądało sensownie, grywalność była niezła, a na multi grało sporo ludzi. Zdecydowanie lepsze (zwłaszcza sterowanie) od edycji Battlefront II na tej samej konsolce.

można wiedzieć dlaczego wszyscy tak narzekacie na grafikę? Czego Wy się spodziewaliście na PSP i Nintendo? Crysisa do kwadratu z domieszką Killzone 2 i GRIDa?

A fabuła ujdzie, o ile nie będzie kanoniczna.

Fabularnie do bani.Klony-bliźniacy mistrza Jedi władające mocą wykorzystane do wykonania rozkazu 66? Pomysł nie najlepszy.Grafika kiepska, ale czego oczekiwać po Nintendo, myślę że tylko grywalność może uratuje ten tytuł.

spoko kupię na DSa

ale do szitu grafika, a na to nintendo to juz kompletnie.Ale z drugiej strony fajna fabuła szkoda że nie ma na PS2.

dla mnie to jakaś taka kiczowata ta fubuła :/

Mam nadzieje że wyjdzie na PC

No, no, no! Zapowiada się świetna gra!

No Qu**a !!!! A gdzie PC ????!!!!

Ciekawe czy będzie na PS2

nie ciekawe te scriny

Ale crapowata fabuła.

Cóż… można spodziewać się czegoś na poziomie Renegade Squadron. Tam też była możliwość zmiany wyglądu postaci – i przez to dochodziło to tego, że w czasie wojen klonów po polach bitwy latały nam zmutowani szturmowcy-klony i droidy z nienaturalnie rozrośniętymi barami.

Fabuła nie jest najwyższych lotów – wszystko zależy jednak od tego jak panowie z Lucasart zdecydują się ją poprowadzić.

no właśnie, mam nadzieję, że to kanoniczne nie jest:-P...

Chyba będzie non-canon ;p

Grafika jest brzydka :/ A fabuła bez sensu...

To nie Gwiezdne Wrota! Fabuła...

Grafa z PSP przypomina mi tą z BF2 :D

a co z Battlefront 3, do cholery?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.