Komiksy

SW Komiks #8 - w sprzedaży

Egmont Polska

Dziś do sprzedaży trafił kolejny numer magazynu Star Wars Komiks. Nowe przygody ze świata Star Wars powinny być już do nabycia w kioskach oraz salonach prasowych.

Star Wars Komiks 4/2009 (8)

"Urwisy" (Urchins, Tales #14) - Mały Anakin Skywalker jest niewolnikiem Watta, handlarza złomu z Mos Espy na planecie Tatooine. Chłopak sprawia swojemu panu wiele kłopotów, ale często okazuje się niezwykle przydatny. W tym komiksie psuje szyki Sebulbie, swojemu późniejszemu przeciwnikowi w zawodach ścigaczy. Scenariusz i rysunki Stan Sakai, kolory Tom Luth.

"Cel: Vader" (Target: Vader, Empire #19) - Od zniszczenia pierwszej Gwiazdy Śmierci przez Sojusz Rebeliancki minęło pięć miesięcy, a Darth Vader wciąż nie zdołał zlokalizować nowej bazy buntowników. Postanawia zatem zmotywować swoją siatkę szpiegów i informatorów do wydajniejszej pracy. Spotkania z agentami mogą jednak prowadzić do niebezpiecznych sytuacji. Scenariusz Ron Marz, rysunki Brian Ching, kolory Brad Anderson.

"Podobieństwa i różnice" (Equals and Opposites, Tales #21) - Akcja tej historii rozgrywa się trzy lata po inwazji najeźdźców z innej galaktyki, Yuuzhan Vongów. W podboju licznych planet wspomagali ich kolaboranci z Brygady Pokoju. Głównym bohaterem komiksu jest rycerz Jedi Kyle Katarn, dawniej wybitny agent Rebelii, który zdobył plany Gwiazdy Śmierci. Scenariusz Nathan P. Butler, rysunki James Raiz, kolory Michael Atiyeh.

Tłumaczenie: Maciek Drewnowski oraz Jarosław Grzędowicz. Cena 5,90 zł, 48 stron. Przykładowe plansze dostępne poniżej.Temat na forum.Tagi: Egmont Polska (603) Empire (133) Star Wars Komiks (216) Star Wars Tales (132)

Komentarze (18)

Boski numer, pochlonalem go 10 minut szybciej niz to zwyczajowo czynie.

Niezły numer. szerzej wypowiedziałem sie w odnośnym temacie

jutro kupie

wlasnie kupiłem.. mam nadzieje ze nie zawiode sie na Vaderze :D jak przeczytam wyraze swoją opinie na temat tego numeru w odpowiednim temacie :)

Jeszcze go nie dorwałam. Przed testami urwanie głowy xX

W Urwisach najlepszy jest Jawa ze zwierzątkiem na smyczy. xD

Kupiłem,przeczytałem:
Vader10/10
Katarn10/10
Urwisy 7/10(GENIALNY!!!pomysł z mieczem świetlnym który lekko się otwiera anakinowi,lecz tak genialny pomysł zmarnowany na takich rysunkach, 7/10 tylko za miecz:)

kupione lecz jeszcze nie przeczytane, jutro będzie czas :D

target vader świetne, podobieństwa i różnice też ale urwisy to dno. i ma masę błędów

Może nawet dzisiaj kupię. ^^

Kupione, przeczytane (choć tylko "Urwisów" nie znałem) i podzielam zdanie Nestora. No.

jutro kupie

Ta, a rano w kiosku w którym kupowałem już wcześniej numery nie było:( może na mieście dostane:)

Ja kupuję niedługo z netu razem ze smoczuymi szponami, i poprzednim numerem :P

chi! chi! - i jest nawet wzmianka o mnie:)

Za jakąś małą godzinke magazynk spocznie w mych łapkach ;]

Zacny numer!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.