Forum

Komiksy SW na grudzień

Empire 40
Scenariusz: Welles Heartley
Rysunki: Thomas Giorello
Agenci wywiadu Rebelii działający wewnątrz Imperialnej bazy na Kalist VI zostali zdemaskowani. Ale nawet po odkryciu ich tożsamości wierni agenci są gotowi kontynuować swą misję bez względu na koszty. Czy w miarę gdy Imperium co raz szybciej i bezlitośniej zbliża się to ta drużyna będzie musiała być uratowana z misji ratowniczej ? Dowiemy się z ostatniego numeru "Wrong Side of the War"

Star Wars: Purge
Scenariusz: John Ostrander
Rysunki: Doug Wheatley
Po Rozkazie 66 kilku Jedi odwazyło się zaryzykować wyjście z cienia- pogłoski o strasznym i mrocznym Darthcie Vaderze spędzają sen z powiek. Dla niektórych życie w ciągłym strachu było nie do zniesienia. Mała grupa Jedi zgodziła się spotkać i przedyskutować co powinno zostać uczynione przeciwko nowoutworzonemu Impierum i jego Lordami Sithów. Jednak Imperium pozostaje czujne a sam Vader szuka konfrontacji z jakimkolwiek Jedi który mógłby przybliżyć go do miejsca w którym ukrywa się człowiek który go zdradził, Obi-Wan Kenobi. Przygotujcie się na akcję Jedi vs Sith, nie widzianą od czasów Starej Republiki, w tym jedno-częściowym komiksie, kontynuacji Zemsty Sithów

U nas?

Nie bardzo rozumiem... To ma być wydane u nas???

obawiam

się, że nie. To zapowiedzi Dark Horse Comics, czyli to ukaże się w USA i znajac życie Titan Comics czy jak im tam, przedrukuje to wkrótce potem w UK.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.