Forum

Numer drugi już jest!

Numer drugi, dostępny TYLKO dla klubowiczów jest już dostępny na Bastionie. Co o nim myślicie?

narazie

to ja ściągam i zabieram się do lektury. Jestem bardzo ciekaw!

ściągnołem i wyrażam opinie:

Całość fajna szybko się czyta.
Co do pojedynku kart to wczoraj oglądałem na spotkaniu CCG Bendu i faktycznie jest lepsze i ładniejsze, jestem pewien że gdyby jeszcze wychodziło to bym zbierał. A tak nie mam wyboru i muszę zbieraćź TCG

Anor w pełni się zgadzam. Czytajmy chronologicznie choć nie zawsze nam to wychodzi niestety

Tutaj muszęsię niezgodzić....

co prawda CCG już nie wychodzi ale możesz mi uwierzyć, że teraz próba skompletowania wszystkich kart jest prawdziwym wyzwaniem. Sam ciągle dokupuje nowe karty od znajomych kolekcjonerów i mam nadzieje że kiedyś zbiore wszystkie (dla ułatwienia zbieram tylko LS ale i tak mam dopiero około 900 różnych kart

ja mam

chyba lewego rara bo mi się odpakowac nie chce... wrrr

Sćiągnąłem, przeczytałem...

wsio mi się podoba A najbardziej oczywiście artykół TCG vc CCG.
Mój wyrok... CCG górą

Cieszę się

że Ci się spodobał. Ja być może przyznałbym CCG zwycięstwo, ale już zbyt mocno wkręciłem sie w TCG - jakbyś przez ok. 9 miesięcy pracował nad programem do gry w TCG, też byś poczuł do tej gry pewien sentyment.

małe uwagi:)

Następnym razem fajnie byłoby spakowac to jakims archiwum samorozpakowujacym, gdyż obecnie jest to w nowym winrarze i nie wszystkim się rozpakuje, no a nie każdy musi wiedziec, ze nalezy ściągnać nowego rara.

po drugie pojawiły się jakieś ptaszki zamiast polskich liter w niekorych artykułach, jednak co dziwne to to że dotyczy to tylo niektórych litrek i to nie wsżedzie...

Anor...

Twoje sugestie są jak najbardziej słuszne. Postaramy sie uniknac podobnych wpadek w nastepnych numerach. A i Download bedzie rozwiazany nieco inaczej....

własnie

widzialem na grupie jakies innowacyjne propozycje sam jestem ciekaw jak to w kocu wyjdzie

No jak to jak?

Wszystko musi wyjsc REWELACYJNIE! )

dokładnie

ja mam nadzieje wreszcie zrobić coś naprawde dobrego! Bo przynajmniej będę miał więcej czasu, a nie jak tym razem dwa dni Będzie rewelacyjnie na pewno!!!

Eeee

Tylko jak to ściągnąć?

Thengel....

Looknij na newsa i DOKŁADNIE rob tak jak jest we wskazowkach

A ja

zauważyłem błąd. Gdy zaczniesz już przeklądać numer, a potem klikniesz na link do wstępniaka to próbuje otworzyć index w D:\Dokumenty\zin\Z gwiazd nr 2\ a ja mam plik w innym miejsc

Zgadza sie...

tuz przed dodaniem poprawialem linki, ktore niestety pomylil fett. mozliwe, ze gdzies po prostu zostawielm taka sciezke, zamiast bezwzglednej (czyli po prostu index.html). bylo to spowodowane tym, ze naprawde robilem to na szybko, bo nie chcialem sie spoznic z numerem.
Oczywiscie zadne to usprawiesliwienie, ale mam nadfzieje, ze tego typu blendy sie nie pojawia w numerze 3.

Wiesz...

Yako to nie jest zaden problem, bo tak w ogóle to po co wracac do wstepniaka. A jeszcze co do biuletynu - moglibyscie zrobic tak, zeby wlaczajac index najpierw pojawila sie duza okladka, a po kliknieciu na niej wstep.

Już po lekturze!!

Witam,

Bardzo fajnie , że jest już drugi numer [opóźnienie jedno dniowe !! J].
Z wad to napiszę , że: faktycznie , jak już było wcześniej ujęte , to ni da się wejść do WSTĘP>REDAKCJA>POWIEŚCI SW bo wtedy się cosz wali z linkami.
Karrde – ten plus dla CCG za wygląd był niesprawiedliwie wymierzony !! ;p
Artykuł JA Multiplayer – ja mam w Siegu dostępną mapkę z Korriban , a tam jest napisane tylko o tej z Hoth.......
Cieszę się , że jest zachowana fajna konwencja z okładką.
A na tę niespodziankę już się napaliłem J
Jeszcze jedno – w mojej rozdzielczości 8x6 trochę obcina z boku , ale to tylko marudzenie , choć niewątpliwie lepiej by się przeglądało.
Sprawa ściąganie , czyli Downloadu , jak to mawiają za Oceanem – jakby ktoś miły wrzucił linka na Forum to chyba wszyscy mogliby to sciągnąć , nawet osoby , które z Fanklubem nie mają nic wspólnego.
Nimniej jednak bardzo mi się podobało i czekam na Świąteczny numer , który mam nadzieję , będzie dłuższy , tak , aby mieć lekturą na całe dwa dzionki Świąt.

To nie tak

Jasne, że masz Korriban, ale ja w tym miejscu artykułu pisałem trochę o czymś innym. Chodziło mi o odgrywanie w trybie siege bitew znanych nam z epizodów "Gwiezdnych wojen", a w żadnej części do tej pory nawet nie widzieliśmy Korribanu. Na razie więc mamy tylko Hoth (TES niestety... Resztę muszą zrobić fani i zrobią, tylko trzeba poczekać. Wiem, że na pewno powstaje mapa Bitwy o Endor (ROTJ), mam nadzieję że powstaną również mapki Bitwy o Naboo (TPM), czy Bitwy o Geonosis (AOTC)...

Pawle

obawiam się niestety że był (plus za wygląd CCG)

No nie weim

Chyba trafił się tylko za powtarzane obrazki w TCG. Ja miałem osobiście przyjemność zapoznać się z CCG i sądzę , że plus jest przyznany niezgodnie z moją myślą

Jejku

ludzie przecież to zależy jedynie od gustu danej osoby!! Nie ma co się przegadywać co jest ładniejsze.....

Jeszcze jedna uwaga

może ze wględu na niewielką ilość artykułów w ZG moja propozycja nie jest konieczna do wykonania, ale uważam że dodanie przycisków nawigacyjnych (nie wiedziałem jak to określić ) przód/tył/główna będzie na przyszłość dobrym pomysłem.

Wciski i przyciski :)

Myslelismy o przycskach.... ale poniewaz menu jest stale widoczne, zatem dawanie guzików chyba nie ma sensu umieszczac

No dobra dobra

też fakt..... ale jak w nr 9 bedziecie mieć 145 stron to pewnie dacie spis na osobnej stronie...... i wtedy mój pomysł będzie idealny!! :

Jesli...

Jeśli tak będzie, to damy taki spis

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.