Forum

Thrawn: The Ascendancy

No cóż, tak właściwie będzie to trylogia, może dzięki której Zahn nie będzie miał tak związanych rąk jak ostatnio. Opowie w niej o początkach Wielkiego Admirała.

https://twitter.com/TheSWU/status/1180191526485467136

Re: Thrawn: The Ascendancy

A już chciałem bluzgać, że panel lipny i że po ch*j robili fanom nadzieje.

No to to ja lubię, to ja rozumiem! Mogę iść spokojnie spać.

Re: Thrawn: The Ascendancy

Każdego Thrawna od Zahna biorę w ciemno! Poza Shadow Fall, na które będę czekał jak na pierwszą gwiazdkę to największą podjarę mam na tą trylogię. Więcej Chissów, więcej Nieznanych Regionów - musi być ciekawie.

Ale przyznam, że wolałbym Thrawna postROTJ.

Re: Thrawn: The Ascendancy

Nie no ja się zgadzam i podpisuję, tylko znowu - książki sobie, filmy sobie, bez żadnego związku.

Ja chcę wiedzieć, co się stało z Karynką!

Re: Thrawn: The Ascendancy

Jaram się, najważniejsze ogłoszenie, które uratowało dla mnie wczorajszy panel. Szukam czy gdzieś nie wyciekły jakieś dodatkowe informacje, ale niestety trzeba będzie jeszcze poczekać na konkrety. Na razie jest tylko cytat, który Marc Thompson przeczytał wczoraj na panelu głosem Thrawna:

For thousands of years it has been an island of calm within the Chaos. It is a center of power, a model of stability, and a beacon of integrity. The Nine Ruling Families guard it from within; the Expansionary Defense Fleet guards it from without. Its neighbors are left in peace, its enemies are left in ruin. It is light and culture and glory.

It is my home, the only one I have ever known.

It is the Chiss Ascendancy.

Re: Thrawn: The Ascendancy

To też może być taki nowy start dla Thrawna. Co jak co, Treason mi się podobał, ale czuć było, że formuła Thrawna w Imperium już się wyczerpuje.

Teraz dostaniemy coś czego nie było jeszcze. Wejście głęboko w świat Nieznanych Regionów. Czekałem długo na to. Może niekoniecznie myślałem o Thrawnie, ale mimo wszystko pasuje jak ulał.

Re: Thrawn: The Ascendancy

Dokładnie, formuła się wyczerpała. Było to dobitnie widać w Treason, gdzie tak jak piszę ShaakTi, Zahn miał związane ręce. Autor i tak sobie dobrze poradził, książka wyszła spoko, ale jednak sporo na tych ograniczeniach traciła. Z nową trylogią potencjał i możliwości wydają się być o wiele szersze.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.