Forum

Nowe ongoingi

Takie info mi od JediPraxis wyskoczyło na reddicie:

Nasi szpiedzy mają nowe informacje. Jeśli chcecie upewnić się co do ich wiarygodności, sprawdźcie ostatnie doniesienie o komiksach nt. Jedi Fallen Order czy Classic #108 z ostatnich miesięcy.

Marvel ma wypuścić dwa nowe ongoingi w grudniu:

Star Wars Saga
Empire Ascendant


To pierwsze to pewnie kontynuacja serii Star Wars. Ale ciekawsze jest to drugie. Moim zdaniem najbardziej pasuje tu historia o tym co stało się z Imperium po wylocie do Nieznanych Regionów. Rae Sloane, Hux i te sprawy.

Re: Nowe ongoingi

Jakże ciekawe i jakże miłe ploty. Źródło bardzo wiarygodne, więc czekam z niecierpliwością na potwierdzenie i więcej info.
Jaram się na samą myśl o potencjalnych historiach jakie możemy otrzymać.

Re: Nowe ongoingi

No to komiksowo grudzień zapowiada się bardzo smacznie. Oprócz potencjalnych nowych ongoingów mamy oczywiście potwierdzone The Rise of Kylo Ren.

:D

W końcu worek historii się otwiera i można pisać o finalnym upadku Imperium. To jest to na co czekam.

Re: Nowe ongoingi

Taki rozumiem temat krótkiego życia, bo zaraz będzie trzeba zakładać dla osobnych serii

Najpierw Saga: oby to nie była adaptacja Epizodów. Mam już gdzieś "różne perspektywy". Saga w grudniu dobiega końca, i choć nie czekam na żadne The Old Republic, to jednak oczekują, że książki i komiksy będą kontynuować różne historie, które zaczęły i ciągną przez ostatnie lata, tyle że teraz jeszcze chciałbym aby dodać temu trochę rozmachu. Jeżeli to ma być coś na wzór Age of... niech będzie, ale nie komiksowe From A Certain Point of View.

Empire Ascendant: jakiś czas temu zasugerowałem, że być może Lumionus to historia po bitwie o Jakku, w końcu zostaniemy po kilku latach oświeceni. Grey mogłaby teraz napisać Lost Stars 2, a Jose Older orientuje się dobrze w wydarzeniach z tego okresu. Być może komiks (który pisałby Soule) zapowiedzą teraz zaraz, a że to część Luminous ogłoszą na NYCC. Jak nie pisze tego Soule, to też nie mam nic przeciwko, bo to oznacza tylko jeszcze więcej historii. Jestem ciekawy, czy chodzi o siły Imperium po Jakku czy może o coś jeszcze zupełnie innego: jakieś resztki z klimatach z The Mandalorian, łowców nagród z Mrocznych Czasów. Pożyjemy, zobaczymy.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.