Forum

Allegiance (komiks)

Ethan Sacks najwidoczniej nie sucks, bo ostatnio dają mu dosyć sporo komiksów. Luke Ross zawsze spoko.

Temat fajny: Leia próbuje zdobyć statki od kalmarian. Może będą nawiązania do głównej serii Star Wars?

Re: Allegiance (komiks)

Tematycznie bardzo przypomina ostatni crossover głównej serii i drugiego Vadera, praktycznie to będzie ciąg dalszy tej historii, jakieś nawiązania są bardzo prawdopodobne.
W Darth Vader #17 Barr przepowiadał: początek spoilera "A time will come, decades from now, when the ships of Mon Calamari are at the forefront of a Great Rebellion." "And then again, decades after that." koniec spoilera. Z tym drugim zdaniem myślałem, że chodziło o Raddusa w TLJ, ale teraz to zdanie może nabrać zupełnie innego znaczenia. Zajefajny smaczek <3

Re: Allegiance (komiks)

Jakby się dało przenieść wątek do innego działo, to byłoby fajnie

Pojawił się preview pierwszego zeszytu: https://www.starwars.com/news/journey-to-star-wars-the-rise-of-skywalker-allegiance-1-exclusive

Wygląda na to, że wreszcie dostajemy jakiś naprawdę interesujący komiks. Wiemy już, że przynajmniej przez część Journey to TROS Ruch Oporu przebywa na Anoat Liczę na to, że Resistance Reborn opowie nam coś więcej o tej planecie, którą zniszczyły bombowce z drugiego sezonu Ruchu Oporu (!), bo zawsze troszkę obawiam się, że jeden autor coś rzuci, a drugi oleje, szczególnie gdy problemy powstają jednocześnie.

A i jest też Connix

Zapowiada się na to, że Allegiance nie będzie tylko o Mon Cala, a będą działy przynajmniej dwie historie jednocześnie, więc do grudnia ten rok przerwy będzie już naprawdę mocno rozbudowany. Oby, jak już wspominałem, się tylko Lucasfilm się w tym wszystkim nie pogubił!

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.