Forum

Terminator: Dark Fate

Pokazały się zdjęcia z nowego filmu Tima Millera, rozgrywającego się po filmie "Terminator: Dzień Sądu" Jamesa Camerona. W rolach głównych ponownie A. Schwarzenegger i Linda Hamilton. Póki co nic o fabule nie wiadomo.

Być może dziś na CinemaConie pojawi się trailer, albo fragment filmu.

https://www.comicbookmovie.com/sci-fi/terminator/terminator-dark-fate-arnold-schwarzeneggers-t-800-returns-in-first-official-images-a167617

Re: Terminator: Dark Fate

Na cholerę oni jeszcze ciągną tę zdechłą markę? Arnold w tym wieku jako Terminator wygląda po prostu komicznie.

Re: Terminator: Dark Fate

For money ... 😭

Re: Terminator: Dark Fate

A ja jestem ciekawa, co z tego wyjdzie. Bardzo lubię MacKenzie Davies, Lindę i Arnolda też miło znów zobaczyć. Daję filmowi szansę, a nuż pokażą coś, co będzie w miarę dobre.

Re: Terminator: Dark Fate

Arnold fajnie wygląda z brodą. A co z tego wyjdzie, to się zobaczy. Może poprzednia część nie była jakaś super, ale gorsze rzeczy w kinach bywają. ;->

Re: Terminator: Dark Fate

A jak w ogóle wyjaśnili to, że Terminator jest stary??

Bo jak dla mnie nie ma racjonalnego wytłumaczenia na to, że robot się zestarzał...

Re: Terminator: Dark Fate

Tylko jego zewnętrzna cielesna powłoka się zestarzała

Plakat teaserowy

Re: Plakat teaserowy

Elektroniczny Morderca kontra Martwy Basen.

Odkładam na popcorn. Must see.

Dark Fake

XD

Trailer

Re: Trailer

Chciałbym powiedzieć inaczej, ale nie da się - dupy nie urywa 😟.
I co to za podkład muzyczny ???, ło matko 😨 ...

Re: Trailer

AJ73 napisał:
I co to za podkład muzyczny ???, ło matko 😨 ...
-----------------------

Bjork - słynna 20 i więcej lat temu twórczyni pretensjonalnej ch..owizny. Fuj!

Re: Trailer

Piosenka to cover, tak żeby pasował do padliny.
https://www.youtube.com/watch?v=T3NM8-jKiIE

A mogli coś wrzucić od Power Glove. Ja tu widzę, że chcą się bardziej odciąć do pierwszych części i robić jakieś Trasformers/Resident Evil/Mission Impossible, niż konkretne tech noir.

Re: Trailer

Faktycznie to Power Glove dobre i pasowało by do Terminatora.
Ogólnie to ja uważam, że Terminator zawsze ma potencjał; to jest uniwersalny schemat który można adaptować do każdej kolejnej dekady, bo wbrew "obawom" historia się nie skończyła i ciągle żyjemy w ciekawych czasach. Można by było coś z Terminatora wykrzesać.

"Jedynka" wyrosła na powszechnym lęku przed wojną atomową i rosnącej w tamtych czasach technofobii jednocześnie z zachwytami nad postępującą inwazją komputerów.
Dziś też jest dużo strachów, których Terminator może być personifikacją. Taki techno-horror naprawdę miałby się czym żywić. Wczesne doniesienia o tym mówiły, że ta część ma te strachy wypuścić, wykorzystać kryzysy migracyjne, ekologiczne, gospodarcze. To wszystko jest perfekcyjną mieszanką, tłem do wybuchu 3 wojny światowej, w której - czemu nie - maszyny mogą nagle odnaleźć swoją własną drogę. Ale mam wrażenie że do czegoś takiego Terminator musiałby być filmem niezależnym, dziełem kogoś nie bojącego się ryzyka, czy nawet prawdziwego nastraszenia widowni.

Re: Trailer

Że this is cover version, to wiem, na dodatek jeszcze bardziej monotonny od oryginału . Subiektywnie, nie pasuje mi to do tego zwiastuna. Słowem, jedno i drugie dupy nie urywa. Choć wieki temu trafiła się i taka perełka :

https://www.youtube.com/watch?v=vMdIxPnM5hA

Generalnie, kolega Disclaimer w poście o odgrzewanych kotletach wyraził dokładnie to, czego sam nie potrafiłbym tak dobitnie napisać

Re: Trailer

Teraz już całkiem nie będzie powodu narzekać na trójkę i czwórkę

Re: Trailer

Mi się podoba. Sara zrobi z wszystkim porządek <3
A ten spokojny podkład muzyczny ma w sobie coś niesamowitego.
Czekam jeszcze bardziej.

Zabić to nim złoży jaja

i wypuści kolejne odgrzane kotlety!

Mija 9 lat. Cameron (z postępującymi oznakami demencji) deklaruje, że tym razem sam napisze scenariusz i wyreżyseruje film. Wraca 80 letni Arnold, 70 letnia Hamilton, 50 letni Furlong. [nostalgia hard mode]
Nadchodzi premiera - film okazuje się syfem. Jednakże James nie przebiera w środkach i daje jasny komunikat, że znów wskrzesi markę. Cykl powtarzać się będzie aż do usranej śmierci całej ludzkości.
Miejmy nadzieję, że Apophis pierdyknie szybciej.

Re: Trailer

Który mamy rok i w której linii czasowej?

Re: Trailer

Grubo po wydarzeniach z drugiej części. "Dark Fate" pomija zupełnie to, co było w kolejnych filmach. Jest bezpośrednią kontynuacją "Judgement Day".

Re: Trailer

W takim razie to uniwersum nie ma już najmniejszego sensu.

Re: Trailer

Może być.
Muzyka to cover Bjork, "Hunter".

Jak Was tak czytam

...to mam wrażenie, że mania internetowego krytykanctwa wobec wszystkiego to już siła nie do zatrzymania. Wszystko jest do dupy, na wszystkim wieszajmy psy, nic się nam nie podoba, itd. itp. Jasne, jest wiele chu**wych trailerów wśród blockbusterów obecnie (Hellboy, MiB4, X-Men: Dark Phoenix), ale ten akurat jest wg mnie dobry. I jestem po nim autentycznie zaciekawiony filmem, czego nie mogę powiedzieć o trzech w/w tytułach.

Scena, kiedy terminator przelewa się z szoferki na maskę jest zajebista. Wejście Sary jest zajebiste. Reszta jest co najmniej poprawna, choć oczywiście w dużym stopniu wygląda na powtórkę z rozrywki. Ale na ten moment powiedziałbym, że może tu być coś *o wiele* lepszego od Genisys czy T3.

Czekam.

Re: Jak Was tak czytam

Tak naprawdę to - nie wiedząc o tym projekcie nic poza tym co widać w trailerze - jedyne co mnie ciekawi to ta blond cyborg.
Reszta pachnie mi efekciarstwem i/lub tanimi chwytami.

Re: Jak Was tak czytam

-może tu być coś *o wiele* lepszego od Genisys

Owszem, może. Ale, sam chyba przyznasz, że poprzeczka nie jest zawieszona przesadnie wysoko.

Dla mnie trochę przesadą jest pakowanie tutaj podstarzałego Arnolda. No i retconowanie. Nie lubię przesadnego retconowania tam, gdzie to nie jest potrzebne. Były dwa świetne terminatory, zamknięta historia, na wacka drążyć dalej temat?

Re: Jak Was tak czytam

Poprzeczka oczywiście, że nie jest wysoko. Też bym wolał wykorzystanie marki takie, jakie sugeruje Numbers. Nie uważam, że to będzie film roku, ale nie lubię też przesady w drugą stronę, tj. jechania od razu z góry na dół.

Co do reszty: no nie wiem, Epizody IV-VI też były zamkniętą historią. Na wacka drążyć temat i robić VII-IX? Zwłaszcza, że retconowania też tam nie brakuje Takie myślenie to trochę pułapka, bo albo chcesz sequeli ulubionych serii, albo nie chcesz. Wypada się zdecydować. Ja zawsze daję szansę kolejnym filmom.

Re: Jak Was tak czytam

Jak poprzeczka jest za wysoko to też nie dobrze bo można pod nią sobie przejść O!

Re: Jak Was tak czytam

No jednak nie. T2 się rozpuścił, jak i wszystkie komponenty T1, koniec, finito, Game Rower. Dzień Sądu odwołany z powodów jak wyżej.

Po Ep. VI Luke jednak pozostał jakby dalej żywy, tak jak i Galactic Empire (choć klonowania Palpka w legendach nie cierpiałem) i kontynuowanie historii miało sens.

Więc, mogę chcieć seqeli, ale tutaj bardziej w postaci prequeli, czyli tego co było przed wysłniem T1 po Sarę Connor. O, to by miało sens.

Re: Jak Was tak czytam

To jest uzasadnienie mojego krytykanctwa https://youtu.be/-W8CegO_Ixw?t=2

Re: Jak Was tak czytam

O mam podobnie ! Ciekaw bardzo !

Nie zabierałem głosu w temacie...

...ale aż poczułem się wywołany przez Ciebie do tablicy, jak w szkole Osobiście mam negatywne nastawienie do tego filmu tak samo, jak miałem do Genisys z jednego konkretnego powodu.

W 2009 wyszedł Terminator: Ocalenie. Baaaaardzo mi się podobał, moim zdaniem razem z pierwszym Terminatorem z 1984 r., jeden z dwóch najlepszych Terminatorów.

Od tego momentu ciągle czekam na jego kontynuację. I ilekrość pojawia się jakiś Terminator który nie jest kontynuacją Salvation, jak Genisys czy ten nadchodzący potworek, to jestem gotów mieć do niego negatywne nastawienie.

Re: Jak Was tak czytam

Gunfan napisał:
...to mam wrażenie, że mania internetowego krytykanctwa wobec wszystkiego to już siła nie do zatrzymania. Wszystko jest do dupy, na wszystkim wieszajmy psy, nic się nam nie podoba, itd. itp.
-----------------------

Jest kilka równolegle działających zjawisk, niektórych wolę tu głośno nie nazywać bo się ludzie obrażą ("uderz w stół a nożyce się odezwą")
Prozaiczne i częściowe wytłumaczenie jest takie, przeciętny widz (np. ja) nie ma nic przeciwko tzw odgrzewanym kotletom, a wprost przeciwnie, danie takie jest mu niezwykle miłe. Nie będę tu też wchodził w tłumaczenie oczywistości, takich jak taka, że najbardziej lubimy te melodie, które już znamy. Jest jednakowoż część widowni, która naprawdę jest znudzona i oczekuje czegoś świeżego. Świeżość jednak równa się ryzyku, którego korporacyjne Hollywood nie lubi. Jedyne, co korporacyjnych bonzów może przekonać do zmiany kursu, to głosowanie nogami i portfelami, i po prostu olanie kinowej papki, nie chodzenie do kina, ignorowanie nachalnego marketingu, nie czytanie newsów. Problem jednak polega na tym, że ludzie narzekają a do kina chodzą. I tak to się kręci.

Re: Jak Was tak czytam

Rozumiem o czym piszesz.

Aczkolwiek, per analogia, nie mam czasu aby wypróbować teraz wszystkich fajnych knajp w okolicy, to tym bardziej, czemu mam tracić czas na odgrzewane kotlety?

Nowe wzywa

Re: Jak Was tak czytam

Trailer spoko, samo uniwersum mnie za to nie wciąga, zwłaszcza jeśli oleją wszystko po dwójce.
A na MiB:I czekam! Forma ostatnio słaba, ale jest potencjał.

Re: Jak Was tak czytam

Mnie również trailer zachęcił, pomimo tego iż jestem nastawiony negatywnie do Terminatora, bo T3, Salvation i Genysis troszeczkę zabiło tę markę. Nie mniej, trailer zaciekawił, sceny walk na +, ale... Po co ten Schwarzenegger? Ta seria da sobie radę bez niego.

To jeszcze featurette

Cameron i Miller opowiadają o filmie.

https://www.youtube.com/watch?v=bxPeVTIanzs

Meh

Zapowiada się gówno na poziomie Genishit.

Re: Meh

Oglądałeś XD

Hm

Chyba jestem wyjątkiem, ale ostatni Terminator z panią od smoków bardzo mi się podobał. Nigdy nie byłem fanem serii i słabo znam całą historię (np. czy to wciąż jedna, spójna opowieść i w jakiej kolejności ją oglądać), ale Genisys było dla mnie solidnym filmem

Re: Hm

Oglądać w takiej kolejności, w jakiej kręcono

Dotąd to była jedna opowieść, dopiero tegoroczny Dark Fate ma być bezpośrednio kontynuacją dwójki i unieważnić pozostałe (czyli kanoniczna mają być 1, 2 i Dark Fate)

Co do Genisys, - dla mnie to taka wariacja na temat Terminatora, taki Terminator na luzie, w sumie zapomniałam o tym filmie zaraz po obejrzeniu.

Re: Hm

Dzięki za wyjaśnienie, czyli i tutaj jest kanon i wielka czystka

Chyba dlatego, że tak jak mówisz była to "wariacja" film podobał mi się, nie angażował mnie w większą historię, której nie pamiętałem (bo z pierwszych dwóch części pamiętam tylko mgliste obrazy).

Re: Hm

Oglądać w takiej kolejności, w jakiej kręcono

Dotąd to była jedna opowieść, dopiero tegoroczny Dark Fate ma być bezpośrednio kontynuacją dwójki i unieważnić pozostałe (czyli kanoniczna mają być 1, 2 i Dark Fate)

Co do Genisys, - dla mnie to taka wariacja na temat Terminatora, taki Terminator na luzie, w sumie zapomniałam o tym filmie zaraz po obejrzeniu.

Re: Hm

Oglądać w takiej kolejności, w jakiej kręcono

Dotąd to była jedna opowieść, dopiero tegoroczny Dark Fate ma być bezpośrednio kontynuacją dwójki i unieważnić pozostałe (czyli kanoniczna mają być 1, 2 i Dark Fate)

Co do Genisys, - dla mnie to taka wariacja na temat Terminatora, taki Terminator na luzie, w sumie zapomniałam o tym filmie zaraz po obejrzeniu.

Re: Terminator: Dark Fate

Skoro James Cameron mówi, że to będzie szybka jazda to chętnie zobaczę

“I think, tonally, what makes this a direct sequel to T1 and T2 is as much about the tone as it is about the narrative: it’s R rated, it’s grim, it’s gritty, it’s fast, it’s intense, it’s linear," Cameron says. "The whole story takes place in 36 hours. It’s not this kind of grandiose, complex story. It’s just very focused on the characters, it’s very now, it’s very present and it’s just a fast white-knuckle ride.”
https://comicbook.com/movies/2019/05/24/terminator-dark-fate-rated-r-james-cameron/

A jak to było kiedyś:
1984 - 21. The Terminator (Production Budget: $6.4 mln - Worldwide: $78,371,200)
https://www.boxofficemojo.com/yearly/chart/?yr=1984&p=.htm

1991 - 1. Terminator 2: Judgment Day ($102 mln - $520,881,154)
https://www.boxofficemojo.com/yearly/chart/?yr=1991&p=.htm

2003 - 8. Terminator 3: Rise of the Machines
($200mln - $433,371,112)
https://www.boxofficemojo.com/yearly/chart/?yr=2003&p=.htm

2009 - 23. Terminator Salvation ($200mln - $371,353,001)
https://www.boxofficemojo.com/yearly/chart/?yr=2009&p=.htm

2015 - 32. Terminator: Genisys ($155mln - $440,603,537)
https://www.boxofficemojo.com/yearly/chart/?yr=2015&p=.htm

Featurette z Comic Conu

Re: Featurette z Comic Conu

Ładne jaja, ciekawe jak wypadnie. Trochę się obawiam tego występu. Chociaż generalnie to całego filmu

Nowy trailer

Pokazał się nowy trailer

https://www.youtube.com/watch?v=oxy8udgWRmo

Re: Nowy trailer

Nikt jeszcze nie komentował ?, znaczy Arni już #nikogo ? ... dobra, obejrzałem, d*py nie urywa, choć jest o wiele lepszy od pierwszej zajawki.
Wciąż jednak nie widzę tego, hajpu brak, może po prostu czas wyprzedził terminatory ?

Re: Nowy trailer

To I`ll be back na koniec to poziom całego TFA

Re: Nowy trailer

Sarah wraca z odwyku i sieje postrach!

To będzie największe gówno w tej serii.

Byłem

wczoraj na nocnym seansie, zobaczyłem, i wiecie co ? ... nawet mi się podobało . Podobało się, bo nie oczekiwałem po tym filmie cudów. Ot, wracamy do wydarzeń, które nastąpiły po "Judgemednt Day". To, co było w "trójce" i kolejnych odsłonach, nie miało miejsca. I dobrze. A, i nie będę spoilerował prologu, ale przyznam, że taki obrót wydarzeń sprawił, że zrobiłem oczy, o takie 0_0. Nawiasem mówiąc, Disneyu, trzeba mieć jaja, by ... nope, więcej nie napiszę .
Future is always in the motion, Sarah Connor niczym mistrz Yoda, albo zgorzkniały Luke Skywalker. Choć dialogi mega drewniane, to Linda fajnie wypadła w swojej roli. W ogóle Sarah w filmie to oczywistość nad oczywistościami, bez niej, to inne filmy. Arni jak to Arni, jego powrót jest wyjaśniony, a właściwie to ... nope, też nie napiszę . Wiem jednak, że zdania będą podzielone, w jaki sposób powrócił.
W filmie dzieje się i dzieje, akcja raz zwalnia, raz przyśpiesza masakrycznie ukazując różne wątki, by za chwilę niestety je pourywać - a szkoda. Film jest przeładowany zwyczajnie, a mam wrażenie, że wydłużając jego czas ekranowy do powiedzmy 2 godzin i 40 minut, dostalibyśmy bardziej pełną opowieść, a nie tak poszarpaną.
Aż się prosiło, by rozwinąć bardziej story głównej bohaterki, nie, nie młodej Danielle, ale właśnie Sary Connor. A pozostali, nowi bohaterowie ?. Główny terminator jest moim zdaniem nijaki, i podobny zupełnie do nikogo. Ilość ficzerów w jakie jest wyposażony robi wrażenie aż do przesady. Spokojnie mógłby robić jako rzeźnik w jakiejś fabryce mięcha. Już zdecydowanie lepiej wypada obrończyni młodej Danielle, choć tu także nie da się ukryć - przerysowane to za bardzo. Ale rozumiem takie podejście twórców do obrazu. Na ekranie MA SIĘ DZIAĆ, no i się dzieje. Filmowo, to taki właśnie miks dwóch pierwszych części, więc jeśli pamiętacie te filmy, to wystarczy wyciąć z nich to co było najlepsze, opakować współczesnymi efektami komputerowymi i zmontować z nowymi aktorami. Tym właśnie jest "Terminator - Mroczne Przeznaczenie".

Największą wadą filmu jest to, że powstał właśnie dzisiaj, a nie powiedzmy kilka lat po "Judgement Day". Jako trzeci część pierwszej sagi, zamyka tamte wydarzenia i tamtą historię. Sarah Connor ocaliła świat i ludzkość, Skynet nie powstał, końca świata nie było. Ale nie wszystko zakończyło się happy. Jak już wspomniałem powyżej - prolog.
Dla mnie to koniec tamtej historii, i choć przyszłość jest ciągle in motion, i rodzą się nowi, przyszli bohaterowie (Danielle), to ja dostałem już zakończenie. Na tyle dobre, na ile można było wyciągnąć z tej historii. Kolejne filmy - jeśli będą, to już nie moje terminatory. T-101 był tylko jeden, jedyny w swoim rodzaju.

Re: Byłem

Dla mnie jednak padaka... Zdecydowanie na NIE

Ale zobaczyłbym chętnie dobry film z Arnoldem gdzie gra pierwszy plan !

Re: Byłem

Tak zrobiony na siłę, trochę nie wiadomo po co. No zobaczyć można, dużo się dzieje, nawet zdecydowanie za dużo. Na początku miałem nieodparte wrażenie kalki z T2. No i Arnold musi być. Tak jak cały film, nie bardzo wiadomo, po co.

Linda to jasny punkt tego filmu, widać jednak że umie, potrafi i jej się chce.

W dalszym ciągu saga to T1 i T2, i kilka fanficów. Lepszych lub gorszych.

Niepotrzebny film

Rozważając na temat nowego „Terminatora” trudno nie myśleć o szerszym kontekście, w szczególności trzech poprzednich częściach, które „Mroczne przeznaczenie” w pewien sposób kasuje. Pomijam, że „Genisys” samo już wprowadziło kasowanie. Natomiast jakość nowego filmu chyba najlepiej obrazuje ilość pieniędzy włożona w reklamę, sugerująca wprost, że producenci niezbyt wierzyli w to dzieło. Zresztą sam Cameron też ostatnio się trochę dystansował od tego filmu.

Nie jest aż tak źle, z wyjątkiem tego, że jest to film totalnie niepotrzebny. W wielu miejscach jest kalką, w wielu miejscach jedzie na sentymencie, a przede wszystkim jest remakiem trzeciej części. Dalej będzie trochę spoilerów. Tam mieliśmy Johna już bez Sary, tu mamy Sarę, już bez Johna. Tam pojawiła się nowa bohaterka, równie ważna, jak nie ważniejsza, Kate Brewster, tu mamy Dany. Oba filmy łączą jeszcze dwie istotne rzeczy, dalej powielają fabułę poprzednich dwóch części w sposób dość odtwórczy, i na końcu dochodzimy do momentu, w którym fatalistycznie wiadomo, że przyszłość można zmienić, ale nie da się jej uniknąć. Ale też masa mało istotnych rzeczy, jak choćby wykorzystanie ogniwa, czy nawet działanie niektórych maszyn w fabryce jest wzięta z trójki. „Bunt maszyn” suma sumarum wypada lepiej, także przede wszystkim na niesamowitą końcówkę, której zamiast sugerować coś pokazano zagładę.

I tu dochodzimy do problemów, remake’u. O ile niemogący się odnaleźć John Connor, przynajmniej scenariuszowo miał jakiś konflikt w sobie, o tyle obie panie – Claire Danes jako Kate i Kritianna Loken jako Terminatrix umiejętnie potrafiły zagospodarować czas ekranowy. O tyle w nowym filmie, Grace (czyli Mackenzie Davis) jest przepakowana i raczej nijaka (bliżej jej do roli w „Marsjaninie” gdzie się nie wybijała, niż do tego, co potrafiła pokazać w „Blade Runnerze”), o tyle Natalia Reyes w roli Dani Ramos to już tragedia. Tak na poziomie scenariusza jak i gry aktorskiej, jest po prostu mdła. Do tego dochodzi równie nijaki Gabriel Luna w roli nowego Terminatora. Próbuje grać Roberta Patricka i to widać, tyle, że właśnie, w zestawieniu z oryginałem wypada słabo.

Mamy odtwórczy scenariusz, mamy słabą nową obsadę i właściwie na tym pewnie by się skończyło, gdyby nie Linda Hamilton w roli Sary Connor. Ona kradnie i ratuje ten film. Jest zdecydowanie najjaśniejszym punktem „Mrocznego przeznaczenia” i faktycznie szkoda, że nie znaleźli dla niej miejsca w „Buncie maszyn”. Tu widać jak bardzo brakowało tam tej postaci. Do tego dochodzi oczywiście Arnold Schwarzenegger, tyle, że niestety ma mało czasu ekranowego. Szkoda. Ograniczony do żartów, bez wchodzenia zbytnio w emocję między bohaterami i od razu zdradzający swój los. Podobało mi się też pewne, chyba niecelowe, nawiązanie do „Ocalenia” z hybrydą / rozszerzeniem.

Natomiast powiedzmy sobie wprost, nie spodziewałem się po tym filmie ani gry aktorskiej na jakimś tam poziomie, ani przemyślanego scenariusza (dziur niestety trochę za dużo), ale przede wszystkim dobrej rozwałki ekranowej. I z tym właśnie też jest różnie. Są sceny bardzo dobre. Są sceny mocno kopiujące poprzednie filmy, jak ciężarówka na autostradzie, albo tym razem zamiast cysterny z benzyną mamy samolot z benzyną. Ale tu znowu mamy dwa problemy, pierwszy to kwestia montażu. Raz sceny są przyśpieszane, raz zwalniane. Brakuje im wizjonerstwa ekranowego (tu czekam na drugiego „Avatara”, Cameron to czuje). Druga rzecz, która jednak dowodzi, że to nie jest dzieło Jamesa Camerona to efekty specjalne. Te są, przeciętne, żeby za dużo nie powiedzieć. Wiedząc jak James przykłada do tego wagę, czuję się tym rozczarowany. One są zwyczajnie niedopracowane i biją miejscami sztucznością.

Podsumowując. Jak ktoś ma czas, może obejrzeć. Ale to jest film na raz. Nie pozostawia niesmaku jak „Genisys”, to plus. Ale też nie pozostawia uczucia, że czegoś tu jeszcze brakuje, jak przede wszystkim „Ocalenie” i w mniejszym stopniu „Bunt maszyn”. Ten niestety niewiele zostawia, był bo był i kończmy tę bajkę. Miło było zobaczyć Sarę Connor i właściwie to tyle, do reszty niestety wracać się nie chcę. Zaś najbardziej żałuję, że „Ocalenie” nie dostało kontynuacji, tam rozpoczęto historię wojny z maszynami, która dawała szansę na pokazanie czegoś nowego w serii. Tymczasem zostaliśmy przy kalce schematu, trzeciej z kolei i drugim reboocie i niestety niepotrzebnym filmie. „Mroczne przeznaczenie” to danie odgrzewane, w dodatku bez smaku, dobrze że choć deser był w cenie.

Więc jak ktoś chce Terminatora, to chyba lepiej wrócić do T1 i T2. A jak za mało to jeszcze T3.

Re: Niepotrzebny film

Tak jak Genisys jeszcze nie zmęczyłem w całości w TV, tak z tym nowym będzie tak samo. Kiedyś się zobaczy. Przy czym Bunt i Ocalenie bardzomisię.

Re: Niepotrzebny film

Bunt mi też, bo końcówka wymiata, to są moje klimaty.
a Ocalenie pokazało to czego najbardziej chciałem po 2 - czyli wojnę z maszynami. a że to miał być początek trylogii stąd niedosyt.

Re: Niepotrzebny film

Podziwiam, jak można dokładnie to, co zawarłem w czterech zdaniach na krzyż, rozbudować do takiej ściany tekstu.

Re: Niepotrzebny film

W sumie począwszy od trójki, to wszystkie te filmy są niepotrzebne.

Re: Niepotrzebny film

Ludzie po dwójce chcą oglądać Johna Connora hirołsa. Coś jak Kapitan Ameryka. Tymczasem w każdej części po 2 był on szmacony. W 3 umarł i był głąbem wlamujacym się do weta. W ostatnim też.go zabili. W którymś tam stał się sługusem maszyn.

Re: Niepotrzebny film

W 3 przecież przeżył.

Re: Niepotrzebny film

Umiera w przyszłości

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.