Forum

XCII, XCIII, XCIV Rzeszowskie Spotkanie Fanów SW

Najbliższe spotkanie fanów w naszym mieście odbędzie się w dniu 21.03.2015 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie mieszczącym się przy ul. Okrzei 7 o godzinie 16.00 w sali audiowizualnej, na II piętrze.

Program oficjalnej części spotkania można potraktować jako kontynuację prelekcji z ostatnich Podkarpackich Spotkań z Komiksem o nawiązaniach do Gwiezdnych Wojen w świecie filmów i seriali. Na część nieoficjalną udamy się do K20 (ul. Kopernika 4).

Przed naszym spotkaniem, jak zwykle, w WDKu odbędą się spotkania mangowców (12.00) oraz komiksiarzy (14.00).


Do zobaczenia

XCIII Rzeszowskie Spotkanie Fanów SW

Najbliższe spotkanie fanów w naszym mieście odbędzie się jutro 18.04.2015 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie mieszczącym się przy ul. Okrzei 7 o godzinie 16.00 w sali audiowizualnej, na II piętrze.

Oficjalna część spotkania nadal będzie krążyła wokół kwestii wpływu Gwiezdnych Wojen na filmy i seriale. Tym razem przede wszystkim zadumamy się nad tym jak ILM wpłynął na kino ;]
Na pewno też obejrzymy sobie nowy zwiastun na dużym ekranie
Na część nieoficjalną udamy się do K20 (ul. Kopernika 4).

Przed naszym spotkaniem, jak zwykle, w WDKu odbędą się spotkania mangowców (12.00) oraz komiksiarzy (14.00).

News miał iść wczoraj, ale jakoś głupio było wpychać się pomiędzy czerwone, gorące newsy Zresztą stali bywalcy wiedzieli o terminie wcześniej.
A szturmowcy byli zajęci oglądaniem nowego teasera, więc plakatu nie ma.

re

Szturmowcy poszli do oficera mundurowego złożyć zamówienie na nowe zbroje

Re: re

Na razie nie mają co liczyć. Szefostwo się jeszcze do nich nie przekonało

re:

Niech się najpierw strzelać nauczą ? ;-D

Powrót

Dawno temu w odległej galaktyce ...oj dawno mnie tu nie było u Was

XCIV Rzeszowskie Spotkanie Fanów SW

Najbliższe spotkanie odbędzie się w zbliżającą się sobotę, w dniu 09.05.2015 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie mieszczącym się przy ul. Okrzei 7 w sali audiowizualnej, na II piętrze. UWAGA! Startujemy wcześniej niż zwykle, o godzinie 14.00.

Program oficjalnej części spotkania to dziesięciolecie "Zemsty Sithów" i co nieco na temat Epizodu 7. Na część nieoficjalną udamy się do K20 (ul. Kopernika 4).

Przed naszym spotkaniem, jak zwykle, w WDKu odbędzie się spotkanie mangowców (12.00). Komiksiarze tym razem się nie spotykają, stąd ta wcześniejsza godzina, ale też troszkę więcej czasu "antenowego" niż zwykle

Do zobaczenia :]

OJ!

A dalsza część programu bez zmian? Bo na czternastą to raczej się nie wyrobię :-/ A jak później dojadę to może i film opowiecie
No ale nie przesadzam.

Re: OJ!

Ogólnie to program jest taki jak planowaliśmy ostatnio. Tylko jeszcze pewnie co nieco dorzucimy (m.in. o ep.7) ze względu na dodatkowy czas. Pewnie zaczniemy od tych dodatkowych elementów, a potem dziesięciolecie Zemsty.
Myślę, że do K20 dotrzemy na jakąś 17.00.

Kronikarski obowiązek

Ech, naprawdę muszę zacząć łykać coś na pamięć… Dałabym sobie palec uciąć, że napisałam kilka słów o 92 spotkaniu :/
No to, z kronikarskiego obowiązku: było nas 7; w WDKu odfajkowaliśmy zaplanowane atrakcje (wesołe ;]); następnie poturlaliśmy się do K20. Tam pogadaliśmy, zagraliśmy w Tabu („Ludzie robią to, dla zdrowia, wychodząc z domu” „Inhalują się?” ).

93 spotkanie
W WDKu obejrzeliśmy co było zaplanowane, choć nie zdążyliśmy ze zwiastunem TFA (przez poślizg poprzednich grup) co było bardzo rozczarowujące. A później oczywiście wylądowaliśmy w K20.

94 spotkanie
Dzięki nieobecności komiksiarzy spotkaliśmy się wcześniej i mieliśmy więcej czasu na nasz program, co było nam bardzo na rękę. Najpierw obejrzeliśmy zwiastuny do epizodu 7 (ile to już nowych zwiastunów do SW zobaczyłam na tej sali? :]) i kilka innych ciekawostek, a potem świętowaliśmy dziesięciolecie „Zemsty Sithów”. Na niektóre elementy tego epizodu już zawsze będę przez Was patrzyła inaczej
Hmmm… chyba było nas 9… naprawdę to już skleroza.
Później tradycyjnie już trafiliśmy do K20 i w sumie przez większość wieczoru znów graliśmy w Tabu. Zaskakujące jak wiele haseł da się wytłumaczyć poprzez Gwiezdne Wojny


Kilka naszych ostatnich spotkań miało bardzo zbliżony przebieg i podobne atrakcje, aż mi się trochę zlewają. Ale wakacje jak zwykle pewnie to zburzą. Nie znamy jeszcze natomiast terminu przyszłego spotkania, choć sporo wskazuje na 13 czerwca.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.