Forum

The Old Republic #7-11: The Lost Suns

W czerwcu wystartuje nowa pięcioczęściowa miniseria z cyklu The Old Republic. W przeciwieństwie do poprzednich numerów, tym razem komiks od razu zostanie wydany w formie papierowej.

The Old Republic #7: The Lost Suns # 1(5) - zapowiedź

Nowa opowieść osadzona w świecie Star Wars, której akcja rozgrywa się równolegle do gry online produkowanej przez LucasArts i BioWere oraz napisana przez jednego z jej scenarzystów.
The Lost Suns to kolejna przygodowa historia Star Wars przedstawiająca nowego bohatera, na nowej misji! To również opowieść przeplatająca się z grą, ujawniająca tajemnice, których gracze nie znajdą w żadnym innym miejscu. Theron Shan, potomek legendarnego rodu, do którego zaliczają się również Jedi Bastila Shan i Satele Shan, nie jest Jedi, ale szpiegiem Republiki! Jego misja: odkryć najmroczniejszy sekret w sercu złego imperium Sith!
Scenariusz Alexander Freed, rysunki George Freeman i Dave Ross, tusz Mark McKenna, kolory Michael Atiyeh, okładka Benjamin Carré. Premiera: czerwiec 2011 r.

http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars:_The_Old_Republic_7:_The_Lost_Suns,_Part_1

Okładka numeru drugiego

i opis:

Mroczne sekrety czają się za traktatem, który przyniósł pokój galaktyce i zakończył wojnę między Republiką a Imperium Sithów. Teraz, kiedy szerzą się plotki o tajemniczych wydarzeniach, może wybuchnąć nowa wojna...

Szpieg Republiki, Teron Shan, zostaje wysłany, aby odnaleźć starego mistrza Jedi. Ngani Zgo powraca, jeszcze dziwniejszy niż przed swoim zniknięciem. Teraz Theron ma pełne ręce roboty z nim, pewnym złodziejaszkiem i Rycerzami Sithów podążającymi tropem Zho!Okładka wygląda przemiodnie, a mianowicie tak:

http://www.eucantina.net/wp-content/uploads/2011/04/SWTORLS-2-FC-FNL.jpg

Zeszyt ukaże się 13 lipca, będzie miał 40 stron, kosztować ma 3.50 USD

;)

phi, a miał być Revan na okładce, nie lubię tego.

revan

Choć z drugiej strony, jakby to był jednak Revan (albo jakiś potomny), to wiele by tłumaczyło. Na dodatek historia skupia się na rodzinie Satel, wiec wszystko możliwe.

Marr

Autor okładki, Benjamin Carre, potwierdził, że na okładce znajduje się nie Revan, ale znany z "Blood of the Empire" Darth Marr, członek Mrocznej Rady.

...

Okładka przepiękna Już się nie mogę doczekać kolejnych okładek.

Chyba będę musiał nadrobić zaległości w tej serii

The Old Republic 9: The Lost Suns, Part 3 - zapowiedź

Zapowiedź drugiego dziewiątego numeru.

początek spoilera Wojna, która zakończyła się pokojowym porozumieniem może się znowu rozpocząć, ale elitarny szpieg Republiki Theron Shan zrobi wszystko, co w jego siłach, by temu zapobiec - wliczając w to infiltrowanie przestrzeni Imperialnej Darth`a Mekhis`a, by dowiedzieć się co się dzieje! Wraz z Mistrzem Zao i kryminalistą Teff`ith, Theron niestety nie wie, gdzie się udać. Nie ma żadnego planu, lub pomysłu co może spotkać, ale jak na szpiega, ma styl! koniec spoilera

Scenariusz Alexander Freed, rysunki David Ross , kolory Michael Atiyeh , okładka Benjamin Carré

http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars:_The_Old_Republic_9:_The_Lost_Suns,_Part_3

The Old Republic #7 - preview

Oficjalna zamieściła na swej stronie kilka plansz do pierwszego numer "The Lost Suns". Pierwsza zajawka tego jak będzie wyglądał komiks.

http://starwars.com/vault/books/lost_suns_preview/index.html

stracone słońca

Jak na razie powolutku, ale tak zawsze się komiksy zaczynają. Tylko zdziwiło mnie to, że początek spoilera Satele miała jeszcze jednego mistrza. koniec spoilera

The Old Republic 10: The Lost Suns, Part 4 - zapowiedź

Zapowiedź czwartego numeru miniserii The Lost Suns.

początek spoilera Złapany przez złe Imperium Sithów, republikański szpieg Theron Shan ma się dowiedzieć co prawie zakończyła Wielką Wojnę. Ale tajne działania Imperium zostają ujawnione. Czy Theron zdoła przekazać informacje o swoim odkryciu? koniec spoilera

Scenariusz Alexander Freed, rysunki David Ross , kolory Michael Atiyeh , okładka Benjamin Carré

http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars:_The_Old_Republic_10:_The_Lost_Suns,_Part_4

The Old Republic #11: The Lost Suns #5 (5) - zapowiedź

Zapowiedź piątego numeru.

początek spoilera Szpieg Republiki, Theron Shan, robi co może by przeżyć oraz powstrzymać morderczą broń Sithów - Sun Razer. Ta superbroń musi być zniszczona, a Republikę trzeba ostrzec przed zbliżającym się zagrożeniem! Alexander Freed, jeden z twórców gry The Old Republic, stworzył niesamowite zakończenie tej historii, które przygotuje czytelników na największe wydarzenie gwiezdnowojenne 2011 roku! koniec spoilera

Scenariusz Alexander Freed, rysunki George Freeman i Dave Ross, tusz Mark McKenna, kolory Michael Atiyeh, okładka Benjamin Carré

http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars:_The_Old_Republic_11:_The_Lost_Suns,_Part_5

The Old Republic Volume 3: The Lost Suns TPB - zapowiedź

Zapowiedź wydania zbiorczego.

początek spoilera To nie Jedi - to szpieg!
Jeden z najlepszych szpiegów Republiki, Theron Shan, wyrusza na wyprawę mającą odkryć mroczne tajemnice, które mogą wstrząsnąć niepewnym pokojem i spowodować, że Sithowie znowu wyruszą na wojnę!
Stary Jedi, Ngani Zho, dawny mentor Therona, który zaginął na terytorium Sithów, powrócił jeszcze bardziej dziwny niż zanim wyruszył. Wkrótce Theron ma pełne ręce roboty nie tylko z nim, ale i z pewnym złodziejem i Sithami, którzy nie powinni byli pozwolić Zho wrócić do Republiki.
koniec spoilera

Scenariusz Alexander Freed, rysunki George Freeman, Dave Ross, David Daza, kolory Michael Atiyeh, tusz Mark McKenna, okładka Benjamin Carré.

http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars:_The_Old_Republic:_The_Lost_Suns

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.