Forum

Jaka to melodia? ed. 3

Mamy przyjemność zaprosić Was na trzecią już edycję konkursu pt. Jaka to melodia? zorganizowanego przez Bastion. W tej edycji fragmenty muzyczne będą pochodziły z utworów skomponowanych przez Johna Williamsa na potrzeby różnych filmów. Tym samym dajemy Wam możliwość wykazania się znajomością całej twórczości tego wielkiego kompozytora, który stworzył muzykę do Gwiezdnych Wojen.

Wszystkie informacje znaleźć można w newsie /news.php?12222,jaka-to-melodia.html oraz regulaminie: /tekst.php?nr=2394.

UWAGA: Zmianie uległy niektóre zasady, więc czytajcie news dokładnie.

Pytanie na temat odpowiedzi.

Jeżeli któryś z wymienionych fragmentów filmów występuje w kilku filmach tej samej serii mam wymienić wszystkie filmy w których on występuje czy może po prostu nazwę owej serii? A jeśli miał bym wymieniać wszystkie filmy zawierające ten właśnie klip muzyczny a nie wymienił bym któregoś z nich to zdobył bym punkt czy też może nie?

Dane

motywy muzyczne zostały stworzone na potrzeby konkretnego filmu z serii, czasem pojawiają się w kolejnych częściach ale oryginalnie pochodzą zawsze z jednego konkretnego filmu z serii. I to jego tytuł należałoby podać. Acz będziemy jeszcze na ten temat rozmawiali co zrobić z pozostałymi filmami jeśli ktoś poda inny tytuł z serii, w którym motyw się pojawia.

Przypomnienie

że konkurs się w praktyce niebawem kończy. Więc może spróbujecie powalczyć z Toruńskim Imperium? Bo po ostatnich konkursach chyba jest szansa na przełamanie ich passy. Ktoś chętny? (z tych, którzy mogą startować?).

Wyniki

już są. /news.php?12336,jaka-to-melodia-wyniki.html. Gratulujemy

Tym samym pragniemy poinformować, że była to ostatnia - przynajmniej na jakiś czas - odsłona konkursu pt. Jaka to melodia? W tym miesiącu powrócimy z pewnym starszym już konkursem ale w całkowicie nowej formie - Ci, którzy słuchali spotkania z redakcją na DFach mogą się domyślać o co chodzi . Zapraszamy wszystkich do dalszej zabawy

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.