Forum

Knight Errant #1-5: Aflame

Nowa komiksowa seria rozpocznie się pięcioczęściową opowieścią. Pierwszy numer już w sierpniu.
Jeżeli chcecie poznać komentarze dotyczece pierwszych informacji na temat Knight Errant to warto zaglądnąć w ten link - /b.php?nr=426466

Knight Errant #1: Aflame # 1(5) - zapowiedź

Ponad tysiąc lat przed pojawieniem się Luke’a Skywalkera, mroczny wiek nastał w galaktyce, kiedy nieskuteczna Republika porzuca całe systemy pod kontrolą Sithów. Nowo pasowany rycerz Jedi na swojej pierwszej misji, osiemnastoletnia Kerna Holt dołączyła do grupy ochotników Jedi podróżujących głęboko za linie wroga, bez wsparcia ze strony Republiki i z niewielkimi szansami na przeżycie. Wydaje się jej, że jest przygotowana na wszystko. Nie ma racji.
John Jackson Miller jest również autorem powieści Knight Errat dla wydawnictwa Del Rey (planowana premiera luty 2011 r.) z Kerrą Holt w roli głównej! Tutaj możecie zobaczyć ją po raz pierwszy!
Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Federico Dallocchio, tusz Mark McKenna, kolory Michael Atiyeh, okładki Dave Ross lub Joe Quinones.
Premiera: październik 2010.

http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars:_Knight_Errant_1:_Aflame,_Part_1

he he

ZAMÓWIŁEM!!!

Jakiej

rasy jest ten niebieski stwor z ktorym ta jedi walczy ??

nie

wiem. a co??

A

nic ciekaw jestem po prostu czy to jakaś znana rasa czy coś wymyślonego przez autora komiksu

może

i znana, ale nie znam wszystkich ras na pamięć.

odpowiedź

Knight Errant #4 - zapowiedź

Jedi Kerra Holt zapobiegła zniszczeniu kolonii górniczej na Chelloa ... ale również rozpoczęła wojnę pomiędzy Sithami, a kolonia jest w samym jej środku!
Lord Sithów Odion nie sprowadził całkowitej zagłady na planetę Chelloa, ale wojna pomiędzy nim, a rywalizującym z nim bratem, Lordem Daimanem, może sprawić, że z planety, którą obaj chcieliby rządzić, nie pozostanie zbyt wiele. Zadaniem Kerry jest odkrycie korzyści w rywalizacji pomiędzy dwoma Sithami.
Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Ivan Rodriguez, tusz Belardino Brabo i Marcio Loezer, kolory Michael Atiyeh, okładka Joe Quinones.
Premiera: styczeń 2011.

http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars:_Knight_Errant_4:_Aflame,_Part_4

jakoś

Knight Errant nie ma zbyt dobrych okładek

...

Akurat ten zeszyt pod tym względem jest IMO lepszy od poprzednich. Co nie świadczy o nich dobrze, to fakt.

mi

okładki podobały się w tej kolejności:
3,1,4,2

dzisiaj

premiera Knight Errant: Aflame, Part 1!!!

jeśli ktoś

ma, niech uderzy na pw albo gg.
Pożyczyć bym chciał

Poczekaj do piątku...

wtedy są dostawy w Indonezji

rozumiem

będę zerkał w te rejony świata

...

Jakos wyjatkowo sie pospieszyli, juz przybyla dostawa.. : D

,,,

już macie. wow! po prost-- ktoś puka? to chyba kurier z moim komiksem (zamawiałem z Rosji)

.

Wstyd mi za was :/ Ja kupię od Polaka i tak ;p

ja

biorę na multiversum

Knight Errant: Aflame 01 of 05

so here it is, najbardziej oczekiwana przeze mnie premiera od... dawna. Moja, moja era. Zresztą same osadzenie czasowe - nowe wojny Sithów, i NIE kampania ruusańska - wow! :O ktoś tu miał na prawdę niezły pomyślunek - rzekłbym pomyślunek, który w SW się ostatnimi paroma laty za często nie zdarza.

Co prawda okładki za piękne na razie nie są, ale no nie oceniajmy po tym. Co do samego komiksu:

Jest ok, szału nie zrobił (ale żadna seria SW nie zrobiła szału z pierwszym komiksem - wręcz przeciwnie, gdyby oceniać TOTJ, Republic, Legacy czy KOTORa po ich pierwszych zeszytach... hy hy ). Ciężko się tak na paru stronach komiksu wkręcić w nowych bohaterów itd, chociaż podoba mi się wątek militarny. I dwaj bracia-Sithowie to ciekawy pomysł.

Ogólnie ciężko mi coś więcej powiedzieć - zobaczymy jakie będą następne numery. Na razie jestem na tak.

Knight Errant 1: Aflame, Part 1

Więc rozpoczęła się nowa seria...to dobrze. obrazki całkiem dobre, a co do fabuły to nie jestem w stanie nic powiedzieć, około 3-4 zeszytu będzie można coś powiedzieć. Ogólnie na plusie!

Here she goes

Knight Errant #1, czyli skromne epickiego początki. Znaczy już w pierwszym zeszycie jest epicko, bo przewijają się tłumy wojowników z mieczami świetlnymi, i jest klika naprawdę pięknych ujęć pojedynków, za czym przyznam tęskniłem. Niestety ponadto nie było w pierwszym zeszycie na nic konkretnego czasu, ani za wiele nie dowiedzieliśmy się o głównej bohaterce, ani nawet o całym konflikcie. Właściwie najwyraźniejszy jest jedynie czarny charakter z charakterystycznym okularem Saiyaninów. Dialogi nie powalają, okładki faktycznie są dziwaczne, ale już rysunki Dallocchio w samym komiksie są bardzo ładne.

Czekam z nadzieją na więcej.

:D

Przyznawać się w te pędy kto jest tajemniczym "Sebastianem S.", którego list opublikowali w Knight Errant #1!

błędny rycerz

Początki dosyć skromne. Zapowiadało się, że będzie epicko od samego początku, ale wyszło tak średnio. Jednak czy któryś komiks zaczął się dobrze i utrzymał ten trend aż do końca? No nie. Tak więc niczym się nie martwię. Tak na marginesie to ten Odion tak dziwacznie wygląda. Rysunki same w sobie fajne.

KE #1

Przeczytałem. Obejrzałem. Cóż... powiem szczerze, że SWK daje czasem lepsze produkty.

Rysunki są nie w moim stylu, ale idzie przywyknąć. Sama historia jest... wybuchowa chociaż więcej tu chwilowo nawalanki i wydumanych jedi-dialogów.

Zastanawia mnie fakt czy już w pierwszych scenach nie zrobiono babola (chyba, że tak miało być) - otóż lądujący Jedi kasują statek Sithów, kiedy wokoło pełno jest ludności cywilnej. Niby na tym rysunku z Krooommm! (jak ja uwielbiam słowne opisy dźwięków) widać rozrzucanych żołnierzy, ale na samym dole znowu jarają się cywile...

Czy tak jest (i jest to styl amerykański, że zabiliśmy 2 talibów i przy okazji 70 mieszkańców wioski) czy tylko mi się zdaje?

I czy superbroń (ach SW nie może się bez niej obejść), czyli kinetic corruptor (chyba tak wg wookiee) działa trochę jak http://starwars.wikia.com/wiki/Seismic_tank
Czyli w ogóle jak działa?


KotORy mnie nie zaciekawiły. Tutaj nie ma możliwości zobaczenia kilku numerów, więc muszę dać pewien kredyt twórcom. Ostatnio w SW nie spłacali go...

kinetyczny psuj

Ciężko powiedzieć, bo Czołgach Sejsmicznych był ogromny młot powodujący trzęsienia ziemi, a ten za pomocą wiązki błyskawic wywołuje zaburzenia kinetyczne cokolwiek to znaczy. Efekty są podobne więc zaryzykuję stwierdzenie, że tak.
Pierwsza część rzeczywiście przegadana, a rysunki są dobre, no może czasami twarz im nie wychodzi, a tak to jest dobrze.

>>>>>

Pierwsza część daje rade.Walka Jedi z Sithami gdzie Jedi stosują najlepszą formę obrony czyli atak.Trochę przegadany komiks.Grafa jest w porządku, żadnych większych baboli nie stwierdziłem.
Ogólnie dobry początek serii.

Knight Errant #2 - preview

Dostępny jest już preview drugiego zeszytu:
http://www.darkhorse.com/Comics/17-157/Star-Wars-Knight-Errant-Aflame-2

czekam

jak zwykle na FedEx z Indonezji.. Ricky

część piąta

http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars:_Knight_Errant_5:_Aflame,_Part_5
Zapowiedź części piątej.
PS. Okładki nadal szpetne.

...

Knight Errant #5, czyli kolejna niezbyt ładna okładka.

Knight Errant #5 - zapowiedź

Finał pierwszej miniserii.

Kogo można uratować? Co trzeba poświęcić? W końcowym numerze Aflame Kerra Holt zadecyduje raz na zawsze, co to znaczy być Jedi!
Sith, Lord Odion i jego armia przybyła na Chelloaę, przygotowana do przejęcia górniczej planety, ale na miejscu, na Odiona czeka straszna niespodzianka od jego brata, Lorda Daimana. Niszczycielska wojna jest nieunikniona, ale Kerra wie, że kiedy traci się wszelką nadzieję, to czas gdy Jedi są potrzebni najbardziej!
Powieść autorstwa Johna Jacksona Millera Knight Errant dla wydawnictwa Del Rey z udziałem Kerry Holt ukaże się w USA 25 stycznia!
Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Ivan Rodriguez, tusz Belardino Brabo, kolory Michael Atiyeh, okładka Joe Quinones.
Premiera: luty 2011.

http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars:_Knight_Errant_5:_Aflame,_Part_5

Knight Errant #2

przeczytałem i muszę powiedzieć, że robi się coraz ciekawiej . już nie mogę się doczekać 3. numeru

Knight Errant #3 - preview

Tym razem nietypowo, ale za to więcej. Na stronie Dark Horse`a w piątkowym blogu poświęcony Gwiezdnym wojnom udostępniono sześć wybranych stron do trzeciej części Knight Errant.

http://www.darkhorse.com/Blog/176/star-wars-friday-111910

Nie

wiem jak wy, ale ja mam nadzieję, że zamiast Invasion egmont będzie wydawać Knight Errant.

...

nie zgodzę się z tobą, ponieważ Invasion daje nam możliwość zobaczenia Yuuzhan Vongów i wytworów ich biologicznej technologi. Jedynym komiksem w którym pojawili się na dłużej Yuuzhan Vongowie było Dziedzictwo.

...

...a KE daje możliwość zobaczenia Jedi okresu 1000BBY, jedynym komiksem w którym się Jedi tego okresu pojawiał było Jedi vs Sith.

Użyłeś argumentu który... który działa tak samo doskonale dla KE jak dla Inwazji. : P

...a całość pozostaje więc kwestią gustu, czy ktoś woli czytać/oglądać YV, czy Jedi tego okresu : >

...

Komiks Jedi vs Sith był skupiony głównie na walce Jedi z Sithami( przecież można było zobaczyć Jedi okresu 1000BBY), a w Dziedzictwie Yuuzhan Vongowie występują sporadycznie.

...

Aaa, zbuntowany zakonnik :O

E, ja tam w oryginale kupuję Invasion Ale powiadam, że to się może nieźle sprzedawać, seria ocieka epickością.

A ja nie

Bo "Invasion" wprowadza zupełnie nową epokę i pokazuje wojnę z Yuuzhanami, podczas gdy Knight Erant za bardzo przypomina KOTOR-a, tyle że trochę później - ale i tak jakieś 1000 lat przed filmami, więc różnica niewielka, a po co wydawac 2 podobne serie? Lepiej niech najpierw skończą Rycerzy, a potem dadzą KE jako ich kontynuacje

priwju oficjalnie

http://www.darkhorse.com/Comics/Previews/17-158?page=1
Zwiastun komiksu tym razem w typowej formie

nie

wiem jak wy, ale mi się wydaje, że Kerra i reszta lepiej wyglądają

dabl blasta

Całkiem

ciekawe, muszę przyznać

Knight Errant #5 - preview

Wybrane plansze dla ostatniej części "Aflame". Już niedługo wyjdzie zakończenie pierwszej miniserii, będącej debiutem cyklu Knight Errant.

http://www.darkhorse.com/Comics/17-160/Star-Wars-Knight-Errant-Aflame-5

...

Całkiem ładne rysunki Co do miniserii to ciekaw jestem jak się zakończy, gdyż niestety jak na razie nie zachwyciła mnie ona

Pytanko

Czy ma ktoś u siebie w kolekcji wydanie zbiorcze Aflame? Jeśli tak to czy mógłby zrobić zdjęcie tyłu i grzbietu i mi przesłać na maila (w moim profilu jest)?

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.