Forum

Knights of the Old Republic #36-37: Prophet Motive

Nowa dwuczęściowa historia.

Początek zupełnie nowej ery dla samotnika Jedi Zayne’a Carricka angażuje naszego sprytnego choć niezdarnego bohatera, jego przyjaciela Grypha i śmiałą Jarael w nową niesamowitą przygodę jaką tylko świat Star Wars potrafi zapewnić. Idealny punkt dla nowych czytelników by rozpocząć śledzenie następnej fazy życia Zayne’a w którym oczywiście coś musi pójść nie tak. Gryph ma plan aby podać się za robiącego podejrzane interesy Cheva w celu zdobycia jego nielegalnie zarobionych pieniędzy. Jednak będzie potrzebował czegoś więcej niż tylko przebrania, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo kiedy zostanie przyłapany.
Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Bong Dazo, kolory Michael Atiyeh, okładka Dan Scott.
Premiera: grudzień 2008.

http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars_Knights_of_the_Old_Republic_36:_Prophet_Motive%2C_Part_1

to

jest obecnie jedyna seria komiksowa SW, którą śledzę regularnie
Ciekaw jestem co wyjdzie z tych kolejnych miniserii, które będą przecież już po zakończeniu wątku prowadzonego przez poprzednie numery. Mam nadzieję, że nie straci to na tempie i wymyślą coś równie dobrego na kolejnych X zeszytów

hmm

Wątek Zayne`a i sekretnego zgromadzenia się może skończył, ale przecież są inne np. co się dzieje z Camperem, jaką tajemnice skrywa Jarael czy wojny z Mandalorianami, która ciągle się toczy w tle. Jeszcze trochę numerów będzie .

nie

no jasne, są te wątki jeszcze Ale dla mnie to cały czas były wątki poboczne, którymi nas karmiono tak abyśmy się wątkiem głównym nie przejedli i aby dłużej to trwało A teraz musi coś innego wyjść na pierwszy plan.

:D

O! A juz sie balem, ze skasuja serie, zmeinia jej profil etc. A si okazuje, ze Zayne bedzie dalej porozowal po galaktyce. Ciekawi mnie jaki bedzie mial status: szpieg Republiki, Renaczysta, rycerz? A moze odejdzie z Zakonu i bedzie wolnym strzelcem? W kazdym razie Gryph im znowu namiesza niezle i beda sie przez 40 numerow z tego wygrzebywac : - D.

KOTOR #37 - zapowiedź

Nowe życie byłego padawana Zayna Carricka zmienia się na gorsze, gdy nieudany przekręt ściąga na jego przyjaciół śmiertelne tarapaty!<br/>
Oszukiwanie w przestępczych transakcjach na Metellos 3 wydaje się być niegroźnym zajęciem dla przyjaciół Zayne’a Jarael i Rohlan, przynajmniej dopóki nie staną się jej ofiarami. Teraz więzieni przez galaktyczny syndykat zbrodni, Jarael i Rohlan muszą znaleźć sposób by przeżyć wystarczająco długo, aby Zayne współdziałając ze swym towarzyszem Gryphem uratowali ich.
Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Bong Dazo, okładka Dan Scott, kolory Michael Atiyeh.
Premiera: styczeń 2009.

http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars_Knights_of_the_Old_Republic_37:_Prophet_Motive%2C_Part_2

:)

Czy to Zayne na okładce? Historia musi dziać wiele lat do przodu. Nie wygląda już na nastolatka. No i zmiana koloru kryształu miecza.

xxx

Moim zdaniem jest to błąd rysownika, albo tego co nakładał kolor. Co do wyglądu Zayna, to też to może być błąd (lub nie błąd) rysownika. Ale jak to mówią "doświadczenie życia, najlepiej widać na twarzy", a Zayne mało nie przeżył.

KOTOR #36 - preview

Próbka prac Bonga Dazo. jak na mój gust to za często robi KOTORa.

http://www.darkhorse.com/Comics/15-785/Star-Wars-Knights-of-the-Old-Republic-36--Prophet-Motive-part-1

:D

Ktos sie tam zainspirowal kryzysem finansowym i zrobili gielde w swiecie Star Wars. Oo

miecz

Zayne zrobił sobie nowy miecz, po utracie poprzedniego w rezydencji Draay (żółta klinga), zrobił sobie nowy, jak widać w końcówce KOTORa 35 (nowa rękojeść) i w zajawce KOTORa 37 (niebieska klinga).

:D

KotOR #36 to zwykly sredniak. Nie podobal mi sie zbytnio. Komiks przegadany rodem z najslabszych czelusci serii.

Zayne zmeznial? : - D Taki troche Jedi Freelancer z niego. Czuje, ze pociagnie ta serie i to bardzo.

Jakoż rzekł Nestor...

żadna z #36 rewelka. Taki średniak, zapchajdziura, mam nadzieję że przygotowanie do jakiejś ciekawszej miniserii

A ja...

...mam nadzieję, że zrobili tę historyjkę po to, aby Bong Dazo nie spieprzył jakiejś ciekawszej. Rany, jak on psuje te komiksy...

;)

Nudy, że szkoda go oglądać. Średniak to za dużo powiedziane, więcej tu gadaniny niż akcji. A Zayne pojawia się tylko na jednej stronie.

---

Komiks średni, przegadany. Może drugi zeszyt profetów będzie lepszy.
A tak w ogóle, wiem, czemu Brian Ching nie rysuje KotORa, tylko ten cały Bong Dazo. Check this out: http://en.wikipedia.org/wiki/Brian_Ching xD

qwerty

W takim razie cieszę się że Ching nie rysuje.

---

Masz rację - w pośpiechu między kolejnymi meczami nie wychodziłoby mu najlepiej

;)

Kontynuacja podobna do poprzeniej części, nuda, gadu gadu, szkoda takim czymś zapychać miejsca między głównym wątkiem. Rysunki też kiepskie, przynajmniej ja ich nie lubię, Bong Dazo już dawno mnie zniechęcił swoją kreską.

Kolejny zeszyt zapowiada się ciekawiej, oby .

Czy

ktoś mi wyjaśni co u licha Jarael zrobiła z tymi łańcuchami?

Re: Czy

Użyła Mocy, błyskawicznie przytyła i łańcuch się pod nią zerwał .

:D

Slyssk uratowal ta miniserie. Bez niego bym dal o 3 punkty nizej, a tak jest srednio 4/10.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.