Forum

Legacy #25-26: Hidden Temple

Początek nowej miniserii, póki co bez tytułu. Pewnie dojdzie później.
Jest takie miejsce, ukryte dla wszystkich, które znają nieliczni, gdzie urzędują najpotężniejsze postacie galaktyki. Cade Skywalker podróżuje tam z misją o ogromnym znaczeniu, niestety podążający za nim prześladowca może wystawić cały sekret na śmiertelne niebezpieczeństwo.
Odkryj Ukrytą Świątynię. Miejsce spokoju i sanktuarium, do którego wchodzisz na własne ryzyko.
Scenariusz John Ostrander, rysunki Jan Duursema, tusz Dan Parsons, okładka Brad Anderson.
Premiera: czerwca.

http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars_Legacy_25

No i druga część :)

-http://images.wikia.com/starwars/images/5/5a/Legacy26cover.jpg

The Galaxy is in shreds from Darth Krayt`s lesson in obedience. Cade Skywalker has resolved that this Sith Emperor must be stopped, not only to free himself and his friends from being hunted-but to save the Galaxy from further punishment. And he can`t do it alone!

Cade travels to a "secret" Jedi Temple to acquire help from additional Jedi, but his arrival may bring other dangers that do not originate with Darth Krayt . . .

This is the future of Star Wars, the continuation of the story that started in the original trilogy, and none of it has been seen before.

:D

Cade laczy sily z Jedi, by zniszczyc Krayta. W koncu wybral odpowiednia droge : - ).

Preview jakiego nie było :D

-http://www.darkhorse.com/profile/preview.php?theid=14-886&p=1

początek spoilera T`ra Saa i cała masa Jedi! koniec spoilera Super

*_*

Może się znajdzie miejsce dla Ahsoki ?

to nie jest

śmieszne

Do

bani. Ilu jeszcze Jedi przeżyło? Może zaraz wyskoczy Exar Kun jako duch i zacznie manipulować Kraytem?

Ile przeżyło?

Niewielu...
Ja tam się cieszę z powrotów takich bohaterów jak początek spoilera T`ra Saa koniec spoilera czy K`Kruhk... Należą do ras długowiecznych, więc niech żyją długo A że wyżej wspomniana Jedi była wymyślona przez Johna i Jan, to czemu jej nie dać do Legacy?

:D

Zeby tam czasem Imperialow w obroty nie wzieli : - D. A tak poza tym, to bardziej mnie interesuje kiedy Luke poznajduje tych mistrzow Jedi, ktorzy obecnie sa czlonkami Rady. Oo

Legacy #25

to jeden z ciekawszych numerów w serii. Odkrywamy Ukrytą Świątynię, poznajemy kilkoro nowych Jedi i losy kilkorga starych Odcinek może troszkę przegadany, niektóre gadki nieco naiwne, ale ogólnie jest ok i widzę pozytywy, które chyba wyjdą na jaw w kolejnym odcinku Bardzo ładne rysunki, szczególnie panorama świątyni

:)

Skoro świątynię zbudował Kol Skywalker, to co tam robi model Calamariańskiego Krążownika "Home One"?

:D

Bardzo fajny numer z tego #25 zeszytu. Koncepcja ukrytej swiatyni mi sie spodobala - polaczone statki na dnie leja. Jedi pozbierali zlom i osiedli, szybko i sprawnie. Osobiscie widze w tym komiksie sporo nawiazan do ksiazkowego Legacy of the Force, a wiec kilacik i smaczek jest! Jak juz wczesniej powiedzialem, bardziej mnie interesuje jak ci mistrzowie z czasow Wojen Klonow zostana odnalezieni. Osobiscie nie lubie nieprzemyslanego dorzucania Jedi do czasow post-czystkowych. I dlugowiecznosc akurat bardziej mi podchodzi niz hibernacja. No coz, taki OStrander... Zobaczymy jak sie rozwinie motyw Syna i jak to wplynie na dalsze losy Galaktyki : - ). A legajsowi dam 7/10.

,

dam temu zeszytowi 9/10. Jeden z najlepszych fabularnie wydanych do tej pory, cała masa Jedi (i bardzo dobrze) Tra`saa i jakiś zajefajny chadrafański mistrz (nie wiem czemu ale mi się spodobal ) a co najważniejsze dowiadujemy się nieco o historii.

Jedyny minus to taki że zaczynam się czuć jak w serii Republic...K`kruhk, Tra, A`sharad...jeszcze Mace`a Windu brakuje..

:D

tytymek napisał(a):
zajefajny chadrafański mistrz (nie wiem czemu ale mi się spodobal
________
Ja sie poczatkowo ludzilem, ze to jest Tekli. Tylko, ze ona byla zbyt lou na Rade Jedi.

Zbyt lou?

Zupełnie jakby potencjał nie mógł wzrastać w miarę lat (a nawet dni - patrz Darsha Assant) I też miałem nadzieję, że to Tekli, szkoda

v

może to jej krewniak XD?

Prewju #26

hmm

szykuje się jariah syn w plasterkach.

:D

25 numer Legacy byl jak to czesto bywa powyzej sredniej. Sprowadzil nas do tego, ze Jedi boja sie Cade`a. Najbardziej w calej sprawie podoba mi sie nawiazanie do wydarzen z LotF. 2 ujecia jednej kwestii, teraz zobaczymy ktora jest sluszniejsza. Skywalker jako szary uzytkownik Mocy probuje balansowac i traktowac Moce jako narzedzia. Nie wyjdzie mu to na dobre, na moje kiedys buchnie. Oby wtedy nie bylo jak z Anakinem, lub Jacenem, niech bedzie oryginalnie, albo w ogole nie bedzie : - D. Komiks na 7!

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.