Antologia o Solo

Nowe zdjęcie z planu

Ron Howard
11

Ron Howard nie zapomina o fanach czekających na nowe zdjęcia/filmy z planu spin-offa o Hanie Solo. Zdjęcie tym razem związane jest z Imperium, a filmik pokazuje zaplecze studia Pinewood.Filmiki z planu spin-offa o Hanie Solo

8

Ron Howard przeszedł na wyższy poziom ze swoim regularnym przekazywaniem informacji z planu spin-offa o Hanie Solo. Zamiast zamiezczać kolejne zdjęcia zaczął publikować krótkie filmiki z planu. Zobaczyć je możecie poniżej.Kolejne zdjęcie od Howarda

13

Zaczynamy od kolejnego zdjęcia od Rona Howarda. Tym razem sprawdzanie kamer.Alden Ehrenreich przyznał, że zmiana reżysera nie wpłyneła jakoś negatywnie na film. Wręcz przeciwnie. Zdaniem aktora, Howard jest bardzo zabawny w tym, co robi. Wszyscy nadal się dobrze bawią na planie, no i jak twierdzi Alden to będzie najśmieszniejszy film z cyklu „Gwiezdne Wojny” jaki dotychczas powstał.

Trochę inaczej o zmianie reżyserów mówi filmowy Lando, czyli Donald Glover. Dla niego było to dość dramatyczne. Przede wszystkim czuł się jak młodsze dziecko w trakcie rozwodu. Niewiele mu się mówi, bo i tak nie zrozumie tego, co się dzieje, więc nawet starsze przed nim coś ukrywa. Po drugie zaś Ron Howard to legenda, reżyser, który dokładnie wie czego chce. Więc po każdym ujęciu zawsze stawia się denerwujące pytanie, czy mu się to podobało.

Ron Howard znowu nadaje

12

Ron Howard nie ustaje w informowaniu nas na temat filmu o Hanie Solo. Reżyser jest ewidentnie bardzo podekscytowany tym projektem i jak sam twierdzi, to będzie wielki film. Jego zdaniem film ma wspaniałe postaci, dobry scenariusz i aktorów, którzy potrafią udźwignąć te role. Praca na planie to dla niego fantastyczne, kreatywne przeżycie. Przy okazji zamieścił kolejnego twitta. Przyznaje w nim, że używa figurek do pracy, do wyobrażenia sobie pewnych scen. Z pewnością nowy reżyser dobrze się bawi, a patrząc na to, że obecnie film jest pod specjalnym nadzorem Lucasfilmu to chyba prace idą w dobrym kierunku.Howarda dopytują też, czy jego brat, Clint Howard wystąpi w filmie. Odpowiedź była krótka, nie będziemy zawiedzeni, czyli najpewniej tak.

Woody Harrelson zaś po raz kolejny chwalił reżysera. Wygląda na to, że teraz wszyscy są świetni i wszyscy są zadowoleni. Zobaczymy, jak wyjdzie film.

Emilia Clarke zamieściła nawet filmik z planu. Co prawda formalnie w ten sposób świętuje to, że ma już ponad 10 milionów obserwujących na Istagramie. Dla nas ważne jest to, że nagrała to na planie filmu o Solo, no i towarzyszy jej Chewbacca (czyli Joonas Suotamo).

Nowe zdjęcia z planu

9

Ron Howard opublikował na swoich kontach na portalach społecznościowych nowe zdjęcia z planu spin-offa o Hanie Solo. Tym razem bohaterami zdjęć są droidy.

This needed to discuss its motivation before a take for #UntitledHanSoloMovie

Post udostępniony przez RealRonHoward (@realronhoward)Droids & people working together Yes there will be droids in #UntitledHanSoloMovie

Post udostępniony przez RealRonHoward (@realronhoward)

Ron Howard znowu dzieli się zdjęciami

7

Ron Howard nie przestaje dzielić się zdjęciami z planu spin-offa o Hanie Solo. W ramach podgrzewania atmosfery wczoraj zamieścił na swoim twitterze zdjęcia na którym w tle możemy zobaczyć nowego obcego.Poniżej natomiast znajdziecie trochę bardziej tajemnicze zdjęcie z przedwczoraj.

Inside that structure is a very interesting set for #UntitledHanSoloMovie On my way for our 1st shot of the day

Post udostępniony przez RealRonHoward (@realronhoward)

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.