Różne

„Star Wars Adventures” 4/2017

empik.com
3

Od dziś w sprzedaży powinien znaleźć się czwarty tegoroczny numer czasopisma dla dzieci "Star Wars Adventures", który ukazuje się w Polsce jako kwartalnik w nakładzie wydawnictwa Egmont Polska. W środku poza komiksem, tekstami i zabawami dla najmłodszych, otrzymamy gadżet - kosmiczną kuszę. Magazyn kosztuje 9,99 PLN .

Magazyn poświęcony kultowej sadze pt. "Gwiezdne wojny". Znajdziemy w nim wyselekcjonowane komiksy, bazę wiedzy z zakresu uniwersum Star Wars, ciekawostki dotyczące produkcji filmowych i aktorów, a także łamigłówki i zagadki. Do każdego numeru dołączony jest prezent.

Galeria „Movie Gate” z eksponatami z Gwiezdnych Wojen

Gazeta Wrocławska
6

W bunkrze, pod placem Solnym we Wrocławiu, powstaje nowa galeria z eksponatami filmowymi: Movie Gate. W 30 pomieszczeniach rozlokowane zostaną eksponaty i stroje z hollywoodzkich i polskich produkcji filmowych, muzeum historycznego oraz laboratorium iluzji. Co najważniejsze, z punktu widzenia fanów Star Wars, znajdą się tam również eksponaty z Gwiezdnych Wojen. Galeria już jest w posiadaniu fragmentów Gwiazdy Śmierci i oryginalnych rycin. Odwiedzający nie tylko będą mogli obejrzeć eksponaty, ale jeśli dysponują odpowiednio dużym portfelem mogą również je nabyć. Ceny przekraczać jednak będą 100 tys. euro.

Otwarcie galerii planowane jest na grudzień bieżącego roku. Prawdopodobny koszt biletu wejściowego to ok. 17 zł. Więcej zdjęć i informacji znajdziecie na stronie Gazety Wrocławskiej.


zdj. Pawel Relikowski / Polska Press

Tatuaże Star Wars

przepastny internet
1

Dzisiejszy przegląd tatuaży fanów Star Wars znów nie ma raczej motywu przewodniego. Chociaż część z poniższych przykładów przedstawia postacie znane raczej z innych źródeł niż filmy kinowe. Znalazło się też miejsce na „legendarne” tatuaże.Wszystkie prezentowane dotychczas na Bastionie tatuaże znajdziecie tutaj.
Temat na forum

Gwiezdno-wojenny odkurzacz od Samsunga

11

Premiera „Ostatniego Jedi” jak każdego filmu z cyklu, to zawsze okazja by na rynku pojawiło się kilka niezwykłych produktów. Tym razem firma Samsung postanowiła skorzystać z licencji i wprowadzić na rynek odkurzacze związane z Gwiezdnymi Wojnami. Właściwie to bardziej roboty sprzątające, z serii POWERbot™, a raczej limitowana wersja Star Wars POWERbot™ VR7000. Różni się od klasycznej wersji designem. Będziemy mieć do wyboru dwa: szturmowca (ok. 700 USD) albo Vadera (ok. 800 USD). Roboty mają wydajny silnik z technologią CycloneForce, a także poprawione rozwiązanie Edge Clean Master. Dzięki temu podobno lepiej sprzątają zakamarki w trybie autonomicznym. Jedyne czego należy żałować, że Samsung nie ma w swojej ofercie myszobota. Pozostaje też mieć nadzieję, że tym razem szturmowiec będzie precyzyjny.

Tatuaże Star Wars

przepastny internet
5

W dzisiejszym przeglądzie gwiezdnowojennych tatuaży przykłady, które łączy miejsce wykonania: ręce lub nogi fanów. Poza tym tematyka jest dość zróżnicowana.Wszystkie prezentowane dotychczas na Bastionie tatuaże znajdziecie tutaj.
Temat na forum

Magazyn LEGO Star Wars 10/2017

3

Na półkach w salonach prasowych można znaleźć październikowy numer Magazynu LEGO Star Wars w cenie 10,90 zł, do którego został dołączony minizestaw „Śmigacz Rey”.

  • Ciekawostki z Galaktyki
  • Nieznane, zabawne komiksy
  • Kultowe pojazdy Star Wars
  • Niezwykłe zagadki Yody

Kolejny numer trafi do sprzedaży już 27 października a dodatkiem będzie „śmigacz śnieżny Najwyższego Porządku”.

W sklepach można również znaleźć wcześniejszy numer magazynu, tym razem jest to ten zawierający minizestaw „A-wing”.

Aukcja przedmiotów osobistych Carrie Fisher i Debbie Reynolds

www.profilesinhistory.com
5

Za kilka dni fani Carrie Fisher i jej matki Debbie Reynolds będą mogli nabyć pamiątki po obu aktorkach. Wśród wystawionych na sprzedaż przedmiotów należących do obu kobiet znalazły się m.in.: elementy wyposażenia domów, przedmioty osobiste, pamiątki, zbiory z różnych prywatnych kolekcji, a także dwie nieruchomości Debbie Reynolds.
Aukcje odbędą się w Calabasas (Kalifornia) w dniach 7, 8 i 9 października tego roku i będzie można wziąć w nich udział na wiele sposobów, m.in.: na żywo, telefonicznie czy przez internet. Część dochodu z aukcji zostanie przekazana do dwóch organizacji charytatywnych: The Thalians (założonej przez Reynolds) oraz The Jed Foundation (wybranej przez Billie Lourd, córkę Fisher). Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć na stronie www.ProfilesInHistory.com.
Natomiast w tym miejscu znajdziecie katalog (340 stron) wszystkich przedmiotów wystawionych na sprzedaż. Te należące do Carrie Fisher zaczynają się od strony 171, a duża część memorabiliów związanych z Gwiezdnymi Wojnami od strony 284. Wśród licytowanych rzeczy Fisher znajdą się m.in.: meble, obrazy, przeróżne bibeloty i ozdoby, ubrania, zdjęcia, scenariusze, plakaty, fotosy, rozpiski z tras promocyjnych Gwiezdnych Wojen, figurki, autografy, fanarty, zdjęcia, książki (wiele z tych przedmiotów z adnotacjami, notatkami Carrie). Natomiast w kolekcji Debbie Reynolds znalazło się m.in.: dużo pamiątek z planów wielu filmów, kostiumy, rekwizyty, a także pamiątki związane z Carrie Fisher (np. dziecięce ubranka i zdjęcia).
Warto przejrzeć te często oryginalne pamiątki po Carrie Fisher. Na zamieszczonym poniżej nagraniu Todd Fisher, brat zmarłej aktorki, oprowadza po jej domu i prezentuje niektóre z przedmiotów, które znajdą się na aukcji.Poniżej przedstawiamy kilka wybranych zdjęć wystawionych do licytacji przedmiotów.

Tropami „Gwiezdnych Wojen” – RAF Greenham Common

5

Dawne lotnisko i baza wojskowa należąca do Królewskich Sił Powietrznych (RAF) w Greenham Common to obecnie magazyn i teren rekreacyjny. J.J. Abrams wykorzystał go do zdjęć „Przebudzenia Mocy”. To miejsce, do którego udało nam się dotrzeć.

Relację z wyprawy znajdziecie tutaj.Wcześniejsze relacje znajdziecie tutaj:

Tatuaże z Porgami

TheForce.Net
16

Po raz kolejny znaleźli się niecierpliwi fani, którzy nie chcą trochę poczekać i przekonać się czy nowy element Gwiezdnych Wojen, który ujrzeli w materiałach promocyjnych rzeczywiście ich zachwyci gdy obejrzą film. Tak było przed „Przebudzeniem Mocy” (dotyczyło to m.in.: Kylo Rena i BB-8), tak jest i teraz kiedy czekamy na „Ostatniego Jedi”. Para fanów Star Wars, Amanda i Matt, postanowili swoją obsesję na punkcie Porgów uwiecznić na skórze. Mają teraz pasujące tatuaże przedstawiające samiczkę i samca Porgów. Czy będą żałowali tej decyzji? Okaże się w grudniu.Wszystkie prezentowane dotychczas na Bastionie tatuaże znajdziecie tutaj.
Temat na forum

Tatuaże Star Wars

przepastny internet
16

Pogoda zaczęła sprzyjać raczej zakrywaniu tatuaży, ale zobaczmy co inni mogą kryć pod swetrami. Przedstawiamy dziś mały przegląd przykładowych tatuaży fanów Gwiezdnych Wojen. Tym razem są to głównie postacie znane z filmów.Wszystkie prezentowane dotychczas na Bastionie tatuaże znajdziecie tutaj.
Temat na forum

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.